Tema: visoko (ne)motiviran

nakon pauze od 20ak dana htio bih ponovo početi igrati poker i zato tražim nekoga tko će me motivirati smile

htio bih dogovoriti neki bet u vrijednosti 100$ u omjeru 1:1 ako bi cilj bio neki profit ili od 1:1 do 1:3 , znači na mojih 100 vaših 200 ili 300 ako bi bila riječ o nekom broju partija do kraja mjeseca. igrao bih sngHU10 na full tiltu ili nekom od sajtova s iPokera. bankrol  bi bio 200$ i smio bih igrati samo HU10, bez reloada u slučaju busta.

jel ima zainteresiranih?

00

Re: visoko (ne)motiviran

Oho, pa vidi ko se to vraća  big_smile Neznam za ovo, javi mi se na msn pa se čujemo....

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

3

Re: visoko (ne)motiviran

sta ti nisi prije igro HU50-HU100?

00

4

Re: visoko (ne)motiviran

jesam, ali sam sav novac isplatio, većinu potrošio, ono što nisam namjeravam uskoro. tako da trenutno nemam za veće limite.

Zadnji popravljao djuma (09-08-2010 17:28:43)

00

Re: visoko (ne)motiviran

Sumnjam da će ti itko dat ikakve oddove za beatanje desetica, pogotovo 3:1.

Ali recimo i da netko prihvati ponudu, šta ako zdonkaš tih 200$, kako bi isplatio 100$ za okladu?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

6

Re: visoko (ne)motiviran

Rexonja napisao:

Sumnjam da će ti itko dat ikakve oddove za beatanje desetica, pogotovo 3:1.

Ali recimo i da netko prihvati ponudu, šta ako zdonkaš tih 200$, kako bi isplatio 100$ za okladu?

3:1 sam mislio na bolesno velik broj partija u 20 dana. a na profit bi išlo 1:1. a što se tiče isplate oklade, ne misliš valjda da bih se doveo u situaciju da nemam odakle isplatiti ako izgubim?!!! ako treba možemo pare unaprijed prebaciti nekoj trećoj osobi.

00