Tema: iskon trio carnet problem

imam nekih problema sa ovom uslugom pa me zanima jel koristi jos netko ovaj paket?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: iskon trio carnet problem

ne

00

Re: iskon trio carnet problem

ja imam duo i sve radi ko urica...

niveaformen napisao:

ne

lol  lol  lol

00

Re: iskon trio carnet problem

Bebach napisao:

ja imam duo i sve radi ko urica...

mozes postavit modem u routing mode?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: iskon trio carnet problem

ovaj modem sto ti ga daje iskon je u bridge modu to si skuzio jel, a ujedno je i smece od modema big_smile  dakle carnet zahebava ljude i nedaje im da se spaja vise ljudi na modem...  daju jedan userneme jedna veza... najbolje se ne zajebavati i dirati po modemu jer je to njihovo...makar se moze mijenjati firmware i slicno ali to je skroz nepotrebno... NO za svaki problem postoji pravo rješenje  wink

dakle ono sto tebi treba je ovaj ili neki slican (ja imam ovoga) http://www.testfreaks.com/wireless-netw … k-dir-300/ internet wirelles router. kosta oko 250kn do 300kn... kada ga kupis mogu ti dati uputstva gdje sto ukopcati ali lako je za shvatiti. Glavno je da se nabije u iskonov modem da imas i dalje VOIP - telefon jelte..
Jest da je investicija ali imas posten ruter i mogucnost spajanja vise laptopova i PC racunala... ja imam spojeno 2 lapa i 1 desktop racunalo... sve radi ko urica na duo carnetu pa bi trebalo i na trio carnetu...

Zadnji popravljao Bebach (29-06-2010 11:54:34)

00

Re: iskon trio carnet problem

pronasa san drugo rjesenje. posto se moze jedino direktno spajat...sa jednim podacima se spajam preko kompa zicano, a sa drugima preko laptopa bezicno.

e...al najzanimljivije mi je to sta je prije, dok sam ima duo, sve radilo bez problema. i onda su napravili update firmwarea i ode sve u 3pm

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: iskon trio carnet problem

a da ako imas 2 usernamea mozes i tako makar je nepraktično jer sa dodatnim ruterom si uvijek on line i nema nikakvih spajanja.. ja sam mislio da imas 1 username pa ti je tako idealno...  nakon sto je pregorio modem zbog udara groma i meni su dali novi koji je bio zakljucan u bridgeu  big_smile budale  roll

00

Re: iskon trio carnet problem

cini se da cu ipak tribat tu opciju koristit. naime, mogu se spojit sa oba na ovaj nacin, ali kad se diskonektam na jednom, automatski mi prekida vezu i na drugom  roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: iskon trio carnet problem

E da tako je i meni na pocetku  big_smile  big_smile  big_smile  Moras imat jednog upaljenog uvijek ako zelis i sa drugim na net. Kazem uzmi taj wireless router i bez problema si... glavno da ima WAN port

00