Tema: Pokazivanje karata

Zanima me da li pokazujete karte nakon sto drugi foldaju?

Pokazujete li kad ste jaki ili kad blefate i zasto pokazujete/ne pokazujete?

Ja jednostavno nekad ne izdrzim a da ne pokazem nakon dobrog blefa...isto tako ako bas ubodem neku jebenu ruku,pogotovo live s frendovima,onda oni nakon folda tvrde da nemam nista,pa im pokazem poker ili slicno...Uglavnom nemam obicaj pokazivati,ali ponekad bas ne izdrzim...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Pokazivanje karata

always muck..neka se izjedaju razmisljanjem o tome sto sam mozda imao  smile

00

3

Re: Pokazivanje karata

ne pokazujem nikad. kog zanima ce platit.

00

Re: Pokazivanje karata

4ladX napisao:

ne pokazujem nikad. kog zanima ce platit.

+1

00

Re: Pokazivanje karata

Ako neznaš što želiš s time da pokežeš karte i koju reakciju igrača ćeš dobiti u sljedečih x ruku, onda bolje ne pokazivati.

Bile napisao:

onda oni nakon folda tvrde da nemam nista

To je zato je žele da im pokažeš. Bolje ne pokazati pa nek se grizu dal su dobro foldali.

00

Re: Pokazivanje karata

Ovi na HSP i PS Big Game uglavnom pokazuju jednu kartu...
Jel se može samo jedna ili se moraju obe?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Pokazivanje karata

Rexonja napisao:

Ovi na HSP i PS Big Game uglavnom pokazuju jednu kartu...
Jel se može samo jedna ili se moraju obe?

Live možeš samo jednu pošto kad ti svi foldaju možeš s svojim kartama radit što hočeš (što se pokazivanja tiče). Online samo PKR ima za pokazati jednu kartu.

00

8

Re: Pokazivanje karata

i merge.

00

9

Re: Pokazivanje karata

roba59 napisao:

Ako neznaš što želiš s time da pokežeš karte i koju reakciju igrača ćeš dobiti u sljedečih x ruku, onda bolje ne pokazivati.

Naravno...poznavajuci ekipu s kojom igram tocno znam kod koga cu izazvati odredjenu reakciju i sta mogu ocekivati ostatak veceri...

Isto tako da sjednem s igracima s kojima igram prvi put teeeeesko da bi pokazao karte...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

10

Re: Pokazivanje karata

U live turnirima, često ću pokazati jake handove jer mi je uglavnom u interesu učvrstiti tight image i na taj način dobiti malo fold equityja kad dođe do push-or-fold faze (do koje relativno brzo dolazi u ovim turbo turnirima u kasinima HL). Blefove ne pokazujem nikad.

00

11

Re: Pokazivanje karata

Ja recimo blef pokazem jedino kad izblefam nekoga za koga znam da lako tilta...tada ga izbacim iz takta i gotov je...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

12

Re: Pokazivanje karata

4ladX napisao:

ne pokazujem nikad. kog zanima ce platit.

+1

EDIT: ako se dobro sjećam u petoj sezoni High Stakes Pokera igrači su imali interni dogovor da svatko mora pokazat jednu kartu nakon što dobije hand

Zadnji popravljao Svizac (21-06-2010 18:32:32)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Pokazivanje karata

Karte se ne pokazuju.
Nemojte biti ko 95% donkova sta igraju, pa ne mogu izdrzati kad imaju AA ili KK da ne pokazu.

00

14

Re: Pokazivanje karata

ili oni koji check behind quadse samo da drugi vide sto imaju smile

00

15

Re: Pokazivanje karata

4ladX napisao:

ili oni koji check behind quadse samo da drugi vide sto imaju smile

-  no worse is calling no better is folding  lol  lol  lol

00

16

Re: Pokazivanje karata

big_smile

00

Re: Pokazivanje karata

Ako hoćeš akciju pokaži blefove....dobar blef vrijedi 100 flopanih setova, a i prelako je igrat protiv nekog tko baš nikad ne blefira ili semi-blefira, a tu ne mislim na continuation bet.

Zadnji popravljao poker_igrac (22-06-2010 16:52:44)

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00