151

Re: Trajanje downswinga?

Bebach napisao:

Nema kruha ali od negdje treba poceti... igrac sa takvim razmisljanjima prvo treba promijeniti mentalni sklop da bi mogao igrati vece limite...

To je bila dobra konstatacija od Tilta. Nije u pitanju igranje većih limita.
Zbog čega riskirati 100-500kn po turniru i igrati cijelu noć s velikom varijancom i lošom strukturom ako imaš online hrpu malih turnira s različitim strukturama?
Ja sam prvu ozbiljnu lovu online osvajao na 3.30 rebuy turbo 180 igrača. Varijanca isto nije mala, ali zato turnir do kraja traje 2 i pol sata i možeš igrati više njih istovremeno.
Također, lakše je ekperimentirati online tj. naći neki oblik turnira koji odgovara tvom stilu igre.

00

152

Re: Trajanje downswinga?

istina je sve  to vjerojatno se nismo razmeli jelte... ja sam govorio za  turnirske live igrace koji ne preferiraju bas online...

00

153

Re: Trajanje downswinga?

Max_VZ napisao:

Ja sam prvu ozbiljnu lovu online osvajao na 3.30 rebuy turbo 180 igrača.

do koliko puta se isplati rebuyat na tim turnirima, tj nakon koliko rebuyeva se vise ne isplati s obzirom na prize pool?
ako su to oni na starsima, cine mi se ko super value i htio bi ih pocet malo grindat al mi se neda razbijat glavu oko ovih stvari pa trazim pomoc kod ljudi koji su ih igrali smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

154

Re: Trajanje downswinga?

nemoj se zanjet ko ja danas na nekom smrdljivom rush rebuy turniru od 10$ ostavio 200$

00

155

Re: Trajanje downswinga?

butko napisao:
Max_VZ napisao:

Ja sam prvu ozbiljnu lovu online osvajao na 3.30 rebuy turbo 180 igrača.

do koliko puta se isplati rebuyat na tim turnirima, tj nakon koliko rebuyeva se vise ne isplati s obzirom na prize pool?
ako su to oni na starsima, cine mi se ko super value i htio bi ih pocet malo grindat al mi se neda razbijat glavu oko ovih stvari pa trazim pomoc kod ljudi koji su ih igrali smile

Ja sam išao u većini slučajeva do maks. ulaganja 18,30$. Definitivno se ne isplati ulagati više nego nosi 10.-18. mjesto.
Naravno, najbolji ROI je kad uspiješ ući za 6 ili 9$ i uđeš na FT.

00

156

Re: Trajanje downswinga?

Evo i jučer smješna večer....u Lavu turnir iz CSOP serije 100+10e freezout,bilo je 124 igrača....nijednu ruku nisam dobio.Dakle,samo smeće sam dobivao...10,6 sam imao 13 puta u prvih 1 vremena.No,lako za početne handove u startu je blind mali pa je se moglo olaziti na bilo šta ali ja nisam pogodio jedan jedini par.Jedina ruka koju sam imao je bila A,Ks i raisam sam jače jer na sve dolaze,jedan me je callao.Flop je 3,3,10 rainbow c-betao sam i tip me platio,pada 7 ,check,river je 6,tip mi igra(talijan) više od pola pota ja bacim on okrene J,3 off.Dakle oko 2h igre nijedan pot nisam dobio...na kraju sam osta na 8bb i gurao allin s A,7  :card_diamond  i naletio na A,K :card_heart  i izletio....
Navjerojatno je da ne mogu pogoditi jedan jedini par....bio je Ante Varnica na mom stolu,on je čak i imao par ruku,ali kad je otišao s mog stola imao je čak i manje od mene...jednostavno ja i on kao dva papka ništa nismo imali a talijane je kakilo... sad

00