26

Re: 8 mj. televised poker

ček jel jedini način da se kvalificira na big game - turniri online? (US-CAN) ako je, ja nemam pojma kako su se pojedini do sada kvalificirali uključujući ovog kopača zlata?!

00

27

Re: 8 mj. televised poker

Fluid napisao:

ček jel jedini način da se kvalificira na big game - turniri online? (US-CAN) ako je, ja nemam pojma kako su se pojedini do sada kvalificirali uključujući ovog kopača zlata?!

kopač zlata ima više priča od šeherezade  lol
stvarno su čudni qualifieri. ne samo da je pokeraški upitno kako je crnac iz prvog tjedan tamo dospio i kako je onaj "reper" tamo dospio, nego je čudno i kako su demografski tako raspoređeni. crnac, bijelac, SSSR imigrantica, neki latino reper, bijelac i onda matorac. kao da ih izvlače iz priručnika o ravnopravnosti spolova i međugeneracijske solidarnosti...

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

28

Re: 8 mj. televised poker

Fluid napisao:

crnac, bijelac, SSSR imigrantica, neki latino reper, bijelac i onda matorac. kao da ih izvlače iz priručnika o ravnopravnosti spolova i međugeneracijske solidarnosti...

ako slijedeci tjedan bude kinez onda nam je jasno da "priručnik" postoji  big_smile

ovaj replay nema nikakve veze sa rasizmom i nemam ništa protiv kineza niti bilo koje druge rase

00

29

Re: 8 mj. televised poker

samo fali iznad stola reklama united colors of benetton, lol

al kak ih je dobro cosmo nazval: SSSR imigrantica, neki latino reper, bijelac i onda matorac  lol , ovo matorac mi je najbolje

00

30

Re: 8 mj. televised poker

Poker stars big game week 6, epizoda 2


http://thebiggame.pokerstars.net/episodes/

00

Re: 8 mj. televised poker

ovaj replay nema nikakve veze sa rasizmom i nemam ništa protiv kineza niti bilo koje druge rase

mrzim rasiste i crnce  big_smile

00

32

Re: 8 mj. televised poker

Pokerstars big game nova epizoda, ova ekipa je nekak mrtva ali ova epizoda je ok jer phil helmuth puca, a to je uvijek za nasmijat se

http://thebiggame.pokerstars.net/

00

33

Re: 8 mj. televised poker

da suxa ovaj lineup

00

34

Re: 8 mj. televised poker

Phil je legenda nad legendama!!!!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

35

Re: 8 mj. televised poker

dfable napisao:

Phil je legenda nad legendama!!!!


ja tog lika ne kužim, nakon toliko iskustva da se čudi takvim handovima, brijem ili je sve to gluma mislim čisti marketing na jednom višem nivou, ili je on puko ali doslovno, pogubil se i više nezna kaj je kaj

ovo njegovo ponašanje je nešto između kretenizma i razmaženog 10 godišnjeg klinca

odlika jednog pravog šampiona je i to da se povuče dok je na vrhu, on je očito  meta za ovakvim cash stolovima i da se tak sramoti radi ega..... ja ne vidim kaj je tu legendarno, kak je doyle rekao radi bedaka od sebe i sramota je za poker svijet, jer na neku ruku ga i pretstavlja jer on je ikona pa ne bi trebao biti toliko sebičan i misliti samo na sebe već se ponašati primjereno za nekoga kao što je on sam

00

36

Re: 8 mj. televised poker

Ma kao šta je netko već rekao, da nema njega bilo bi dosadno. Zašto bi se povukao ako radi ono šta voli.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

37

Re: 8 mj. televised poker

trenutno im je na stranici epizoda 2 na dva mjesta, nema epizode 3, ide 1,2,2,4  neutral  glupo mi je gledati četvrtu bez da vidim treću, ima li neki link gdje se može pogledati treća epizoda od ovog tjedna?

00

38

Re: 8 mj. televised poker

http://www.pokercast.tv/poker-videos/99 … ame-s01e33

brijem da ti je to, ak nije onda je jedna od ovih sa strane, a imaš i na poker tubeu


@dfable nisam mislio doslovno već zašto se upliće u te top igre di je veliki underdog, mislim toliko poraza i on dalje govori ....., tak da velim nije mi jasan, vjerojatno on dobiva neku lovu sa strane od sponzora i sl, jer ovo nema nikakvog smisla

00

39

Re: 8 mj. televised poker

Ma naravno da je to dijelom i show za medije, ali nije da samo on to radi. Kužim u potpunosti šta želiš reči, ali šta da radim kada mi je zabavan  smile  Da mogu sastaviti svoj dream table gdje bi volio igrati, Phil bi sigurno bio na njemu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

40

Re: 8 mj. televised poker

hvala, btw mislim da Hellmuth igra te velike cash igre jer želi dokazati da je i tu dobar, po mogućnosti najbolji, to što do sad nije imao uspjeha u kombinaciji s njegovim egom samo čini da još više želi igrati

00