Tema: 1. Tjedan - 08.-15.08

http://www.pokerpro.si/uploads/_Sample%20slike%20za%20novice/26.7.png

Na NL $1/$2 6Max stolu vi rejzate s UTG-a na $8, riba na buttonu calla. Protivnik je jako loose i pasivan.

Flop:
Kh Qs 4c

Vi betate $14, protivnik calla.

Turn:
2d

Betate $34, protivnik calla.

River:
Ts

Što ćete učiniti i zašto ?

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

Pozdrav svima i sretno s novim sajtom  puno uspeha.
Ja igram nize limite, pa tako da ovde i ako gresim necete mi zameriti smile
Ovako ja sam ovde nabrzine glasovao BET, ali kad sam malo razmislio i procitao nanovo da je riba loose/pasivna ,mislim da je najpametnije i odlucujem se na 1 chack/call, ja mislim da riba nikako nema AJ , ili AK.  Sta bi on ovde imao? mozda neki srednji par , neznam.
Pozz

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

s obzirom da je riba u pitanju, mislim da je AK i više nego dovoljna ruka protiv protivnika i njegovog rangea ruku.

bet 1/2 pota ili AllIn

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

4

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

Vjerojatno ga posralo K 10 iliti dva para  smile  smile

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

mislim da treba betati jer će platiti sa Kx, a ne vjerujem da će blefati sa promašenim str8 drawom pogotovo ako ima JT
edit: bet oko 80

Zadnji popravljao bresha (12-08-2009 00:49:04)

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

check/call,check/fold,zavisi od beta

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

miskomisak napisao:

check/call,check/fold,zavisi od beta

sarkazam ili weak tight?

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

izgleda da weak tight...

00

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

joja napisao:

Vjerojatno ga posralo K 10 iliti dva para  smile  smile

nebreš ga stavit na jednu ruku, nego na neki range

00

10

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

nisam expert za nl cash, ali nevidim vaule u betanju, jer ak je bolji onda nas bude raise a ak nema ništ ili je jako slab bude foldal a i ovak s check dademo mu šanse da nas pokuša blefirat ak je call do kraja s 10J ili Qx ili nečim drugim

00

11

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

ODGOVOR JE: Bet All-in.

Kod posivnog protivnika dobivamo ogroman value ako gurnemo all in, jer je vrlo velika vjerojatnost da će nas platiti s slabijim kraljem ili ćak i damom.
Ako čekiramo, pasivni protivnik će betati samo jake handove tipa dva para... Zato je najbolja opcija bet jer možemo izvući value od slabijih handova.

00

12

Re: 1. Tjedan - 08.-15.08

roba59 napisao:

ODGOVOR JE: Bet All-in.

Kod posivnog protivnika dobivamo ogroman value ako gurnemo all in, jer je vrlo velika vjerojatnost da će nas platiti s slabijim kraljem ili ćak i damom.
Ako čekiramo, pasivni protivnik će betati samo jake handove tipa dva para... Zato je najbolja opcija bet jer možemo izvući value od slabijih handova.

Malo kasnim, ali slažem se.
Protiv tog tipa protivnika, all-in će biti profitabilan.
Postoji puno mogućih kombinacija top pair i second pair type ruku koje će nas platiti, a neće betati river.

BTW u slučaju da checkiramo river, moramo foldati na bet jer neće betati slabiju ruku, ali callati hoće.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00