Tema: kako odigrati,gdje je sved greska???

nemam nikakve statse(inf. folda 95% min raise izvan pozicije preflop,beta svaki hand s buttona preflop;te calla svaki raise pf)ko da igram protiv programiranog kompa,igra 10+stolova...
HU NL 100
pokusat cu tu sloziti ruke...
1.
SB-(ja)147$ (K :card_club K :card_heart )
BB-(!) 100$  (J :card_spade J :card_heart )
Preflop:
SB-0.5
BB-1
SB- raises 2
BB-raises 9
SB- calls 7
Flop:A :card_club K :card_diamond 3 :card_heart
BB-checks
SB-checks
Turn J :card_club
BB-bets 13.68
SB-raises 27.36
BB-raises 91
SB-calls 91
river 7 :card_heart
je ovo dobro odigrano?ako ne sta-gdje-koliko...
2hand.
SB-(ja) 196$ (6 :card_diamond 9 :card_diamond )
BB-(!) 143$  (??)
Preflop:
SB-0.5
BB-1
SB-calls 1
BB-raise 4
SB-calls 4
flop: A :card_diamond A :card_heart 7 :card_diamond
BB-bets 6.08
SB-calls 6.08
turn:2 :card_club
BB-bets 14.37
SB-calls 14.37
river- K :card_diamond
BB-all in 118.55
SB-????

malo je nepregledno ali ne mogu bolje..

00

Re: kako odigrati,gdje je sved greska???

1. hand
preflop rerejz
Ostalo ok, osim što bi ja turn više rejzao.

2. preflop rejz
river je vjerovatno fold. Da si rejzao preflop, imao bi više informacija o njegovom handu.

00

3

Re: kako odigrati,gdje je sved greska???

1. hand moze 4bet a ni ne mora, ovisi kako ste dosad igrali.. ako si puno 4betao dosad onda je bolji 4bet, ako si igrao pasivnije onda je ovo po meni ok.. svidja mi se minirejz na turnu, ne znam zasto...

2. hand po meni potpuno krivo odigran... rejz preflop, i ne znam zasto callas turn ako ne znas sta ces na riveru?

00

Re: kako odigrati,gdje je sved greska???

1. hand je ok odigran, pogodila ti se galaksija da je on hitao svoj set na turnu.

2. hand si odigrao prepasivno, pocevsi od preflopa nadalje. Rejzaj flop i onda vidi sta i kako dalje. Na riveru si pogodio svoj flush, ako si planirao pasivno drawat da te isplati kad hitas, onda se nemas sto misliti nego stisnut zube i callat.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: kako odigrati,gdje je sved greska???

boboman napisao:

1. hand je ok odigran, pogodila ti se galaksija da je on hitao svoj set na turnu.

2. hand si odigrao prepasivno, pocevsi od preflopa nadalje. Rejzaj flop i onda vidi sta i kako dalje. Na riveru si pogodio svoj flush, ako si planirao pasivno drawat da te isplati kad hitas, onda se nemas sto misliti nego stisnut zube i callat.

  +1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: kako odigrati,gdje je sved greska???

1: 3betaj pre, zvati je loše. Na flopu uloži. Na turnu raiseaj malo više, za bilo kojeg dobrog HU igrača turn minraise je red alert.
2: ovo ti je kao kad flatcallaš AA prije flop, check behind na flopu, lik te c/r na turnu i onda želiš foldati. Ovo nije full ring

00