Tema: Phil Hellmuth - MTT projekti

Čao dečki, evo ja sam nov na ovome sajtu i otvorit ču jedan projekat. Igrat ču na Starsima MTT turnire sa garantiranim iznosom. Moj BR je 300 $ tako da ču igrat turnire do 3 $. Imam i nekih planova da preko stepova dođem na LAPT ( Florianopolis ) ili EPT ( Tallin ) ali otom potom.
Molio bi momce ako mi mogu reči koje su dobre knjige za MTT ( sada čitam od TJ Cloutiera i Tom McEvoy - Championship NL and PL Holdem ).

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Ja sam pročitao/čitam :

harrington on holdem 1,2,3
phil gordon's little green book

Sretno s projektom!  smile

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Meni su dobre The Poker Tournament Formula 1 i 2, Kill Everyone

Sretno s projektom!

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Hvala dečki  big_smile
Moram reči da sam Harringtona obradio i Gordona takođe.
Mile imaš li možda ove knjige koje si napisao na kompjuteru da bi mi jih poslao preko maila ?

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Nemam ih na kompu ali mislim da ih mozes naci na bestpokertorrentsu.

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Evo danas sam malo igrao stepove za EPT u Tallinu i došao sam do E stepa. Tako da moram samo 2 puta se provuči naprijed i evo mene u Tallinu, nisam igrao ni jedan MTT jer sam se skoncentrirao, da idem na EPT  big_smile

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Vidio sam da je ograničenje za Tallin na 21 godina, pa sam posle odlučio da ostavim svoj E step za naslednji turnir koji če biti u Portugalu. I onda sam otišo igrat stepove za LAPT i dogurao sam do kraja i se kvalificirao na LAPT koji če bit u Brazilu ( Florianopolis).
Danas naveče ču odigrat još jedan ( možda 2 ) MTT. Jedan če bit 2.75 $ za garantiranu sumu 12.5K i možda još jedan od 1.1$ za garantiranu sumu 1K.
Glavno da sam ostvario svoj prvi cilj i se kvalificirao na LAPT  big_smile

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

svaka čast  - uz ulaznicu dobiješ i naknadu za "troškove"?

Zadnji popravljao iAcesHigh (23-06-2010 15:17:54)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

cestitam, a igras li turbo ili normal speed turnire ?

Money won is twice as sweet as money earned
00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Igrao sam stepove ( normal ), dobijam za troškove i još puna promocijskih stvari od pokerstarsa ( majice, kape, pulovere ... ) i još pozvan sam na welcome party sa pokerstars igračima, koji su se plasirali na taj turnir.

Zadnji popravljao Phil Hellmuth (23-06-2010 18:01:43)

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

kolko je upad na taj turnir? zakaj ne zamijeniš ulaz za novce?

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Dečki ovo su stepovi, to znači da moraš pobijediti ili biti drugi na 6 turnira, da dođeš unutra.
Niveaformen, neču zamijenit za novac, jer to če mi biti lepa prilika da osvojim još više novca i da dobijem novo izkustvo od pokerstars projeva. A mijesto je vrlo lijepo i bit če lep provod u Augustu. Dao sam unutra 7.5 $ i imam priliku da osvojim puno više od toga. A ako ne dođem u lovu, dobi sam za đabe ljep provod, novo izkustvo i puno pokerstars materijala ( majice ... ) koje vrijede više nego 7.5$  wink
A tamo na turniru bit če oko 350 - 400 ljudi.

00

13

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Svaka čast, čestitam!  cool

Jel ti se da snimiti neki video u HM replayeru?

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Možda koji veči turnir ( MTT ), jer ovo su stepovi S&G ( 9 man ) i več možete vidjeti od Adzija, Rodmana ...

00

15

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

svaka čast!

koji ti je nick na Starsu?

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

mislio sam uglavnom kada igras MTT igras li turbo ili normal speed, znam sto su stepovi  smile))

Money won is twice as sweet as money earned
00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Moj nik je A.Stanic ali nisam puno igrao na starsima ( samo na početku sam igrao cash game prije 6 meseci na cash game i bio sam početnik koji se nije podržavao BR i slično ... ). Alexsandrus igram normalne MTT.

Zadnji popravljao Phil Hellmuth (23-06-2010 18:48:22)

00

18

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Phil Hellmuth napisao:

Dečki ovo su stepovi, to znači da moraš pobijediti ili biti drugi na 6 turnira, da dođeš unutra.
Niveaformen, neču zamijenit za novac, jer to če mi biti lepa prilika da osvojim još više novca i da dobijem novo izkustvo od pokerstars projeva. A mijesto je vrlo lijepo i bit če lep provod u Augustu. Dao sam unutra 7.5 $ i imam priliku da osvojim puno više od toga. A ako ne dođem u lovu, dobi sam za đabe ljep provod, novo izkustvo i puno pokerstars materijala ( majice ... ) koje vrijede više nego 7.5$  wink
A tamo na turniru bit če oko 350 - 400 ljudi.

A.Stanic kažeš?
http://img90.imageshack.us/img90/4536/1934svizec1pz.gif

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

hehe... Bilo bi ljepo da si osvojio ulaznicu ali na zalost lovis u mutnom...

http://www.pokerpro.si/forum/post/51744/#p51744

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Ovo je jedna od najćelavijih pričica koje sam ikada čuo.
Ja sam jednom poslao popunjeni album od životinjskog carstva,i dobio nagradu od Kraša - većinski paket dionica istoga poduzeća.

00

21

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

Sad kad ga nitko  ne šljivi na slovenskom forumu, sad če on tu  prodavat zrak sa okusom naranče. Baš ste najebali  tongue

00

22

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

hahaha bas danas pisem na skypu da nema sanse da je istina.. Ono kao jucer odlucio malo igrat stepove danas mazno ticket  lol  lol  I jos onako opusteno napise kao da svaki dan 3 takva digne  big_smile

00

23

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

to sam si i mislio...

http://www.officialpokerrankings.com/po … F.html?t=2

lol

Zadnji popravljao Maki (23-06-2010 21:38:12)

00

24

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

idl3r napisao:

Sad kad ga nitko  ne šljivi na slovenskom forumu, sad če on tu  prodavat zrak sa okusom naranče. Baš ste najebali  tongue

+1 Ignorirajte lika ili ce se 2-3 mjeseca forum vrtit samo oko njega ...

00

Re: Phil Hellmuth - MTT projekti

http://www.pokerpro.si/forum/topic/3514 … 1-projekt/

frajer je zbaniran kod slovenaca, zakaj?

Zadnji popravljao niveaformen (23-06-2010 23:18:23)

00