Tema: neobicna situacija

odigrao sam s villanom 30 ak handova  tako da  nemam pojm a dal je  dobar  ili los  igrac.. igro je  16/16 za  tih par  handova
nece  mi otvorit  u trackeru hand  tak da  cu ja  napisat  kaj je  bilo...
ja 120bb on vise  od  mene
on rejza s  utg do 2  mp calla i ja  3b do 8..
u tom trenutku on napise  imas  AQs  u chatu i 4b me  do 14 $ mp se  baci i ja  callam...
problem je  sto je  frajer  tocno rekao kaj ja  imam , imam A :card_diamond  Q :card_diamond
flop padne  246  sa  dvije  :card_diamond
u potu je  mislim 30,75$ i lik mi zgura  odmah all inn, ja  moram platit 46 $?
call ili fold ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: neobicna situacija

Call...Verovatno se brani od flusha...Naravno da Call  smile

00

Re: neobicna situacija

superduperubereasycall.
Ne kontam šta si ti mislio flopati sa AQ? boat?

Ako nam postaš ovo i pokažeš da lik ima AKo i ti nedrawaš, jbg onda  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: neobicna situacija

Ne razumem čega se imas bojati? Ne moze full da ima..Čemu strah? on treba da se boji a ti da callas..dobio si poklon.

00

5

Re: neobicna situacija

snapcall

00

Re: neobicna situacija

Definitivno call, 2 overkarte+nut FD nikada nebi na ovakvom flopu bacio.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

7

Re: neobicna situacija

fold pre, nemas bas neku ruku a i protivnik ti zna kaj imas big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: neobicna situacija

Unutra ti je 29$ a ti još imaš 46 iza sebe, (nl50 pretpostvaljam), ak ima QQ+ flipaš, čak i ak dodaš JJ, AK stvar ti se ne mijenja, a odsi su ti 1,6:1, tak da i ak je gandalf iz gospodara (mislim ak vidi karte) boli te patka dal ti je odse kazni ga.

00

Re: neobicna situacija

milac napisao:

fold pre, nemas bas neku ruku a i protivnik ti zna kaj imas big_smile

+1

Call flop.

00

10

Re: neobicna situacija

Čekaj mi može netko objasnit, imam AQs i utg otvori mp cala, standard play je fold?, s tim da smo EF 120bb, ak može neko kratko objašnjenje jer ak je tak rasipam pare?

Zadnji popravljao cgreen (03-08-2010 15:54:54)

00

11

Re: neobicna situacija

evo baš gledam onaj hand od tilta ista situacija s tim da je ovdije u suitu.

Tam si roba napiso:

"Isto tako mislim da u ovom spotu nije dobro callati preflop s AQ... Ili 3bet ili fold (ja bi radije 3bet)."

Zakaj je ovdije drugačije jer je lik praktički nepoznat i vuče na nita, a tam tilt veli da vuče na fiša, dobro ovdije jei malo veči open, al ne kužim di vi najdete te male razlike?

00

12

Re: neobicna situacija

Misle da treba foldat na 4bet..

00

13

Re: neobicna situacija

kak da  foldam na  4b kad  je  u potu 24,75$ a  ja  trebam nadoplatit 6 $?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: neobicna situacija

Zato jer protivnik zna tvoj hand... smile

00

Re: neobicna situacija

Tilt napisao:

Misle da treba foldat na 4bet..

+1

00

Re: neobicna situacija

On zna njegov hand samo ako mu vidi karte...osim toga slucaja moze samo misliti da zna sto ima....u konkretnom slucaju je pogodio ali i dalje, ako ih ne vidi moze samo misliti, tj. pretpostavljati sto on ima! I cini mi se da je njegov potez na flopu baziran iskljucivo na tu pretpostavku koju on ima o tvom handu...zato bi ja osobno callao u toj situaciji...

00

17

Re: neobicna situacija

Renatto888 napisao:

On zna njegov hand samo ako mu vidi karte...osim toga slucaja moze samo misliti da zna sto ima....u konkretnom slucaju je pogodio ali i dalje, ako ih ne vidi moze samo misliti, tj. pretpostavljati sto on ima! I cini mi se da je njegov potez na flopu baziran iskljucivo na tu pretpostavku koju on ima o tvom handu...zato bi ja osobno callao u toj situaciji...

I baš zato što će on dalje igrati ko da ti imaš AQ mislim da nije dobro callati 4bet.

00

Re: neobicna situacija

roba59 napisao:
Renatto888 napisao:

On zna njegov hand samo ako mu vidi karte...osim toga slucaja moze samo misliti da zna sto ima....u konkretnom slucaju je pogodio ali i dalje, ako ih ne vidi moze samo misliti, tj. pretpostavljati sto on ima! I cini mi se da je njegov potez na flopu baziran iskljucivo na tu pretpostavku koju on ima o tvom handu...zato bi ja osobno callao u toj situaciji...

I baš zato što će on dalje igrati ko da ti imaš AQ mislim da nije dobro callati 4bet.

Nisam ni ja rekao da je 4bet ok callati ali kad vec je i kako se situacija odvijala na flopu, te obzirom na sve okolnosti koje su ga dovele u tu situaciju mislim da je call na flopu ispravan play

00

19

Re: neobicna situacija

Pa nitko nije ni rekao da je to fold na flopu.

00

20

Re: neobicna situacija

neznam ja sam u jednom videu vidio da ljudi sjutane high cards preferijau calati a ofsuit 3betaju da imaju inicijativu da mogu nadoknadit čestu dominaciju, meni je AQs šteta riskirat da me 4beta i brijem da je 4bet bio veči moro bi bacit a imaš jako velike implaid odse (s pretpostavkom s pretpostavkom da se možeš kontrolirat u svezi reversea, kao Axx naprimjer).

Opet sad kad je 4betao u dvojicu tako malo brijem da i nema baš tak odličene karte, jer ko želi dvojicu s AA, koliko god jak bio, a i ak ima mislim da piki lol  sorry, puki (kak sam se sad nasmijo) ima dobre odse i da mora calat.

Ajd puki više kaj je bilo, glava me zaboli od razmišljanja

Zadnji popravljao cgreen (03-08-2010 17:20:25)

00

Re: neobicna situacija

Znam i to smile Samo sam iznosio svoje misljenje koje je odgovor na pitanje u prvom postu: "Call ili fold?" na flopu...

00

22

Re: neobicna situacija

imao  je  KK nis  nije  palo  sad
na  bet24  padaju drawavi samo u danima  kad  te ide sve  od  ruke   big_smile

Zadnji popravljao puki86 (03-08-2010 17:45:47)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

23

Re: neobicna situacija

na  jokerstarsu imao slicnu situaciju samo kaj sam miskliko fold  jer  sam multitejblo a  nisam dugo igro  s table  ninjom jer  sam se  prebacio vecinom na  bet24

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

24

Re: neobicna situacija

OK, valjda ja ne kontam, moze meni netko objasnit taj call na flopu, i kakve mi to oddse imamo vs njegovog rangea... hvala

when you feel like quitting think about why you started..
00

25

Re: neobicna situacija

pa kako nemas. u ovom konkretnom slucaju imas 9+3 outa. da je imo TT ili JJ imo bi 9+3+3 outa, da je imo AK imas opet 9+3 outa. ovo je snapcall cisti

00