Tema: Igrači sa nordice

Vidio sam par Hrvata kako rastura po stolovima pa bih molio ako ima koji odtu da se javi da razmijenimo malo mišljenja i neke savjete...

Inače, jedna od rijetkih poker stranica kod koje mi se fkt sve sviđa, daily rakeback, signup bonus je oke, raceova i promocija kolko hoćeš, ne mogu vjerovat da je tako nepoznat room.

I uskoro najavljujem pohod na skalpove janeza, najvjerojatnije od sljedećeg mjeseca kad još dignem bankroll. Bilo bi lijepo da nas bude više... big_smile cool

00

2

Re: Igrači sa nordice

U listopadu će Nordica imati $4.000 Cash natjecanje samo za PokerPro igrače, gdje će prvih 20 biti nagrađenih.

00

Re: Igrači sa nordice

Da ne otvaram novu temu par pitanja, od supporta ne dobivam odg...

Znate li da li ako bodove iskoristim za buyin na turnire jesu li oni izgubljeni za raceove?

Koliko točno rakebacka dobim po 1, 10 ili 100 bodova, kako je kome lakše izračunat?
Jer ja već nekoliko dana zapisujem broj bodova po danu i rakeback i svaki dan mi ispada drugačije!
Jedan dan napravim 350 bodova i dobim 0,043, drugi dan 320 bodova i 0,039.
Ustvari dobivam više od 30% kolko su oni rekli i ne žalim se, ali bih htio odrediti neku dnevnu granicu koliko želim rb-a dobit i zato mi to treba.

Hvala na odg

Zadnji popravljao niveaformen (27-09-2009 18:47:28)

00

Re: Igrači sa nordice

niveaformen napisao:

Jer ja već nekoliko dana zapisujem broj bodova po danu i rakeback i svaki dan mi ispada drugačije!
Jedan dan napravim 350 bodova i dobim 0,043, drugi dan 320 bodova i 0,039.
Ustvari dobivam više od 30% kolko su oni rekli i ne žalim se, ali bih htio odrediti neku dnevnu granicu koliko želim rb-a dobit i zato mi to treba.

Neznam kako se bodovi dobivaju, ali rakeback ti je contributed.
Što je to možeš pronači na 7. pitanju ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/podrska/faq/

Ostalo će ti Vule odgovoriti.

00

5

Re: Igrači sa nordice

Ne, bodovi za race nisu izgubljeni kad jih koristiš za buyine.

Jedan dan napravim 350 bodova i dobim 0,043, drugi dan 320 bodova i 0,039.

Zbog toga što je rake contributed, 350 bodova bi trebalo uvjek značiti isto rb-ja. Tako da neznam zašto dolazi do razlike. Najbolje da pitaš njihov support.

00

Re: Igrači sa nordice

Vule napisao:

Ne, bodovi za race nisu izgubljeni kad jih koristiš za buyine.

Jedan dan napravim 350 bodova i dobim 0,043, drugi dan 320 bodova i 0,039.

Zbog toga što je rake contributed, 350 bodova bi trebalo uvjek značiti isto rb-ja. Tako da neznam zašto dolazi do razlike. Najbolje da pitaš njihov support.

Ne znam, imam evidenciju u excelu pošto ne podržavaju nikakav poker software, pa si tako izračunam po 1 pointu. Ali nema veze, ustvari bih trebao dobiti 0,030 po bodu, a dobijem više, tako da je to super.

I još jedno pitanje, da li postoji mogućnost u budućnosti da se ovi svi raceovi prekinu (13 000$ i 1000$ rejka i pokerpro)?

00

Re: Igrači sa nordice

niveaformen napisao:

I još jedno pitanje, da li postoji mogućnost u budućnosti da se ovi svi raceovi prekinu (13 000$ i 1000$ rejka i pokerpro)?

Zbog čega bi se raceovi prekinuli?

Mislim da se mogu samo povečati u budučnosti.

00

8

Re: Igrači sa nordice

Ne racevi se signurno neče prekinuti, kao što je Roba rekao, samo se mogu povečati.

00

Re: Igrači sa nordice

Pozdrav svima s nordice....
Upravo sam se registriro na nordicu i imam pitanje,
Prilikom registracije u niti jednom momentu me nije tražio Coupon code...
Što sada to znači, nisam jos depozito jer neznam dali onda vrijedi bonus i rackeback.
Dali netko zna što sada trebam napraviti kako bih povezao nordicu s ovim site-om

00

10

Re: Igrači sa nordice

Ako si išao preko preko ovog: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/3-poker-nordica.html, onda će sve biti u redu.

I mislim da se bonus kod upisuje kod deposita.

00

11

Re: Igrači sa nordice

Puna hvala na odgovor...
Onda cu obratiti pažnju kod deposita,
Sretno.

00