Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

A da li HEM biljezi i statse koje nemam oznacene? Npr. sad nemam ukljuceno "donk bet flop" i ako ga naknadno nakon recimo 1k handova ukljucim da li ce mi pokazati "donk bet flop" za tih 1k handova?

Da

00

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

Bolje ti je da si namjestiš da ti ptikazuje samo handove od npr. zadnja 3 mjeseca:
HUD Options -> Aditional HUD Filters -> Filter by date (desno gore)

Hvala wink

00

353

Re: Opčenita pitanja za HM

gmiko napisao:
Bile napisao:

Moze li se to namjestiti za svako posebno,pa da hem prepozna sta se igra ili se mora svaki put rucno podesavati?

I da, naravno, moze se namjestiti za sve posebno, namjesti se ručno u opcijama i onda on dalje automatski prepoznaje.

Ne mogu naci di da ovo sredim da me ubijes...

Jos nesto:na pocetku novog handa po stolu mi se pojave karte proslog handa,kao neki replay...kako da to maknem?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

354

Re: Opčenita pitanja za HM

Kod player preferences imaš Use for tab.

Za mucked imaš pod table preferences...

00

355

Re: Opčenita pitanja za HM

Hud Options --> Player Preferences --> Use For

Replay isključiš pod Table Preferences --> Won/Loss mucked, samo ne razumijem zašto bi, to je jedna od najkorisnijih opcija.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

356

Re: Opčenita pitanja za HM

gmiko napisao:

Hud Options --> Player Preferences --> Use For

Replay isključiš pod Table Preferences --> Won/Loss mucked, samo ne razumijem zašto bi, to je jedna od najkorisnijih opcija.

Ne znam da li pricamo o istoj stvari...koliko sam skuzio prosla ruka,ako je otisla do showdowna,mi se ruku poslije pojavi na stolu,ali te hole karte ne budu kod igraca koji ih je imao(nekad kod nekog frugog igraca,pa i kod mene,nekad skroz van stola),a board je isto tako nekad lijevo,nekad desno...Kad uspijem uhvatiti ss stavit cu ga...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

357

Re: Opčenita pitanja za HM

Moraš si namjestiti pozicije tih ruku. Jednom kada namjestiš če ti biti ok. Dakle kada se pojavi ruka, uzmi ju sa mišom i odnesi iznad igrača kojem pripada. I tako za sve pozicije za stolom i za board gdje želiš da ti stoji. Pošto ruke brzo nestanu, možeš ih vratiti tako da klikneš na iznos pota u kućici gdje ti prikazuje tri zadnja handa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

358

Re: Opčenita pitanja za HM

Da, pričamo o istome ali očito imaš nešto krivo namješteno. Board bi trebao biti u sredini a muckane ruke kod igrača čije su. Jesi slozio seatove pod seating preferences?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

359

Re: Opčenita pitanja za HM

Prvo pogledaj dal si napravio ovo što sam ja napisao, ak to ne popravi stvar onda napravi ovo što je dfable napisao. Obrnutim redoslijedom će se opet poremetiti. smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

360

Re: Opčenita pitanja za HM

Muckane karte su "letile" svuda okolo,ali jednom kad sam ih dovukao do vlasnika vise ne lutaju okolo...

Decki,svaka cast za strpljenje koje pokazujete...po raznim forumima sam vidio toliko bahacenja kad netko nesto nije znao,a vi ovdje lijepo strpljivo odgovarate na svako pitanje kao da vas netko placa za to... big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

mi nemamo života tongue

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

362

Re: Opčenita pitanja za HM

iAcesHigh napisao:

mi nemamo života tongue

+1 tongue

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

363

Re: Opčenita pitanja za HM

iAcesHigh napisao:

mi nemamo života tongue

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

364

Re: Opčenita pitanja za HM

iAcesHigh napisao:

mi nemamo života tongue

+1

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

365

Re: Opčenita pitanja za HM

kako namistit točno vrijeme u hemu jer mi sessione pokazuje da san odigra 6h ranije od realnog vremena

00

366

Re: Opčenita pitanja za HM

nemogu hem otvorit sada pa ti nemogu tocno reci, ali imas negdje opciju pod import options nesto kao adjust import times ili tako nesto

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

367

Re: Opčenita pitanja za HM

Options --> Settings --> Adjust Site Import Times

Za Starse je 6.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Opčenita pitanja za HM

kako uskladiti reports i session tab. tocnije u report tabu racuna 1$ kao 1euro sto nije tocno dok session tab vise manje tocno racuna i sada mi je razlika izmedju report i session taba oko 18$, mogu to kako popravit?
se moze di dodat bb/100 pod session tab?

00

369

Re: Opčenita pitanja za HM

Probaj u Options -> Settings -> Currency

Možda ti tamo nije dobro namješteno.
Za bb/100 ne znam.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

kaze da je euro 0,6989. neznam, mozda je nesto drugo problem ali ovo mi se cini jedino moguce, nije neki problem al bi rado da pisu tocni brojevi. isto tako kada igram i kada stisnem na hud da vidim kako stojim tako isto racuna 1-1 tek kada udjem u sessions preracuna kako je.

00

371

Re: Opčenita pitanja za HM

Instalirao sam HM, neku krekanu verziju i sad mi se prilikom pokretanja otvara ovaj prozor connect to postgreSQL.
Koje podatke trebam unest unutra da bi mi proradio HM ili možda nešto drugo trebam napraviti?
Hvala unaprijed.

00

372

Re: Opčenita pitanja za HM

instaliraj si postgre ako nemas.
a podatke (po default-u ti je)
user: postgres
pass: postgrespass

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

373

Re: Opčenita pitanja za HM

kako namjestiti u hemu u replayeru da pokazuje isti hud kao za vrijeme igre jer mi uvik prikazuje default hud

00

374

Re: Opčenita pitanja za HM

Ja sam za default stavio use for neki lijevi sajt i onda mi je radilo

00

375

Re: Opčenita pitanja za HM

i meni je tako namišteno ali isto koristi default

Zadnji popravljao Leon (16-01-2011 21:52:13)

00