551

Re: Opčenita pitanja za HM

tamo gdje stalno pišu 3 igrača koji su osvoji zadnja 3 pota i prosječni VPIP/PFR stola
ako ne možeš nać mogu ti preko teamviewera poštelat...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

može ja sam za da mi onda tak rješiš to..javi u PM svoj skype ili msn da se dogovorimo....

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

553

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam 2 problema s HEMom na nordici:

1. Isto kao ch1nch na prethodnoj stranici kad odem na HU sng nece mi automatski staviti hud na stol nego moram preko table findera...i onda uspijem za 1 stol,ali za drugi nema sanse...kaze mi da nemam nijedan unattached stol ili tako nesto...

2. U HEMu mi krivo ocitava buyin tih HU sngova - umjesto 6 (5.75+0.25) mi pise da je 5.75,znaci bez rejka. Za usporedbu HU sngove sa pokerstarsa 1.50 (1.40+0.10) mi pise da su 1.50. Zbog toga mi za nordicu pise krivi profit. Konkretno odigrao sam ih 9,od toga 5 itm. Znaci profit bi bio 57,5-54=3,5 a u HEMu mi pise 0,5... hmm  Jel se moze to namjestiti?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Maloprije mi se usred igre zaledio HM, ugasim ga i pokusam opet upaliti ali nece, javlja neku poruku, onda restartujem kompjuter pa ga probam upaliti ali opet nece, i dalje javlja istu poruku, kompjuter sam restartovao vec nekoliko puta ali nista, znaci desilo se samo usred igre bez da sam ja ista dirao, a ovo je poruka koju mi izbacuje svaki put kad pokusam da ga pokrenem

http://img819.imageshack.us/img819/2937/84613271.jpg

Zna li ko gdje je problem i sta da radim?

00

555

Re: Opčenita pitanja za HM

a google?
http://forums.holdemmanager.com/manager … files.html

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

-piše mi u hem-u da sam na turniru završio 9. i wininngs 0$ ?  završio sam 33. i 22.5$ .
-handovi su importani normalno. U čemu je problem ?

Zadnji popravljao ivica5261 (09-06-2011 21:24:05)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Hvala, nije uspjelo, morao sam reinstalirati HM i tako popravio, ali na drugu stranu izgubio jako puno podataka i informacija

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ovako,kad u hemu u hand replayeru ekipi stavljam notese,jel se da to nekak prebacit na site na kojem igram pa da mi na stolu pišu statsi koje sam napisao u hand replayeru???

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

559

Re: Opčenita pitanja za HM

dali je moguce dobiti  u hm odmah cijelu statistiku igraca koji je igrao npr. na starsima sve njegove ruke

00

Re: Opčenita pitanja za HM

To bi bilo sjajno ali ne..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

561

Re: Opčenita pitanja za HM

damir napisao:

dali je moguce dobiti  u hm odmah cijelu statistiku igraca koji je igrao npr. na starsima sve njegove ruke

Pa upišeš tamo gdje inače stoji tvoje ime, njegov nick(u onaj pravokutnik) i izbacio ti njegove statse i handove.....sve ko što za sebe vidiš, vidiš za njega. Normalno, samo one ruke u kojima si ti bio s njim za stolom.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

562

Re: Opčenita pitanja za HM

Ili kupiš handove od PTR-a.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

563

Re: Opčenita pitanja za HM

koristim crackiran HM veriju 1.10.01. Kada bih bih uradio update, pretpostavljam da taj crack vise nebi radio ?? dali netko imam ikakvih iskustava s ovom ??

00

564

Re: Opčenita pitanja za HM

u husng mečeve koje odigran u eurima mi učita kao $ ali se ne poveča iznos(npr 60€ učita kao 60$)
Zna li netko kako namjestit da učita točan iznos?

00

565

Re: Opčenita pitanja za HM

Se može u HEMu namjestiti da mi pokaze graf npr. samo za HU NL25,a ne da mi sav NL25 trpa pod isto?

Zadnji popravljao Bile (08-07-2011 22:59:11)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

566

Re: Opčenita pitanja za HM

da,
Filter -> Edit -> #Players (to ti je na prvom tabu lijevo)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

567

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

da,
Filter -> Edit -> #Players (to ti je na prvom tabu lijevo)

Uz malo truda mogao sam i sam skuziti... wink

Thanx!

EDIT: Neeeeeeeeeee! dfable promijenio avatar! NEEEEEEEEEEEEEE!   sad

Zadnji popravljao Bile (09-07-2011 06:24:59)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Leon napisao:

u husng mečeve koje odigran u eurima mi učita kao $ ali se ne poveča iznos(npr 60€ učita kao 60$)
Zna li netko kako namjestit da učita točan iznos?

Novije verzije jedino podržavaju mulitple currency, pogledaj na njihovom sajtu koja verzija točno.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

569

Re: Opčenita pitanja za HM

Sada proucavam ove filtere, pa mi pade napamet nesto. Moze li se nekako isfiltrirati ruke koje smo zavrsili PF All in??

00

570

Re: Opčenita pitanja za HM

Di su ti oni filteri Saw flop= True imaš preflop allin = true.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

571

Re: Opčenita pitanja za HM

Da li mi frend može dati svoj hand history,pa da već imam statistiku igrača kad odem na veći nivo?

Pretpostavljam da je moguće,samo me zanima kako to izvesti? On mi pošalje onaj HMArchive i samo c/p sve sto je unutra?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

572

Re: Opčenita pitanja za HM

Sad sam odigrao nekih 12 SNGova,ali hem mi javlja da su 2 incomplete...? Zna li netko zasto?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

573

Re: Opčenita pitanja za HM

ako si se disconnentao,izašao sa stola na sekund ili ti je nestalo struje onda je u tome problem
Dovoljno je da ne budeš 1 hand za stolon odma će ti u hemu pisat da je incompleted

00

574

Re: Opčenita pitanja za HM

Koliko znam ništa od toga se nije desilo...:/

Nema veze,nije mi neki bed...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

da li tko zna dal se moze i kako namjestit da mi Hem biljezi odigrane satelite turnire??? posto mi za svaki odigrani stavlja  incomplete!

00