101

Re: Fina lova

croman19 napisao:

Evo da se i najbolji igrac na ovom sajtu pohvali sa finim rezultatom

mtt 964 entrants   buyin 22 1r1a
1.  8.2k

http://www.officialpokerrankings.com/po … F.html?t=2

to mi je vec 3 osvojeni mtt u ovom mjesecu tako da nije puka slucajnost i sreca hehe

Samo mali update. Ovo nije ništa posebno. Ljudi osvajaju turnire svaki dan, a turnirski igrači imaju i po 10 pobjeda u mjesecu.

00

102

Re: Fina lova

A jest se covjek i zapalio,nemoj samo da ja pocnem pisati po ovom forumu sta nije impresivno pa sjeo bi u kut i plakao bi odmah.Naravno da nije impresivno,zato sam gore i napisao da je fin rezultat.

00

103

Re: Fina lova

croman19 napisao:

A jest se covjek i zapalio,nemoj samo da ja pocnem pisati po ovom forumu sta nije impresivno pa sjeo bi u kut i plakao bi odmah.Naravno da nije impresivno,zato sam gore i napisao da je fin rezultat.

Nisam ni ja napisao da nije impresivno.

00

104

Re: Fina lova

croman19 napisao:

A jest se covjek i zapalio,nemoj samo da ja pocnem pisati po ovom forumu sta nije impresivno pa sjeo bi u kut i plakao bi odmah.Naravno da nije impresivno,zato sam gore i napisao da je fin rezultat.

A jel se to netko uvrijedio?

00

105

Re: Fina lova

Kad bi mene netko kao ti uvrijedio ja bi sam sebe mrzio.A znamo tko se uvrijedio i tko je htio da me izbaci sa foruma.A sta ces,nije lako pomnoziti 1 sa 2 u ovim teskim danima.

00

106

Re: Fina lova

Odo,vidim da moras smisljati odgovor po 10 minuta a to mi ide na zivce.Bogu se pomolite.

00