Tema: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/races/poker_nordica_4k_cash_natjecanje.png

Ponovno smo na Poker Nordici pripremili veći nagradni fond i u listopadu ćemo podjeliti $4000. Nagrađeno će biti 15 mjesta

Tablica nagrada:

Tablica nagrada:

1. $1200,00
2. $750,00
3. $480,00
4. $320,00
5. $250,00
6. $200,00
7. $180,00
8. $150,00
9. $120,00
10. $100,00
11. $90,00
12. $70,00
13. $50,00
14. $30,00
15. $10,00

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/gumb/registracija.png

Zadnji popravljao roba59 (01-10-2009 11:32:07)

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Ovo je super! Velika pohvala za pokerpro!

Kolko treba da stignu novci od ovih raceova obično?

00

3

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

U roku par dana, najkasnije do 5-og.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Izmjenili smo nagrade jer smo na početku krivo izračunali. Ispričavamo se zbog toga.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Da li je problem za registraciju na Nordicu i sudjelovanje u nathecanju i bonusima to što sam već duže vremena aktivan na Carbonu?

Da li su stolovi na Carbonu i Nordici zajednički? (znam da neki turniri jesu)

Kakav je sistem nedjeljnih turnira na Nordici? Mislim na glavni turnir večeri 50k. Da li je 50k samo zadnji turnir u mjesecu ili je 50k svake nedjelje kao na Carbonu?

I da, ovo 4000$ natjecanje je samo za poker-pro.hr ili tu sudjeluju i slovenci?

Hvala!

00

6

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Pleuro napisao:

Da li je problem za registraciju na Nordicu i sudjelovanje u nathecanju i bonusima to što sam već duže vremena aktivan na Carbonu?

Ne, koliko ja znam nema pravila na Merge Networku oko otvaranje više od jednog accounta na Merge skinima.


Pleuro napisao:

Da li su stolovi na Carbonu i Nordici zajednički? (znam da neki turniri jesu)

Svi cash game stolovi su zajednički.

Pleuro napisao:

Kakav je sistem nedjeljnih turnira na Nordici? Mislim na glavni turnir večeri 50k. Da li je 50k samo zadnji turnir u mjesecu ili je 50k svake nedjelje kao na Carbonu?

Mislim, da je 50k svake nedelje kao i na Carbonu , zbog toga jer je to  Merge Network turnir.  Ali pitat ču da budemo 100% sigurni!

Pleuro napisao:

I da, ovo 4000$ natjecanje je samo za poker-pro.hr ili tu sudjeluju i slovenci?

Na tom natjecanju sudjeluju i slovenci, oni su i razlog zašto race raste iz mjeseca u mjesec. Nordica nam je ponudila mogučnost dali želimo imati izključivo pokerpro.com.hr race, ali tada bi bio race od samo $500 što je premalo.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Hvala na odgovorima.
Meni se osobno Carbon iznimno sviđa, ali nemam rakeback. To je uz race sasvim dovoljan razlog za prelazak na Nordicu. Ali tek kada mi vrijeme to dopusi...

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Jel može neki link gdje se može pratiti stanje race-a. Ovaj pod "natjecanja" kasni 5-6 dana. Živo me zanima može li roba stići ovu razliku.
Da li je na Nordici moguće igrati više od 12 stolova istovremeno (na Carbonu je 12 plafon)?

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Bit će uskoro update. A i moći ćeš pratiti na blogu kolko sam rejka napravio.

12 stolova je maximum.

00

10

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Čestitka robi na race pobjedi! 

Kako stoje stvari sa isplatom novaca od rejsova?
1. Prvo što se tiče njihovih rejsova. Vidim da bi to trebalo još dodatno "očistiti":
"All prizes will awarded as a cash coupon. Cash coupons require you clear 30 VIPPs per 1 dollar before withdrawing."

2. Što se tiče PokerPro rejsa. Tko i gdje isplačuje tu lovu? Na Nordica račun ili...?  I treba li to "čistiti"?

00

11

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Hvala!

Isplačuje se na Nordica račun u prvom tjednu slijedečeg mjeseca. Znači, ja ću dobiti lovu na račun ovaj tjedan.

Sve nagrade je potrebno očistiti prije cashouta. Ali se lova dobije na račun pa možeš igrati s njom i čistiti nagradu.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Vule napisao:
Pleuro napisao:

Da li je problem za registraciju na Nordicu i sudjelovanje u nathecanju i bonusima to što sam već duže vremena aktivan na Carbonu?

Ne, koliko ja znam nema pravila na Merge Networku oko otvaranje više od jednog accounta na Merge skinima.


Jedno slično pitanje, kakva je situaciji ako smo već registrirani na Nordici, da li postoji ikakva mogućnost priključivanja natjecanju?

00

13

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Ako si registriran preko pokerpro-a, automatski ulaziš u natjecanje. Ako nisi, nemožeš sudjelovati u natjecanju.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

zanima me posto imam rakeback 30 % dali cu dobiti za 1 dolar placenog rakea 10 bodova ili 7 ?
I dali ce mi se normalno racunati ak skupim npr 1000 $ rakea 10000 bodova ili 7000 za rakerace?
Posto se iduci mjesec za vrjeme blagdana a i dulji period poslje mislim bacit na ozbiljnije limite tak da znam sto me ceka  smile
hvala

club  heart  diamond  spade
00

15

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

1. 10 bodova dobivaš
2. 10 000 bodova

00

16

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Ovaj mjesec ništa od rejsa?

00

17

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Bude, ali je Nordica promjenila deal za race. Još pregovaramo koliku će biti race. Najvjerovatnije će race početi 5.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

ima kakvih novih informacija o raceu?

club  heart  diamond  spade
00

19

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

perozelina napisao:

ima kakvih novih informacija o raceu?

Da, rekli su da kao moraju smanjiti troškove, tako da nema više imati $4k race nego $1,000 Hand race koji počinje sutra.

00

20

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Velika šteta. Ovo je bilo nešto najbolje što sam ikada vidio.
Mislim da su oni u velikim problemima. Vidim da se i na ostalim forumima ljudi žale na odugovlačenje pri cashoutu što sam i ja doživio na sesrtrinskom Carbonu (umjesto 72 sata čekao sam 13 dana).

00

21

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Pleuro napisao:

Velika šteta. Ovo je bilo nešto najbolje što sam ikada vidio.
Mislim da su oni u velikim problemima. Vidim da se i na ostalim forumima ljudi žale na odugovlačenje pri cashoutu što sam i ja doživio na sesrtrinskom Carbonu (umjesto 72 sata čekao sam 13 dana).

Da, glavni problem je tu Merge Network. Zbog njih i njihovih % Nordica treba smanjiti nagrade na race-u a i Merge je odgovoran za odugovlačenja pri cashoutu.

00

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

i sta sad take the monney and run? Ne mislim ostajati ako to sve propada pomalo..... Iskreno pitam tak da mogu se prebacit na drugi sajt... hvala
p.s. steta ak ide sve downhill jer program im je vrhunski..

club  heart  diamond  spade
00

23

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

perozelina napisao:

i sta sad take the monney and run? Ne mislim ostajati ako to sve propada pomalo..... Iskreno pitam tak da mogu se prebacit na drugi sajt... hvala
p.s. steta ak ide sve downhill jer program im je vrhunski..

Ništa osim srace-a neide downhill. Sajt ne propada niti slučajno, samo race je manji. Rakeback, signup bonus, vip shop sve ostaje isto.

00

24

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Meni je tamo bilo prlijepo. Software odličan, igrači dosta loši ali nemam živaca toliko čekati novce. Nisam još čuo da su nekog totalno sjebali, ali svejedno...  Pratio sam ove rejsove na Nordici i planirao ozbiljnije uključivanje, jer je sve skupa izgledalo nevjerovatno privlačno. Ne znam da li treba bježati, ali u svakom slučaju još neću ići tamo.

00

25

Re: Poker Nordica - $4.000 Cash Natjecanje

Što se tiče cashouta, možemo mi isplatiti igraću na moneybookers odmah. On nam pošalje novac prek inter accounta transfera i mi odmah šaljemo na moneybookrs, PS, FTP. Ali to važi samo za naše igrače i za cashoute koji su veči od $300.

00