Re: Ej!!

marina21 napisao:

Heh mislim sorry, nismo svi u tvojoj poziciji pa da se u potpunosti mpozemo posvetit pokeru, bar ne zasad.
Makar neznam koja je tvoja situacija tocno al evo... Kod mene je zasad tak... A pred god i pol nisam ni znala uopce igrat poker, ko zna kak ce biti za par godina, dok zavrsim faks... Mozda nista, a mozda i nest ozbiljnije...

Ne kuzim sta radis sa takvim tijelom u skoli,ja sam malo veci dzek i legalizirat cu prostituciju u domovini pa mi se javi.Jebes skolu,budi faca u gradu.

00

Re: Ej!!

croman19 napisao:
marina21 napisao:

Heh mislim sorry, nismo svi u tvojoj poziciji pa da se u potpunosti mpozemo posvetit pokeru, bar ne zasad.
Makar neznam koja je tvoja situacija tocno al evo... Kod mene je zasad tak... A pred god i pol nisam ni znala uopce igrat poker, ko zna kak ce biti za par godina, dok zavrsim faks... Mozda nista, a mozda i nest ozbiljnije...

Ne kuzim sta radis sa takvim tijelom u skoli,ja sam malo veci dzek i legalizirat cu prostituciju u domovini pa mi se javi.Jebes skolu,budi faca u gradu.

hahahaha vidim ti si ocito jedan od onih zbog kojih forum nikad nije dosadan
ma sam ti legaliziraj, pa da bude ko u amsterdamu, bas mi je fora ono tam... a ja moram v skolu jer imam 257 kg i ne prolazi mi ljepota, a ovo na avataru mi prabaka a ne ja... ja se moram skolovat i nadat se da bum zavrsila u nekom uredu di me nitko nebu videl i znal kak zgledam

00

Re: Ej!!

marina21 napisao:
croman19 napisao:
marina21 napisao:

Heh mislim sorry, nismo svi u tvojoj poziciji pa da se u potpunosti mpozemo posvetit pokeru, bar ne zasad.
Makar neznam koja je tvoja situacija tocno al evo... Kod mene je zasad tak... A pred god i pol nisam ni znala uopce igrat poker, ko zna kak ce biti za par godina, dok zavrsim faks... Mozda nista, a mozda i nest ozbiljnije...

Ne kuzim sta radis sa takvim tijelom u skoli,ja sam malo veci dzek i legalizirat cu prostituciju u domovini pa mi se javi.Jebes skolu,budi faca u gradu.

hahahaha vidim ti si ocito jedan od onih zbog kojih forum nikad nije dosadan
ma sam ti legaliziraj, pa da bude ko u amsterdamu, bas mi je fora ono tam... a ja moram v skolu jer imam 257 kg i ne prolazi mi ljepota, a ovo na avataru mi prabaka a ne ja... ja se moram skolovat i nadat se da bum zavrsila u nekom uredu di me nitko nebu videl i znal kak zgledam

E moja budzo,da imas mozak ko tijelo sta bi momci radili za tebe.Cijeli ludbreg bi te htio.

00

Re: Ej!!

croman19 napisao:
marina21 napisao:
croman19 napisao:

Ne kuzim sta radis sa takvim tijelom u skoli,ja sam malo veci dzek i legalizirat cu prostituciju u domovini pa mi se javi.Jebes skolu,budi faca u gradu.

hahahaha vidim ti si ocito jedan od onih zbog kojih forum nikad nije dosadan
ma sam ti legaliziraj, pa da bude ko u amsterdamu, bas mi je fora ono tam... a ja moram v skolu jer imam 257 kg i ne prolazi mi ljepota, a ovo na avataru mi prabaka a ne ja... ja se moram skolovat i nadat se da bum zavrsila u nekom uredu di me nitko nebu videl i znal kak zgledam

E moja budzo,da imas mozak ko tijelo sta bi momci radili za tebe.Cijeli ludbreg bi te htio.

Ok buduci da je ovo ipak poker forum a i da ne nabijamo bezveze glupe postove, neda mi se vise natezat s tobom tu. Bez obzira dal se zajebavas il si stvarno tak umisljeni, dosadilo mi je, nađi si nekog drugog, pozzz

00

Re: Ej!!

marina21 napisao:
croman19 napisao:
marina21 napisao:

hahahaha vidim ti si ocito jedan od onih zbog kojih forum nikad nije dosadan
ma sam ti legaliziraj, pa da bude ko u amsterdamu, bas mi je fora ono tam... a ja moram v skolu jer imam 257 kg i ne prolazi mi ljepota, a ovo na avataru mi prabaka a ne ja... ja se moram skolovat i nadat se da bum zavrsila u nekom uredu di me nitko nebu videl i znal kak zgledam

E moja budzo,da imas mozak ko tijelo sta bi momci radili za tebe.Cijeli ludbreg bi te htio.

Ok buduci da je ovo ipak poker forum a i da ne nabijamo bezveze glupe postove, neda mi se vise natezat s tobom tu. Bez obzira dal se zajebavas il si stvarno tak umisljeni, dosadilo mi je, nađi si nekog drugog, pozzz

Ajd budzo dosta si i izdrzala

00

Re: Ej!!

Ubudzala se od dopisivanja pa se mora ic podaprat, a sve kofol uci  i ne smije se dps lol

00

Re: Ej!!

hahahahahaha...marina...croman je prisilni emigrant sta zeljno zudi za svojom domovinom. nemoj ga napadat. nije mu lako big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ej!!

da, sad cu vas sve optuzit da mi ometate koncentraciju u ucenju!

hahah ma croman je vidim prica za sebe smile

00

Re: Ej!!

marina21 napisao:

hahah ma croman je vidim prica za sebe smile

ko nije? ok, mozda nivea..on je prica za sve nas

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ej!!

Zadnjih nekoliko postova mi uljepšaše čitav dan! Nikada dosadno....ludnica!

Marina, dobro nam došla!!! smile

00

Re: Ej!!

dobrodosla
ja sam takodje stigao do 3god pa nece nesto dalje
najbolje pauziras koju godinu, sad se samo nerviras smile

joj koko spama za 1 dan

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

62

Re: Ej!!

Kroman kak ti ide, jel ti se mama hvali kod susjede kak zarađuješ miljune na pokeru?

00

Re: Ej!!

propast napisao:

dobrodosla
ja sam takodje stigao do 3god pa nece nesto dalje
najbolje pauziras koju godinu, sad se samo nerviras smile

joj koko spama za 1 dan

Hvala!

Ma nema odustajanja, ni pauziranja od faksa, hocu da bude cim prije gotovo, dosta sam otezala smile

A spama se naveliko heheh...

00

Re: Ej!!

bishie napisao:

Kroman kak ti ide, jel ti se mama hvali kod susjede kak zarađuješ miljune na pokeru?

hahah i onda ti ostani normalan... fakat poprave dan ovakvi komentari, steta kaj nema tu smajlija onog di se smije i valjda po podu  big_smile

00

Re: Ej!!

mislim da bi bilo u redu da moderatori stave sad te smajlice kad je marina zatrazila.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Ej!!

HELLO FROM PAKISTAN!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Ej!!

I da nebi bilo ikakve zabune, nije boboman nigdje nestao vec se drzi one dobre stare "prvo stoka, onda kauboj"  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Ej!!

bishie napisao:

Kroman kak ti ide, jel ti se mama hvali kod susjede kak zarađuješ miljune na pokeru?

Gdje si streberu,prijatelju stari.Cuo sam da su te sad i muslimani poceli tuci.Stvarno ti nije lako

00

Re: Ej!!

chillin napisao:

mislim da bi bilo u redu da moderatori stave sad te smajlice kad je marina zatrazila.

pa ak se nastave ovakvi postovi ko do sad, mislim da nam budu svima zatrebali takvi smajlici  cool

00

Re: Ej!!

boboman napisao:

I da nebi bilo ikakve zabune, nije boboman nigdje nestao vec se drzi one dobre stare "prvo stoka, onda kauboj"  cool

evo opet mi trebaju takvi smajlici kojih nema  big_smile

00

Re: Ej!!

croman19 napisao:
bishie napisao:

Kroman kak ti ide, jel ti se mama hvali kod susjede kak zarađuješ miljune na pokeru?

Gdje si streberu,prijatelju stari.Cuo sam da su te sad i muslimani poceli tuci.Stvarno ti nije lako

ovaj forum mi je upravo postal br. 1. odmor od ucenja, kome uopce treba tv kad imam ovakvu temu ovdje heheh

Zadnji popravljao marina21 (20-08-2010 16:32:40)

00

Re: Ej!!

predlazem da se ovi topic pretvori u SPAM topic, ili chat. Onaj chat na forumu nitko ionako ne koristi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Ej!!

To je moj chat topic, nek ga moderatori slobodno premjeste onda na odgovarajuce mjesto... mozda bi mi trebalo onda i novo ime za temu.... pa... ako ima ko ideju kakvu....  cool

00

74

Re: Ej!!

chillin napisao:

Onaj chat na forumu nitko ionako ne koristi.

Koristio je Drmarac  lol  lol  lol  lol  lol  lol

00

75

Re: Ej!!

marina21 napisao:

ako ima ko ideju kakvu....  cool

Pa "hej" bi bilo ok, jer ovo tvoje je stvarno prekratko

00