Tema: PF pitanje

S kojim rangeom shipate ovdje protiv:

1. solidnog TAG igraca
2. solidnog LAG igraca
3. protiv ribe

____________________                  

Full Tilt Poker, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.50
Big Blind: $1

SB ($100)
BB (mile88) ($103.2)
UTG ($63.25)
MP ($159.6)
CO ($102.5)
BTN ($101.5)

Dealt to BB (mile88)


Preflop: (Pot is: $1.5)

UTG & MP fold, CO raises to $2.5, BTN folds, SB calls $2, BB (mile88) raises to $11, CO raises to $28.5, SB folds

Flop: (Pot is $42, 2 players)


Turn: (Pot is $42, 2 players)


River: (Pot is $42, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $42 | Rake: $42

Zadnji popravljao mile88 (01-07-2010 14:37:56)

00

2

Re: PF pitanje

Fali puno podataka, al u nekom vakuumu.. solidni TAG AK,QQ+, solidni LAG AQ+,TT-JJ+, protiv fisha ovisi koja je vrsta.. Ako je manijak slicno kao protiv LAGa, ako je pasivni, onda samo AA,KK... Nisi stavio najbitnije stavke.. A to je kakav ti je image, jel skvizas puno, kako je CO dosad igrao pf, jel sposoban 4betat za blef ako skuzi da 3betas light i slicno.. Nisu svi TAGovi i LAGovi isti..

00

Re: PF pitanje

1. QQ+, AK , možda JJ ovisi kolko 4beta
2. JJ+, AK možda TT i AQ
3. ako je pasivna riba KK+, ako je agro callo bi KK+ a shipo ostalo

00

Re: PF pitanje

Mislim da je ovdje njegov 4bet sizeing takav da ti nikad ne folda. Da 4bet blefa, 4bet bi mu trebao biti do max 25$.

Stoga protiv svih ovdje QQ+ i AK. A za ribu nisi rekao kakav je igrač.

Raise preflop (do 2.5 BB-a) mi govori da je igrač LAG preflop. Teško da riba open rejza do tolko. I TAG nema potrebe rejzati do 2.5.

00

5

Re: PF pitanje

Nisam ni gledo na bet sizing.. Da, ovo je skoro nikad blef.

00

Re: PF pitanje

Tnx na odgovorima, u ovom gore primjeru CO igra od 3,4k handova 21/17/4.7 i 4beta 19%. Ja sam zgurao sa QQ i frajer callao sa 76s, board A5J66 big_smile

Drugo pitanje

Ja sam na BB, hand nevazan.
Svi fold do BTN koji raisa 3bb, SB call i ja squeze. BTN fold, SB 4bet.
Koji je ovdje moj shove range protiv razlicitih vrsta protivnika? Nesto kao i u gornjem primjeru ili vise tight?
Par puta sam se nasao u takvim situacijama i nikad nisam siguran koji je tu njegov range, pa tako ni koji bi trebao bit moj shove range...

Zadnji popravljao mile88 (01-07-2010 17:54:27)

00

Re: PF pitanje

mile88 napisao:

4beta 19%.

Ovaj 4bet ti nije ok ukupno handova... Negdje sam čuo da ako je 4bet=18% onda 4beta QQ+ i AK (svaki put, tj. nikad ne calla 3bet s tim)

00

Re: PF pitanje

mile88 napisao:

Drugo pitanje

Ja sam na BB, hand nevazan.
Svi fold do BTN koji raisa 3bb, SB call i ja squeze. BTN fold, SB 4bet.
Koji je ovdje moj shove range protiv razlicitih vrsta protivnika? Nesto kao i u gornjem primjeru ili vise tight?
Par puta sam se nasao u takvim situacijama i nikad nisam siguran koji je tu njegov range, pa tako ni koji bi trebao bit moj shove range...

QQ+ i AK

Pošto ti često squizaš i 3betaš s blindova, tu će često na SB-u callati s monsterima.

00

Re: PF pitanje

sorry mile kaj postam u tvoju temu al da ne otvaram novu...

kak igrat OOP sa AK i QQ ako na 3 beta nit 14/11/3 , 3bet = 4 ?

00