Tema: glupo pitanje

ovu sam poruku dobio danas od parpokera:
It’s been a while since we saw you at PartyPoker.com. We’ve made some big changes while you were away.
We’ve listened to our players and as a result now have fantastic new tables, a more generous loyalty programme as well as bigger and better tournaments worth $10 million guaranteed each month. What’s more, you can now choose Canadian dollars as your account currency. Visit your Party Account to find out more.
Keeping your account active couldn’t be easier! All you have to do is log in to Party Poker and play 1 raked hand and or any MTT or STT.
As you’ve not used your account recently*, we wanted to remind you that after six months of inactivity we charge an administration fee of 5 Euros each month. The first charge will be deducted in 15 days.
Make sure you aren’t charged: just buy in with as little as 50 cents and play one raked hand at our limit micro-limit tables.
Log in and play on PartyPoker now, or visit PartyPoker.com to download our latest software.
For more information, please read our terms and conditions.
If you have any questions regarding your account, please contact our Customer Care Team.

Pitanje je: sto znaci ovih 5 eura chargea, ja nemam nista na racunu...zar treba nesto platiti za zatvaranje racuna neutral je li teoretski moguce, s obzirom da sam pri registraciji prihvatio njihove uvjete poslovanja, da mi npr 10 godina svaki mjesec naplacuju 5 eura za racun i onda me tuze da im to isplatim  roll

00

Re: glupo pitanje

AKs napisao:

10 godina svaki mjesec naplacuju 5 eura za racun i onda me tuze da im to isplatim

Vjerovatno, a ako te tuže za tako mali iznos i dobiju parnicu, mislim da ćeš morati pokriti sve troškove suđenja.
Samo se nadam da nisi upisao svoje pravo ime jer možeš dobit od 2 mjeseca do 5 godina zatvora  neutral

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

3

Re: glupo pitanje

pa poslao sam im scan osobne mad  samo pitam jer sam mislio da se racun automatski zatvori ako nemas nista na njemu i ne igras  cool

00

Re: glupo pitanje

AKo je ovo istina onda je party  poker največe smeče od svih poker kljenata zajedno.
Nisam igro na partypokeru nekih 2 godine niti planiram  a ako naplačuju po 5 eura za svakih 6 mjeseci neaktivnosti  onda brijem da je to po zakonu ilegalno.

club  heart  diamond  spade
00

5

Re: glupo pitanje

5 je za prvih 6 mjeseci, kasnije je 5 svaki mjesec big_smile

00

Re: glupo pitanje

Sad sam malo pogledo po netu i kolko vidim ukoliko imas 0$ na računu neuzimaju ništa odnosno račun nemože u minus . Nakon 18 mjeseci nekorišteja vaš račun se automatski briše.

club  heart  diamond  spade
00

7

Re: glupo pitanje

ok, to mi je i logicnije nego ovo sto je meni palo na pamet, amo mogli su i to  o gasenju racuna nakon 18 mjeseci staviti u poruku roll

00

Re: glupo pitanje

ja bi im napisao "zatvorite račun" i pozdrav, pa kaj prema tome svi koji su ikad bili tamo i više nisu plačaju to, daj molim te kakve gluposti, šta si sve neće netko dopustit, ko da mora u grad svaki dan ić s biciklom da te prijavi

ja sam pogledao mail i logirao se ali ništa, a isto se ne sječam kad sam zadnje tamo igro, kontaktiraj ih da ne namjeravaš tamo igrat nek zatvore račun ili ih nazovi imaš na sajtu broj


nisam vidio post od perozeline, tak je ok

Zadnji popravljao cgreen (16-08-2010 21:59:54)

00

Re: glupo pitanje

Nadam se da si shvatio moj sarkazam  smile

Naravno, ako više uopće ne misliš koristiti account, nema te šta brinuti.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00