Tema: sta mislite o ovome?

sa ekipom sam se skupio uzivo igrat i izivcirao se ko nikad u zivotu!:mad: nisam bas neki pro i nemam toliko puno partija u rukama al mislim da se ovako nesto ne dogadja cesto...

ostali smo samo ja i jos jedan u igri ja sa daleko vecom prednosti u zetonima(ja oko 5k on 800)
igram strpljivo i cekam da se poveca big blind i nakon  pola sata takve igre on ode all in na pre-flopu ja osjecam da
to radi pod pritiskom manjka zetona i zeli mi uzeti blind od 200 a u ostalom ja imam par u rukam 9ki i pratim ga. on okrene damu i 8 nisam sad siguran sta je dolazilo u flopu i turnu al nije imao nista do rivera i na riveru dama, ja si mislim ajd dobro dogadja se..

igramo tako neko kratko vrijeme on malo vise dobiva u tom periodu i opet mi ode na all in u pre-flop ja u ruci kralja i damu u istoj boji
pratim ga on okrene ima damu i 5 flop izbaci 4-5-7 turn 6 river 9 meni fali jedana karta za boju i on me dobiva sa parom 5ica.. poslije ovoga sam vec dosta pod tiltom al uspijevam u par ruku vratiti nesto zetona i on je trenutno u laganoj prednosti...

big blind se povecao u medjuvremenu na 500, lagano pod tiltom i dojmom kako mi je sve uzeo presretnim all inovima odem takodjer na all in sa asom i desetkom iste boje i mislim ako odustane imam njegov big blind i ponovno preuzimam vodstvo, ako ne imam dosta dobre karte pogotovo u igri 1 na 1 on prati, pokaze dvije 9ke flop dama-as-2 turn 6, nista od boje.. I RIVER 9!!:mad:

covijek odnese vec spakovanih u moj djep 400kn:(

cijelo vrijeme igram strpljivo i svaki potez razmatram, cijelu partiju sam vodeci u cipovima i u igri 1 na 1 a ovako izgubim!
igram poker tek mjesec dana i zanima me jesam tu gdje pogrijesio?? kako se igra 1 vs 1??:(

00

Re: sta mislite o ovome?

Očito je da si imao bad beatove. Jebi ga, događa se.

Kad si išao all in, nisi ništa pogriješio. Ali neznamo kako se igralo izmedju tih all inova, tako da ostalo nemogu komentirati.

00

Re: sta mislite o ovome?

na to se trebaš naviknut jer to ti sigurno nije zadnji puta da ti se bude tako nešto dogodilo, a 1 vs 1 odnosno HU bi trebal igrat agresivno, vise manje raise uvjek s pozicije pogotovo ak je tighter

00

Re: sta mislite o ovome?

da se pohvalim sa jos jednim bad beat-om, ovo je izgleda moje polje.. nisam ovaj put ni ljut nego sam u soku, gadi mi se ova igra al sam sad kad se malo sve slegnulo i ponosan na ovo jer ne moze svatko ovako izgubiti. znam zvuci cudno.:)

dakle.. opet ista situacija isto ostali ja i onaj od proslog puta podjednako zetona imamo ovaj put se radilo o vecim novcima 1600kn pobjedniku stoga mi je ovo jos teze palo..

imam u ruci A-K obje srce blind je porilicno velik, ja usporavam igru racunam agresivan je igrac... dodju 10(srce) dama(srce) i 7(srce), imam boju sa A i treba mi samo decko za royal on prvi igra i ode na all in pratim ga okrene ima 10 i 5(par desetki) nikakve veze sa bojom mislim gotovo je..

turn-dama river-DAMA, dobija full house-om i meni je skracen zivot za pet godina! pa jel moguce da sam toliki maler i takve stvari mi se uvijek dogadjaju na all in-ovima prije nego su okrenute sve karte! kolika je ovo bila vjerovatnost u postotcima da me dobije na flopu ako netko zna izracunati, bas me zanima?
i naravno ruku poslije nebi mi se vratilo odem all in sa asom i osmicom sa nesta sitno zetona i izgubim od para cetvorki... da igram na kompu i da mi se ovakve stvari dogadjaju mislio bi da je namjesteno i da ne igram s pravim ljudima, ovako stvarno nevjerovatno...

ne mogu spavati i morao sam doci ovdje olaksati dusu i cuti koju rijec podrske... sta vi mislite jel uopce preporucljivo ovakvom maleru igati poker?:D

00

Re: sta mislite o ovome?

panjikus napisao:

uvijek

Ovo je ključna riječ. Si dobio koji pot u životu?

00

Re: sta mislite o ovome?

Pobijedilo te 2,8%.

Ti si svoje napravio, tutno si svu lovu u pot s nutsom, suckoutalo te mizernih 3% i ništa se tu ne može.

Više sreće drugi put! smile

Zadnji popravljao salemetal (09-10-2009 03:25:42)

00

Re: sta mislite o ovome?

roba59 napisao:
panjikus napisao:

uvijek

Ovo je ključna riječ. Si dobio koji pot u životu?

pa nisam ni napisao da nisam osvojio nikad pot. igram tek oko dva mjesec sa ekipom poker.. samo dvaput nisam ostao do HU-a, to hocu reci da u HU-u bas SVAKI put kad bi isao netko ili ja na all in a NISU SVE karte pokazane izgubio bi bez obzira koliko god bi bio u prednosti. protivniku su uvijek dolazile bas one karte koje je trebao.. pa cak i ako ima mizernih 2.8% da pobijedi. vec sam postao predmet ismijavanja u mjestu koliko je to nevjerovatno..:D roll

00

Re: sta mislite o ovome?

salemetal napisao:

Pobijedilo te 2,8%.

Ti si svoje napravio, tutno si svu lovu u pot s nutsom, suckoutalo te mizernih 3% i ništa se tu ne može.

Više sreće drugi put! smile

stvarno lijep postotak!:)

a valjda ce se okrenuti sreca u moju korist u takvim situacijama ili bolje da kazem valjda ce nestati nesreca..

00