Tema: JJ na buttonu 140bb

odigro sam nekoliko handova  tako da  nemam neki read

Dealt to puki986 [J :card_diamond  J :card_club ]
Bolontiku posts the small blind of $0.50
oh71 posts the big blind of $1
bzezel x folds.
puki986 raises to $3.
Bolontiku raises to $10.
oh71 calls $9.
puki986 calls $7.
Dealing Flop [9 :card_club  9 :card_heart  8 :card_diamond ]
Bolontiku checks.
oh71 checks.
puki986 checks.
Dealing Turn [9 :card_spade ]
Bolontiku checks.
oh71 checks.
puki986 bets $15.
Bolontiku folds.
oh71 raises to $39.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: JJ na buttonu 140bb

evo ovo su situacije koje triba postat  ......
PS: ja samo spamam nemam pojma sto bi ovde.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: JJ na buttonu 140bb

Ja bi betao već na flopu jer chekom daješ besplatnu kartu protivniku koji tu često ima AK.

oh71 je cold callao 3bet tako da tu vrlo lako može imati AA. Mislim da je ovo fold.

00

Re: JJ na buttonu 140bb

do ovog  handa  nisam znao kakav  je  oh71, kasnije  sam skkuzio da  je jedna  od  vecih ribetina  protiv  koje  sam igrao...
kaj mislis  jel cold  calla KK i QQ?
ja  sam mislio da KK nece samo callat , QQ  mozda, nadao sam se  da ima  mozda 1010 .... znas  sto kazu za  nadu  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

5

Re: JJ na buttonu 140bb

Ja bi shipo.. Ne znam, mislim da QQ nema nikad, AA,KK moze imat, naravno, al ovo mi vise smrdi na ono: ma nemoj me jebat da ces s tim malim slabim betom dignut pot, i to nakon sto smo ti 2 puta checkirali.. Tvoj line izgleda slabo i mislim da on to pokusava iskoristit.. Mislim da se call ne isplati jer ako na riveru dodje A,K,Q a on beta ne znas jel ga pogodilo.. Ja bi zguro pa sta bude bude..

00

Re: JJ na buttonu 140bb

@titl ma tako je

EDIT: ma ovo je rush tu nisi dobar ajmeee. isa je vidit jel ko uvatija set sad vidi da ima full jebate sa asevima foldaj to

EDIT EDIT: bice ima 88 xD

Zadnji popravljao chillin (29-08-2010 00:55:29)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: JJ na buttonu 140bb

Tilt napisao:

Ja bi shipo.. Ne znam, mislim da QQ nema nikad, AA,KK moze imat, naravno, al ovo mi vise smrdi na ono: ma nemoj me jebat da ces s tim malim slabim betom dignut pot, i to nakon sto smo ti 2 puta checkirali.. Tvoj line izgleda slabo i mislim da on to pokusava iskoristit.. Mislim da se call ne isplati jer ako na riveru dodje A,K,Q a on beta ne znas jel ga pogodilo.. Ja bi zguro pa sta bude bude..


naravno da  si nisam mogao pomoc  isto sam tako razmisljao da  misli da  s  tim jadnim betom mislim uzet  pot  pa  da  me  zato rejzo  a  bojao se  da  river  ne  dode  visoka  pa  zguro.. insta  call je  bio smile
frajer  imo 95 offffff

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: JJ na buttonu 140bb

hahahahahahahahahahaaaahahhahahahahahaahhahahahahhhahahaha 95 off hahahah.

Tako ja danas 3betan sa Q3 dodje flop QQQ haahahahah. a uzivanja jebate

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: JJ na buttonu 140bb

bas mislio pisat da ima sigurno neku devetku... jer ne vjerujem da sa nekim overparom bas chekiraju 2x...

00

Re: JJ na buttonu 140bb

bet flop, turn je 50:50 imho, ali mislim da bi cesce shoveao ovdje jer nitko ne folda ikakav fullhouse, pogotovo nakon toliko pasive na flopu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00