Tema: AA @ 300bb deep

Calla oko 75-80% 3betova. Nikad ne folda na cbet u 3betanom flopu i uvijek nakon callanja flopa flata turn (betom od 19$) ili samo checkira. Zanima me river pošto nakon njegovog raisa on ima još 150bb behind. Call/Shove/Fold?

EDIT: roba, zašto na forumu nema ono ''heart'', ''diamond'', ''spade'' i ''clubs'' ikonice?
živciraju me ovi replayeri, a i manje ljudi reagira kad vidi ove poker replayere...

Zadnji popravljao Rexonja (20-06-2010 19:38:56)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: AA @ 300bb deep

Shove.. Any str8 bi trebao betat turn (da protecta od ostalih drawova i dobije value od dobrih handova)

00

Re: AA @ 300bb deep

pa sedmica je guter, tak i ak ima draw sad najvjerojatnije ima samo par plus taj isti draw, shove brzinom svjetlosti

di si ovog našo?

malo sam pmiješao streatove ali opet shove

Zadnji popravljao cgreen (20-06-2010 19:55:13)

00

4

Re: AA @ 300bb deep

45 ima 2x rupe. T9 je moguc ak fakat igrat tak kak si rekao.

Ugl, niti jedan hand kojeg rep-a ne igra tak na turnu osim ako imas read da uvijek slowplay-a monstere.
Ja guram, ocekujuci da me nikad ne calla. No u stvarnosti ces dobit value od puuuuuno handova.
T9 i 45 su ovaj put stvarno coooleri.

00

Re: AA @ 300bb deep

lol, ja sam ipak samo callao i imao je A2... Callao bi on shove definitivno i mislim da je to puno ispravniji play (straight je jako jako jako jako mali dio njegovog rangea).

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

6

Re: AA @ 300bb deep

Naravno da je. Moras gurat da dobije value od setova , 2x par ruku kojih imas koliko hoces. Nakon kaj je toliko investirao na riveru, nece foldat gotovo nis (razmisljanje: pot-commitan sam, moram callat).
lol A2

00