Re: WCOOP

i šta želiš reci s ovo rukom? osim da si vec jedno 4turnir odigrao katastrofalno bar na temelju ruka koje postas tj koje su te izbacile...
ova ruka je odigrana katastrofalno(sta ti tu uopce zelis?150zetona pa guras preko cijelog stola za to?)
mislim da igras prilicno lose ove turnire zbog neopterecenja novcem posto si stejkan no razmisli ima li ovo ikakvog smisla....

00

27

Re: WCOOP

Prije ovako konstruktivnih komentara možda da posjetiš ovo:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=5

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

28

Re: WCOOP

ma sve 5, covjek je ionako rekao istinu i slazem se da sam prelos - zato sam i shipao ostatak para natrag robi i ne namjeravam vise igrat
sto se tice toga sto sam htio reci ovom rukom - cijeli topic je tu najvise zato da bi covjek mogao vidjeti bustout handove kad me vec stakea, a ne zelim ga non stop gnjavit na msnu i zatrpavat mu inbox na forumu


btw nisi morao raditi novi account samo da bi mi rekao ovo, ja o svojoj poker igri ionako nemam previsoko misljenje tako da se svejedno nebi naljutio na tebe, ko god da jesi smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

29

Re: WCOOP

Pa ovaj zadnji hand po meni je dobro odigran. Imaš cca 10bb i to je logičan move po meni. Šteta butko  sad

A sa ovime se ne slažem  smile

butko napisao:

ja o svojoj poker igri ionako nemam previsoko misljenje

malo off: kako ide buildanje rolla?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

30

Re: WCOOP

dfable napisao:

malo off: kako ide buildanje rolla?

previse se zajebavam s omahom zadnjih dana pa se bas i ne pomicem previse prema gore
ekipa na micro omahi je retardirana, ali nisam ni ja daleko od toga smile

moram si nekako vratiti mindset na grindanje, zapeti za sngove jedno tri mjeseca i ako napravim dovoljno velik volume, mogao bi imati roll za nl50 iza nove godine
to je neki plan, vidjet cemo dal ce uspjet

I na kraju bude " HARAŠO"
00

31

Re: WCOOP

butko napisao:

moram si nekako vratiti mindset na grindanje

Samo ovo ti treba i ne sumnjam da češ se vratiti. Šta da ti kažem, sretno butko!  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

32

Re: WCOOP

policija napisao:

ova ruka je odigrana katastrofalno(sta ti tu uopce zelis?150zetona pa guras preko cijelog stola za to?)
mislim da igras prilicno lose ove turnire zbog neopterecenja novcem posto si stejkan no razmisli ima li ovo ikakvog smisla....


Ova ruka je odigrana odlicno..

00

33

Re: WCOOP

AA si mogao foldat ovisi o njegovim hud stacima a 77 nije greška i fold i all in  je dobar

00

34

Re: WCOOP

siguran sam  da je onak lik "policija" roba  lol

00

35

Re: WCOOP

Bebach napisao:

siguran sam  da je onak lik "policija" roba  lol

+1

ahahahahahah lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00