Tema: devizni--->starsi

.....jel mi moze ko prebacit 620$ na devizni da uplatin 1st deposit da mogu sam cashoutat...ja njemu na starse odma saljen....saljen prvi ako je neko iz pokerpro tima...

00

2

Re: devizni--->starsi

jel mozes uopce koristiti p2p transfer bez initial deposita

I na kraju bude " HARAŠO"
00

3

Re: devizni--->starsi

butko napisao:

jel mozes uopce koristiti p2p transfer bez initial deposita

da

Dubai, javi se robi. Mislim da bi ti on mogo sredit to.

i da, ja preko internet bankarstva nemogu prebacit sa deviznog na devizni, neznam kako je kod ostalih

Zadnji popravljao Adži (18-06-2010 14:29:41)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: devizni--->starsi

Ni ja neznam kako prebaciti s deviznog na devizni.

Zašto ne napraviš moneybookers pa tako prebaciš?

00

Re: devizni--->starsi

butko napisao:

jel mozes uopce koristiti p2p transfer bez initial deposita

...koristia san vise puta....

00

Re: devizni--->starsi

Netko drugi na tvoj devizni ne moze uplatiti...Banke zakonski to zabranjuju. Mozes ili sam ili neke firme (npr poker kuca...). Takoder da posaljes brata, oca, majku ili bilo koga drugoga da ti uplate ne tvoj racun ne smiju ti dopusitit, ukratko samo ti osobno to mozes napraviti...

00

Re: devizni--->starsi

roba59 napisao:

Ni ja neznam kako prebaciti s deviznog na devizni.

Zašto ne napraviš moneybookers pa tako prebaciš?

...a neda mi se sa MB zajebavat...jel mi mos uplatit ti na tekuci pa cu ja dignit i uplatit sebi na devizni...je se to moze?

00

Re: devizni--->starsi

imas PM

00

Re: devizni--->starsi

roba59 napisao:

imas PM

...svi imaju PM ja mislin big_smile ....odgovoricu ti samo da vidin oce mi prijatelj imat to odma...

00

10

Re: devizni--->starsi

dubai0 napisao:
roba59 napisao:

imas PM

...svi imaju PM ja mislin big_smile ....odgovoricu ti samo da vidin oce mi prijatelj imat to odma...

Bolje pozuri jer za malo manje od sat vremena idem od doma i nema me do sutra...

00

11

Re: devizni--->starsi

roba59 napisao:
dubai0 napisao:
roba59 napisao:

imas PM

...svi imaju PM ja mislin big_smile ....odgovoricu ti samo da vidin oce mi prijatelj imat to odma...

Bolje pozuri jer za malo manje od sat vremena idem od doma i nema me do sutra...

odg san

00