Tema: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

Vratili su mi 3 $ ,nije puno evo mail koji sam dobija od njih:

Hello,

PokerStars has become aware of a group of players who were working together in our Double or Nothing (DONs) tournaments to the detriment of other players. You were involved in at least one tournament with these players and as a result you may have been adversely affected.

The players' accounts were closed and their funds frozen pending a thorough investigation, which is now complete. Those players have now been barred from PokerStars.

In a case such as this it is our policy to confiscate the colluders' winnings or balances and to distribute them to the players affected by their actions in as fair a way as possible. To confirm your credit, go to the 'Cashier' screen and click the 'History' button. Your share will be shown "ADMIN CREDIT", followed by the amount of the credit.

The integrity of the games at PokerStars is of paramount importance to us and we will not abide cheating or collusion in our games. We work hard to police our games and prevent such instances. In the rare cases where collusion has actually occurred, we make sure that any players affected are compensated appropriately.

Thank you for your continued play here on PokerStars. Please do not hesitate to let us know any time we can be of help.

Kind Regards,

PokerStars Game Security

00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

Bio je ovdje već topic gdje je netko napisao da mu se kolega s faxa hvali da on s braćom ''masti brke'' na DON turnirima wink
'Ko zna, možda su ovo oni  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

mene stars više voli tongue ,meni dali isto sad 25$

00

4

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

izgleda samo ljudi varaju na starsima big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

Meni nisu nikad niš vratili  sad
Jel mi netko može objasniti kako se točno stječe prednost ako vas igra više na sng turnirima i gledate si karte osim što znaš 2 karte više nego drugi?

Zadnji popravljao dsaw91 (20-07-2010 20:30:58)

00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

Vuco napisao:

izgleda samo ljudi varaju na starsima big_smile

Varaju ljudi svugdje, ali čini se da ih samo na Starsu hvataju

00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … rs-791760/

00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

dsaw91 napisao:

Jel mi netko može objasniti kako se točno stječe prednost ako vas igra više na sng turnirima i gledate si karte osim što znaš 2 karte više nego drugi?

Ja sam vise puta s frendom igrao facebook poker nas 2 protiv jednog lika i prelagano je igrat.
Zamisli da si ti BTN, tvoj frend SB i neki lik BB, ti raisaš, tvoj frend squeeza... i BB folda i preda vam svoj blind.
Ili recimo ti imaš 77 u 3way potu. Flop je 67J. Ti raisaš, xx osoba calla i tvoj partner malo reraisa da xx osoba može callati i tako mu zajednički uzimate chipove. Mogu smisliti još mali milijun situacija.
Osobno kad bih se ja time služio, cashoutao bih pare svako malo i igrao na više siteova odjednom ILI bih recimo igrao 24 DON stola kao i moj partner, ali da na samo recimo 16 stolova zajedno sjedimo.
Uglavnom, većina varača se uhvati kad-tad, ali ja mislim da vjerovatno ima i nekih koji već dugoročno ovakvim ili nekim softwareskim putem uz pametu i promišljenu igru uzimaju pare...

Zadnji popravljao Rexonja (20-07-2010 20:55:06)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

To tvoje se ne zove squeez, jedino da ti je frend BB, pa SB calla a onda frend squeeza.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Uhvaceni da varaju na DON , Pokerstars

Rear_Admiral napisao:

To tvoje se ne zove squeez, jedino da ti je frend BB, pa SB calla a onda frend squeeza.

Ma da, znam, brzopletost...
Uglavnom, nadam se da ste shvatili poantu.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00