Tema: lol france

http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … rs-815006/

roll

00

Re: lol france

ovo ne mirisi na dobro  neutral

00

Re: lol france

Najvecim fishevima zabranili,ode poker u pm.

00

4

Re: lol france

nevjerojatno kako je poker svugdje u svijetu moguće tako restriktivno regulirati sad  francuska je bar dovoljno velika i da samo na ps.fra ima dosta prometa, dok ce kod nas ovo s lutrijom biti smijesno kad zazivi roll

00

Re: lol france

kaj s lutrijom?

00

Re: lol france

al ne kuzim zasto pokerstars zabranjuje igrat francuzima na .com, pa nema francuska nikakve ovlasti nad njim, mogu pustit ljude da igraju di oce, ili na .fr ili na .com, i ostavit njihovoj vlasti da se sama pobrine o tome kako ce zabranit svojima da ne igraju na .com

00

Re: lol france

A jel mogu francuzi igrat na full tiltu ili drugdje?
off@ Btw jos uvijek mi nije jasno zasto amerikanci nesmiju igrat na Partyu, a mogu na PS-u i FT-u? Nisam doduse ni proucavao to... cudno mi je pa me bas zanima a ovo je dobro mjesto da pitam... znam da je dosao zakon (UIGEA) da nesmiju igrati igraci iz SAD-a na partyu ali kako mogu na FT-u i drugim?

Zadnji popravljao Bebach (25-06-2010 16:19:13)

00

8

Re: lol france

francuzi trenutno mogu na tiltu i nekim manjim sajtovima. na svim vecim ne mogu vise za real money (ne znam sto je s cereusom).
ovo za amere... pa ista stvar.

00

Re: lol france

Aha znaci da sam ok skuzio  smile  Hm stvarno ce biti zanimljivo pratiti kamo ide on line poker., jer ovo je smiješno... Na FT-u mogu na PS-u nemgou... Ameri mogu tamo tu nesmiju... mislim da to masoni i zle sile jebu sve  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: lol france

sta nije everest francuski, tamo ih je hrpetina.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: lol france

mislim da su ga kupili pred cca pol god,, da. samo ne znam kakvi su s prometom, a cisto sumnjam da imaju 25k igraca kako uglavnom pisu...

00

12

Re: lol france

nemaju bas 25k, al 18-20k se skupi u vecernjim satima. Ima stvarno dosta prometa, samo sto je softver preodvratan

00

Re: lol france

to je prelame, da softwer  nije onakva IZDRKOTINA bilo bi nekog smisla igrat tamo, al ono je stvarno sporije nego live majke mi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: lol france

jel i dalje tamo vlada pravilo "min3bet preflop, minbet flop" ? big_smile
prosle god. na nl200 je to bio "fancy" move svake ribe lol (jel potrebno spominjat da su to radili francuzi i tek poneki rumunj?)

00

15

Re: lol france

Nisam igro nista vece od nl100, al inace je cesta pojava ili minirejz/minibet, ili pot bet. Ribama se ne da rucno upisivat brojeve, pa cesto betaju pot,pot,pot, bez obzira sta imaju smile

00

16

Re: lol france

pa da, kad nema nikakvog buttona osim "pot bet". najruzniji i najlosiji software koji sam ikad vidio. kao sto chillin kaze - izdrkotina  big_smile

edit: cak nema ni mouse scroll mogucnost, kakav lol.

Zadnji popravljao 4ladX (25-06-2010 20:53:39)

00

17

Re: lol france

Pa to i govorim.. Samo pot bet ima, i minibet naravno, i kladim se da 50% ljudi misli da mora tako betat big_smile  big_smile

00

18

Re: lol france

Ja sam bio uzeo prije par mjeseci iz sprdancije 50$ od pokerstrategya na everest i izdonko  ih u 10 min.. nisam imao zivaca za taj software nakon boljih sitea  roll

00

19

Re: lol france

igraci bojkotiraju ps.fr

http://img189.imageshack.us/img189/4939/sanstitre3pk.jpg.ban

00

20

Re: lol france

ne vidi se slika ali svidja mi se bojkot...  smile

00

21

Re: lol france

http://img534.imageshack.us/img534/922/sanstitre3yp.jpg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00