Tema: Fina lova

Evo da se i najbolji igrac na ovom sajtu pohvali sa finim rezultatom

mtt 964 entrants   buyin 22 1r1a
1.  8.2k

http://www.officialpokerrankings.com/po … F.html?t=2

to mi je vec 3 osvojeni mtt u ovom mjesecu tako da nije puka slucajnost i sreca hehe

00

2

Re: Fina lova

koji si ti car, mogu ti ja biti prijatelj??? pliz, pliz, pliz

00

Re: Fina lova

najs.... al cemu se toliko hvalis? "najbolji igrac na ovom sajtu"

00

Re: Fina lova

pa ja sam tip koji se voli puno hvaliti a i istina je a sam najbolji hold em igrac na ovom sajtu,osim mozda 3,4 koji su bolji od mene u cashu u ovom trenutku iako ni to nece dugo ostati tako.

00

Re: Fina lova

croman19 napisao:

pa ja sam tip koji se voli puno hvaliti a i istina je a sam najbolji hold em igrac na ovom sajtu,osim mozda 3,4 koji su bolji od mene u cashu u ovom trenutku iako ni to nece dugo ostati tako.

HU?

00

Re: Fina lova

HU ima boljih sigurno ali 6handed sam najbolji na ovom siteu a dobar sam i 9handed,ustvari ovako cu reci,sto se tice sng nema boljeg na ovom sajtu,mozda ima 2 koja su bolja sng hu,ali 6handed i 9handed sam najbolji,sto se tice cash 6handed sam najbolji,a cash hu i 9handed ne tako dobar

00

Re: Fina lova

i da mtt sam top3 sigurno

00

8

Re: Fina lova

ti si moj idol!!!

00

Re: Fina lova

OK je to,mnogima sam idol.

00

10

Re: Fina lova

Opet se predozirao s čokolinom big_smile

assumption is the mother of all f ups

10

11

Re: Fina lova

wildgh napisao:

Opet se predozirao s čokolinom big_smile

Hehe, ova ti je dobra.

00

12

Re: Fina lova

Skromnost je vrlina izjavio je jednom jedan mudar covjek.

Ali on nije imao pojma o cemu govori jel da croman? big_smile

Zadnji popravljao lupac (25-09-2009 13:59:27)

00

13

Re: Fina lova

croman19 napisao:

HU ima boljih sigurno ali 6handed sam najbolji na ovom siteu a dobar sam i 9handed,ustvari ovako cu reci,sto se tice sng nema boljeg na ovom sajtu,mozda ima 2 koja su bolja sng hu,ali 6handed i 9handed sam najbolji,sto se tice cash 6handed sam najbolji,a cash hu i 9handed ne tako dobar

Na kojem sajtu igraš i koje stejkse?

00

14

Re: Fina lova

u hu sam najbolji, mozda ima 4-5 boljih. 6max igram ko lud, tu sam najbolji, jedino me njih 10 moze pobijedit, al zato stt rasturam, ja sam najjaci, mozda me njih 5-6 moze dobit, a za mtt da ne pricam, najbolji sam.... u top5

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

15

Re: Fina lova

milac napisao:

u hu sam najbolji, mozda ima 4-5 boljih. 6max igram ko lud, tu sam najbolji, jedino me njih 10 moze pobijedit, al zato stt rasturam, ja sam najjaci, mozda me njih 5-6 moze dobit, a za mtt da ne pricam, najbolji sam.... u top5

ja sam isto najbolji 800 tisuciti igrac pokera na svijetu big_smile

00

Re: Fina lova

Pa ima li sta ukusnije i ljepse od toplog cokolina,a ti se pravis pametan pa komentiras svaki moj post ali ja bar pokazem neke rezultate,pogledaj malo pa cemo vidjeti ima li tko na ovo situ veci roi i profit u ovom mjesecu,a ti jadan provodis cjele dane grindajuci nl10 i igrajuci 5 dollar sng,i onda dodes na kraju mjeseca i kazes da si digao banroll na 250 dollara i da ti je sljedeci cilj u zivotu doci na nl25 i da za 3 godine imas bankroll od 1200 dollara,onda postas svoje grafove i svakakve pizdarije kako bi se pohvalio profitom od 150 dollara na mjesec,wooooooooooow koja si ti igracina

00

Re: Fina lova

bravo milac,ja respektiram dobre igrace,ajd sad daj dokazi mi da si tako dobar,ili postaj nek dokumente ili izazovi me pa cemo igrati,bilo koji stakes bilo koji format

00

Re: Fina lova

jebes skromnost lupac,samo luzeri misle da je skromnost vrlina

00

19

Re: Fina lova

Croman, očito nisi dovoljno dobar kad se hvališ s mjesečnom zaradom, a mjesec u pokeru ništa ne znači, a očito ti to još neznaš.
I odigrao si par turnira što nije nikakav pokazatelj.

I ja te izazivam na HU!

00

Re: Fina lova

ti se ili sprdaš ili se tolko hvališ da bi bia red da počastiš cijelu ekipu s foruma..:D

00

Re: Fina lova

roba pusti te filozofske i streberske izjave,znam ja takve kao ti,ti igras samo ono sto ti je EV+ i nikad ne zelis igrati ono sto bi ti dalo izazov jer nemas pobjednickog karaktera,znaci ja sam gore rekao u cemu sam dobar a u cemu sam manje dobar i ti si odmah mene izazvao u onomu u cemu sam manje dobar,ali nema veze ja prhvacam tvoj izazov ali pod ovim uvjetom.Igramo 50% hu sng a 50% hu cash

00

22

Re: Fina lova

croman19 napisao:

Pa ima li sta ukusnije i ljepse od toplog cokolina,a ti se pravis pametan pa komentiras svaki moj post ali ja bar pokazem neke rezultate,pogledaj malo pa cemo vidjeti ima li tko na ovo situ veci roi i profit u ovom mjesecu,a ti jadan provodis cjele dane grindajuci nl10 i igrajuci 5 dollar sng,i onda dodes na kraju mjeseca i kazes da si digao banroll na 250 dollara i da ti je sljedeci cilj u zivotu doci na nl25 i da za 3 godine imas bankroll od 1200 dollara,onda postas svoje grafove i svakakve pizdarije kako bi se pohvalio profitom od 150 dollara na mjesec,wooooooooooow koja si ti igracina

Komentiram tvoje postove zato jer su užasno komični, komentiram i pitanje dana, ruke koje ljudi postave, svašta komentiram...
Prvo napisao si da imaš 19 godina, ok, svaka ti čast na rezultatima, na bankrollu, na stakesima koje igraš, ali tu je jedna bitnija stavka. A to je manjak tvojih ljudskih sposobnosti, i totalna nezrelost koja je na granici iritantnosti. Stvarno ti još puno treba da odrasteš i počneš se ponašati kao čovjek. Ni jedan od ovih pro igrača nikad nije omalovažavao druge, hvalio se koliko je bolji ili koje stakese igra. To su ljudi, koji ti žele pomoći, ne govore ti s visoka i nadasve tu su da nauče i pomognu i da se druže s ostalima. A ti si pokazao da si zeleni kepec koji je pokazao određene poker rezultate, samo su ih nažalost zasjenili manjak ljudskih.
I da ti odgovorim na pitanje o meni - imam bankroll od par tisuća dolara na nekoliko stranica, igram nl25 i sng5$. Tko kaže da sam zato lošiji igrač? Možda zato jer studiram, nemam vremena za poker danonoćno i ne financiraju me mamica i tatica. Dio tih dobitaka mjesečno treba dati za stan, hranu i ostale troškove života za koje ti neznaš...Možda da igram stalno bi i bio na većem limitu i s većim bankrollom, čak i u rangu s tobom...zato odrasti malo, nije mjerilo ničeg koliko imaš na PS accountu i koliko si turnira dobio.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Fina lova

joooj willdgh jel nisam sad gore napisao da pustite te filozofske i jadne postove.Kao prvo ja nikog ne omalovazam samo isticem da sam bolji.Ovo je forum covjece,opusti se i pusti ozbiljnu spiku sa strane.Ovaj je forum inace jako dosadan i ja ga samo malo ozivljavam,budi sretan zbog toga hahah

00

24

Re: Fina lova

croman19 napisao:

bravo milac,ja respektiram dobre igrace,ajd sad daj dokazi mi da si tako dobar,ili postaj nek dokumente ili izazovi me pa cemo igrati,bilo koji stakes bilo koji format

takva igracina a nemres detektirat sarkazam u postu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Fina lova

Da to je bilo tako genijalno i mastovito smisljeno da nikako nisam mogao skuziti.

00