Tema: Rush NL5

Pozdrav cash SH znalcima, posebno onima koji igraju Rush.
Započeo sam igrati rush i odigrao 8k ruku.
Kad eliminiram iz statistike ruke sa potom većim od 150 bb onda je moja zarada na NL5 +24bb/100.
Kad pregledam samo ruke u kojima je pot veći od 150 bb onda je moj skor u tim situacijama 25:60.
Sad, ne znam gdje griješim u tim situacijama da je odnos tako loš pa mi to jako ubija volju za igrom casha.
Ili je to samo u neku ruku downswing?!

Za stol sjedam sa 100 bb, nabildam se za još nekih 20-30 bb i onda dođe premium s kojom izgubim cijeli stek (dvaput češće nego što dobijem).

Molim kritike na odabrane ruke (u kojima sam naravno izgubio stack)

Ruka 1:

Ruka 2:

Ruka 3:

Ruka 4:

Ruka 5:

Ruka 6:

Ruka 7:

Ruka 8:

Ruka 9:

Ruka 10:

Ruka 11:

Hvala

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Rush NL5

Malo previše ruku u jednom postu (temi) odjednom.

prve dvije ruke su standardan setup, a treca ne radi. Dalje nisam gledao.

Jedino što u prvoj ruci na turnu nisi trebao minrejzati već zgurati pošto ti je ostao 1$ nakon minrejza.

00

Re: Rush NL5

a sve su ruke tematski povezane i htio sam zajedničku ocjenu za sve odjednom, zato su u istom postu.
sve ruke rade samo moraš stisnut replay jer sve krenu u reprodukciju istovremeno.
slažem se sa komentarom druge ruke fala. može ostatak komentara?

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Rush NL5

nemoj ovoliko ruku stavljat ko će ovo sve gledat...ja san proba...dosta ruku uopće ne radi replay...od ostalih ova sa kj s utg-a(ruka br.4?) najbolje fold preflop, ostalo je klasika...ruka br.5. a pogotovo br.8 je standard gdje si skoro uvijek nakon rirejza slabiji pa moš foldat

When you got nothing, you got nothing to lose
00

5

Re: Rush NL5

mah to je rigged big_smile.. nedavno sam igrao Rush NL5 ... užas prvih 10-tak sessiona super poduplao sam BR .. slijedečih 10-tak sessioa jedva sam se izjednačio sa bonusomi i rake-om ... bez njih bi bio na -0 (mda sam skupio bodova za majcu big_smile fak jea )

I ovi handovi kao da gledam svoje ... lol life sucks

I što je najgore često se za redom pojavljuju takvi handovi pa te ubiju u pojam

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Rush NL5

prvi i drugi hand standard
cetvrti bi ja foldao PF
zadnji bi ja malo veci cbet i ostane ti taman da zguras turn
ostali meni ne rade

ukljuci si auto top-up.

00

Re: Rush NL5

ja ću samo nadodat jednu stvar - ja NIKAD ne ostavlja čak niti više od 1,5BI unutra, a ako se to i desi nikad iznad 2BI... Barem ovaj tjedan field je toliko ogroman da ima pregršt fishova i samo je pitanje kad će te natkupit. Istina dobit ćeš ti primjerice 4/5 takvih AI, ali ćeš onda s $20 "naletit" na vizionara i to je to smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

8

Re: Rush NL5

iAcesHigh napisao:

ja ću samo nadodat jednu stvar - ja NIKAD ne ostavlja čak niti više od 1,5BI unutra, a ako se to i desi nikad iznad 2BI... Barem ovaj tjedan field je toliko ogroman da ima pregršt fishova i samo je pitanje kad će te natkupit. Istina dobit ćeš ti primjerice 4/5 takvih AI, ali ćeš onda s $20 "naletit" na vizionara i to je to smile

Takodjer  cool
Lijepo je vidjet 5-6BI na stolu al nece se to dogodit cesto..

00