Tema: Supernova

Koje su prednosti a koji nedostaci ako imaš vidljivo status Supernova na stolu?? Kako na to reagiraju fishevi i loši igrači, mare za to, igraju bolje tight ili bolje loose ili je njima to svejedno? a regular neki bi možda daju malo više rispekta?

00

2

Re: Supernova

To mi samo govori da puno igras. OPR i SS mi kazu kakav si, a nakon nekoliko SNG-a s tobom imam note neki i vidim kako igras.
Jesi Bronze ili SN ili SNE mi je totalno nebitno

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Supernova

Adži napisao:

To mi samo govori da puno igras. OPR i SS mi kazu kakav si, a nakon nekoliko SNG-a s tobom imam note neki i vidim kako igras.
Jesi Bronze ili SN ili SNE mi je totalno nebitno

+1

00

Re: Supernova

Adži napisao:

To mi samo govori da puno igras. OPR i SS mi kazu kakav si, a nakon nekoliko SNG-a s tobom imam note neki i vidim kako igras.
Jesi Bronze ili SN ili SNE mi je totalno nebitno

mene više zanima vaše mišljenje kak na to ribe, loši igrači na to gledaju a ne  igrači ko ti kaj igraj non stop sng

00

Re: Supernova

Ma, ribice ti reagiraju i na propuh u sobi dok igraju... lol .

Znaš i sam kakve su ribice, još im budeš dal veću metu jer se budu mogli hvaliti svojim pajdašima ribicama kak su zdonkali/rasturili tipa koji ima hrpu zvjezdica.
Na dobre igrače tvoje pokazivanje statusa ne bude utjecalo jer koriste dodatne alate, a lošim igračima ne trebaš davati nikakve naznake da si bolji od njih, dosta ti je pobjeđivati ih.

To je bar moje mišljenje iz pozicije ribice.

Zadnji popravljao Max_VZ (19-08-2010 14:01:14)

00

Re: Supernova

Večinom je prva pomisao "ovaj je dobar". Naravno da nakon nekog vremena, dok skužiš kakav je igrač to nema veze.

Ali opet ti ovisi od ribe do ribe. Neke ne mare za ništa osim svojih karata. Dok će ti drugi dati respekt...

00

Re: Supernova

Max_VZ napisao:

Ma, ribice ti reagiraju i na propuh u sobi dok igraju... lol .

Znaš i sam kakve su ribice, još im budeš dal veću metu jer se budu mogli hvaliti svojim pajdašima ribicama kak su zdonkali/rasturili tipa koji ima hrpu zvjezdica.

to bi bilo super da je tak

00

Re: Supernova

roba59 napisao:

Ali opet ti ovisi od ribe do ribe. Dok će ti drugi dati respekt...

toga se bojim pa zato mislim da nebi stavio da mi se vidi status

00

Re: Supernova

bolje ti je makni, al mislim da to ne govori puno.

Gleda sam jednom dubai0 kad je igra HU shoutout turnir 200+$ buyin. i za stol mu sjedne neki supernova elite. Prvi dojam je najeba si, kad sam ga searcha na sharkscope kad ono lik ima 70 k  minusa....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Supernova

Makni status , Ja kad vidim platinum/supernova igrača  odmah dajem respekt a pogotovo na manjim levelima. Mozda i nije toliko dobar al radi veliki volumen pa odmah znas da nije vikend igrač   smile
A i steči supernova status nije baš peace of cake

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: Supernova

roba59 napisao:

Večinom je prva pomisao "ovaj je dobar". Naravno da nakon nekog vremena, dok skužiš kakav je igrač to nema veze.

Ali opet ti ovisi od ribe do ribe. Neke ne mare za ništa osim svojih karata. Dok će ti drugi dati respekt...

+1

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00