Tema: devizni racun

Jel netko zna dal se moze otvorit devizni racun na svoje ime al na tudu adresu?
I ocu li imat problema s transakcijama ak mi moneybookers i poker sobe budu na moje ime i adresu, a devizni na drugu adresu?
Ova pitanja su zbog toga sto pretpostavljam da kad otvorim devizni dolazit ce mi posta, a to ne zelim.

00

2

Re: devizni racun

neznam za prva dva pitanja...al znam da ako uzmeš internet bankarstvo da ti nikakva pošta neće dolaziti na adresu...bar je tako kod PBZ-a...

00

Re: devizni racun

Da bi otvorio devizni racun u bilo kojoj banci treba ti osobna iskaznica, tako da je nemoguce otvoriti na svoje ime ali pod drugom adresom...jedino da mjenjas osobnu...ako ti treba za transakcije vezane uz poker najjednostavnije rjesenje je otvoriti obicni ziro racun u PBZ jer nove kartice imaju CVC pomocu kojeg mozes raditi transakcije po internetu, a valute se automatski konvertiraju koliko sam kod sebe shvatio bez ikakve naknade kod isplate (za $105 sam dobio 647kn kada je tecaj bio 6.10) i uz sve to internet bankarstvo...po meni najjednostavnija i najbolja kombinacija!

00

Re: devizni racun

Moja preporuka je ne koristiti žiro račun za poker transakcije.
Naime, razlika između tekućeg i žiro računa je u tome da tekući račun služi za primanje neoporezivih primitaka (plaće, naknade, mirovine...) tj. primitaka na koje je već obračunat i plaćen porez, a žiro račun za primanje oporezivih primitaka (honorari i sl.) tako da su banke obavezne prijavljivati Poreznoj upravi sve promete po žiro računu i obavezno je navesti prihode po žiro računu u godišnjoj poreznoj prijavi na koje se onda obračunava porez.

00

5

Re: devizni racun

Maki napisao:

neznam za prva dva pitanja...al znam da ako uzmeš internet bankarstvo da ti nikakva pošta neće dolaziti na adresu...bar je tako kod PBZ-a...

A onaj mali uredaj koji ocitava kartice pokupim u banci?

00

6

Re: devizni racun

rzei napisao:
Maki napisao:

neznam za prva dva pitanja...al znam da ako uzmeš internet bankarstvo da ti nikakva pošta neće dolaziti na adresu...bar je tako kod PBZ-a...

A onaj mali uredaj koji ocitava kartice pokupim u banci?

Token. Kad otvaras devizni obavezno traži internet bankarstvo, dobiješ token i peglaj karticu...;)

00

7

Re: devizni racun

rzei napisao:

Jel netko zna dal se moze otvorit devizni racun na svoje ime al na tudu adresu?
I ocu li imat problema s transakcijama ak mi moneybookers i poker sobe budu na moje ime i adresu, a devizni na drugu adresu?
Ova pitanja su zbog toga sto pretpostavljam da kad otvorim devizni dolazit ce mi posta, a to ne zelim.

ja sam otvorio devizni u pbz-u i teta koja radi u banci me pitala dal zelim primat izvode na kucnu adresu ili mail adresu, naravno reko sam na mail i sve izvode ljepo dobivam na mail... dakle nebi trebo imat problema oko poste...

00

Re: devizni racun

Šta mama ne smije znat da igraš poker?

00

9

Re: devizni racun

Nekak lose reagira kad vidi da igram poker, a cak ne zna ni da igram za pare

00

Re: devizni racun

Osim PBZa imaš mogućnost i uzeti devizni racun kod Erste banke (moj slučaj). Dobijes devizni račun, Visa electron karticu+internet bankarstvo, sve za đabe. Računaj 2 tjedna da ti dođe kartica ili odeš po nju kad već nećeš doma poštu. 

p.s. ukupnaa mjesecna naknada=  0.80 eur.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: devizni racun

Ja sam otvorio devizni u PBZ prije nekih tjedan dana, i zenska na šalteru veli da ne postoji internet bankarstvo za PBZ devizni...a sad tu čitam po forumu da ekipa ima IB, wtf?? smile)

00

Re: devizni racun

To su ti u Čakovcu rekli, meni su rekli baš suprotno. Vjerojatno se žena zabunila ili nešto slično.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: devizni racun

aleks24 napisao:

Ja sam otvorio devizni u PBZ prije nekih tjedan dana, i zenska na šalteru veli da ne postoji internet bankarstvo za PBZ devizni...a sad tu čitam po forumu da ekipa ima IB, wtf?? smile)

Ženska je u pravu u neku ruku, jedino što možeš s tim internet bankarstvom je gledat stanje na deviznom i mijenjat devize u kune.
Dok sa žiro računom možeš svakave pizdarije radit.

00

Re: devizni racun

A valjda se zabunila, preselili su se u novu poslovnicu pa ko ih znal

00

15

Re: devizni racun

Posebno za devizni nemaš... To je sve zajedno... Samo reci da hočeš internet bankarstvo i to je to.

00

Re: devizni racun

ne smiješ lagat roditeljima. to ti nije dobro

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: devizni racun

salemetal napisao:
aleks24 napisao:

Ja sam otvorio devizni u PBZ prije nekih tjedan dana, i zenska na šalteru veli da ne postoji internet bankarstvo za PBZ devizni...a sad tu čitam po forumu da ekipa ima IB, wtf?? smile)

Ženska je u pravu u neku ruku, jedino što možeš s tim internet bankarstvom je gledat stanje na deviznom i mijenjat devize u kune.
Dok sa žiro računom možeš svakave pizdarije radit.

Kakve?

00

Re: devizni racun

aleks24 napisao:

A valjda se zabunila, preselili su se u novu poslovnicu pa ko ih znal

Kamo, to je nešto novo?
Edit: OFT- da li se može u PBZ-u uplaćivati na tekući koji je u Međimursoj banci (koja je pod PBZ-om) bez provizije?

Zadnji popravljao Rear_Admiral (23-07-2010 22:49:29)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: devizni racun

rounder1984 napisao:
salemetal napisao:
aleks24 napisao:

Ja sam otvorio devizni u PBZ prije nekih tjedan dana, i zenska na šalteru veli da ne postoji internet bankarstvo za PBZ devizni...a sad tu čitam po forumu da ekipa ima IB, wtf?? smile)

Ženska je u pravu u neku ruku, jedino što možeš s tim internet bankarstvom je gledat stanje na deviznom i mijenjat devize u kune.
Dok sa žiro računom možeš svakave pizdarije radit.

Kakve?

Pa, najjača funkcija je da možeš prebacivat lovu na druge račune (plaćat račune), možeš kupovat bonove za mob, investirat u nekakve tamo fondove ako ti se da, i tako.

00

20

Re: devizni racun

Ipak cu ostat na Partyju, skuzio sam da dobivam nekakav rakeback preko bodova, a igraci su jako losi i softver je dobar. Zasad sam odigro 9600 ruku na nl25 uz ugodnih 20bb/100. Treba mi dio love pa cu izvadit preko bank wire transfera. Jedno od zahtjevanih polja je account number, jel neko zna sto je to? I sto da kazem ak me pitaju od kud lova?

00

21

Re: devizni racun

Treba mi dosta hitno lova, a jos nisam otvorio racun pa me zanima dal se moze prebacit na tudi devizni? I ako netko zna kakav je ono account number koji trazi party za cashout?

00

Re: devizni racun

Rear_Admiral napisao:
aleks24 napisao:

A valjda se zabunila, preselili su se u novu poslovnicu pa ko ih znal

Kamo, to je nešto novo?

Ma tamo je u gradu, di je prije bila poslovnica Međimurske banke, preko puta onog kafića Players

00

Re: devizni racun

Moze samo pojasnjenje: danas sam uplatio nekih 200tinjak dolara na pbz visu electron, i sad mi je plan registrirat se na pokerstars i odmah napravit deposit, i pitanje glasi: dal ja trebam na pokerstarsu kod deposita ista upisivat osim broja kartice i onaj 3-znamenkasti broj na poledjini kartice? i 2. pitanje: kad se registriram preko vaseg promo-koda, kolko imam vremena za prvi depozit da bi dobio bonus, i kolko imam vremena za pocistiti bonus?
(prvo pitanje je bilo takvo jer mi je osobna trenutacno u izradi, pa me zanima jel stvarno tak lako napravit depozit)

00

24

Re: devizni racun

da tak je lako, pa 21 stoljeće brate smile , broj kartice, zadnje 3 znamenke na poleđini to ti se u večini slučaja zove CVV broj a ngdje mislim CVC, i datum do kojeg vrijedi kartica.
2 pitanje, će ti netko od admina objasnit a i imaš pokerpro suport ako ne dobiješ odgovor tu. poz

Zadnji popravljao cgreen (22-09-2010 19:41:15)

00

25

Re: devizni racun

2. http://www.pokerstars.com/?source=pokerpro.hr

Registriraš se preko ovog linka i kad te pita za bonus kod upišeš: POKERPRO.HR

Bilo kad napraviš prvi deposit dobivaš bonus. Od prvog deposita, imaš 6 mjeseci da počistiš cijeli bonus.
Možeš 3 puta uplačivati da dobiješ maximalni bonus (recimo prvi put 200$, drugi put 100$ i treću put 300$).

00