Tema: BPT kako seedati

konačno uspio srediti account, odma sam donirao onih 2$ i sad dalje cijeli dan muku mučim.

Imam onaj warning za D/U ratio, i odem skinut dva filea pa da pustim nek uploada, skinuo ih s ful brzinom za moju vezu ali problem je da neće uplodati, pod status piše seeding ali od 45 peera na mene se nitko ne spaja.

Imam vistu, wireles konekcija, koristim utorrent, napravil sam port foward i šljaka, stavil ga u firewall, napravil tcp patch na 250 konekcija, upload mi je na unlimited.

Kaj bi još trebal, pa najbolje sad nakon mj dana muke da dobim acount da me banaju. Jel zna netko riješenje.


(tema je pod poker alati jer nisam znao di bi drugu stavio, pa ak nije dobro nek admin premjesti)

Zadnji popravljao cgreen (02-09-2010 17:05:20)

00

2

Re: BPT kako seedati

Neče te banati do 5 GB ... znači ako do oko 5 GB ne ostavris taj omjer onda te banaju (pa i ja skidam samo sto mi bitno ili nema negdje drugdje)

Jako je teško skupiti taj omjer svi se žale na to jer recimo file 100MB i imaš 50 seeder-a ti samo seedaš 2 MB pa ono totalno skoro nemoguče

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

3

Re: BPT kako seedati

E hda evo ti i tema o tome sa njihovog foruma:
http://www.bestpokertorrents.com/poker- … -Look-Here

...ali ono bit priče je da moraš seedati ko budala

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

4

Re: BPT kako seedati

Ma jako je teško praktički nemoguće održavat dobar ratio sa upload vezom kakva je u Hrvatskoj. Morat ćeš varat tj. fejkat upload savjetujem ti program Ratio Master

00

Re: BPT kako seedati

Ratio Master. Varam vec 2-3 Terabajta na torrentleechu u zadnjih par godina

00

Re: BPT kako seedati

kužim i još im je site tolko u cu da je to nevjerojatno, malo radi malo ne, ispizdit ću.
neznam donirao sam pa brijem da se za to dobiju neki Gb. Baš sam pisao mail onom liku u svezi tog seedanja i zaštek.

ima neki novi torrent za mtt i skino sam do 70% i stalo, ko da dalje nema.

Al brijem provalit ću ja to, sam me zanima imaju neki torenti za freeleaching kao samo za omjer nabijati ali ne mogu ih naći.

Ništ hvala za ovu informaciju, to mi je dobro došlo, do 5 gb imam vremena da skužim sve.

00

Re: BPT kako seedati

nisam ni vidio zadnja dva posta za Ratio Master, već sam našao, progra  big_smile ,  idem isprobat to.

hvala svima.

00

8

Re: BPT kako seedati

Pazi kako radis sa tim programom brzo ti nabije upload gore  big_smile
Neznam za BPT ali malo bolje stranice odmah skuze ako previse uploudas sa tim programom...

00

Re: BPT kako seedati

pazit ću, ali evo još jedno riješenje a to su ovi freeleech torenti. Problem je kaj je na BPT samo 1, ali sam zato otišao na MMA to je isto od njih i tamo ih ima milja, doduše s malo peera ali našo sam najbolje i upalio ih nekoliko i nek dere i ovak mi je komp stalno upaljen.

Ti torenti ne broje download već samo upload, tak da nema zime nabit ću brijem za par dana ok ratio.

A kaj, nisu ni šore loše to su ove UFC i MMA, kad malo pregledam zbrišem i vozdra, a ak budu aktivni možda ih i ostavim neko vrijeme, za sad mi upload radi jer sam bio mislio da mi nekaj šteka al sad vidim da je sve u redu.

weeeeee, konačno i ja imam BPT

00

10

Re: BPT kako seedati

Moras bit VIP ili nesto slicno da mozes uploudat torrente ?
Ja sam napravio acc i samo downloudam kaj mi treba ako me banaju napravim novi acc mailova imam dosta big_smile

00

11

Re: BPT kako seedati

mAg1c napisao:

Moras bit VIP ili nesto slicno da mozes uploudat torrente ?
Ja sam napravio acc i samo downloudam kaj mi treba ako me banaju napravim novi acc mailova imam dosta big_smile

krivo si me skužil, nisam ja reko da uploadam, nego skidam freeleech torente to ti je isto ko i klasični torrenti samo kaj su za nabijanje ratia. Njih kad skidaš gleda ti se samo upload a download ne makar ga ima.

Vuco ti je stavio link par postova prije di ti se to spominje, evo baš sam pogledao i upload mi je 20mb, nije puno ali uključim još par torenta i dok radim druge stvari nabit će se to, a vezu mi ne koči jer to je još uvijek ništ.

00

12

Re: BPT kako seedati

Ma znam sta su freeleech torrenti ali pitam ako mozes ti stavit gore svoj torrent ?
Obicno moras biti VIP ili nesto slicno na slicnim stranicama...

00

13

Re: BPT kako seedati

a to, neznam naletio sam na nešto o tome i brijem da se može ali nisam detaljno čito jer me to nije trenutno zanimalo, a i izgubio sam svojih 70gb videa (pc crash) tak da i ak se može nemam kaj uploadat.

Ovo kaj veliš, za novi account ok, ali brijem da ga nije više sam tak lako za dobit. Ja sam se pošteno namučio.

meni sad ovo s freeleech uploada 25 kb, čisto dosta za moje potrebe downloada, ako di zapne skinio sam i onaj program, tak da nema zime, a i donirao sam pa ću i tu nekaj dobit.

Lakše mi je sve to nego plačat neki training site.

00

14

Re: BPT kako seedati

Ja sam s BPT skinuo 50 GB a uploadao 35GB.Nisam se zamarao s freeleach niti nicime.Jednostavo sam skinuo par fileova te se uvijek neki uploada.Samo sam u uTorrentu stavio da mi seeda sve s BPT znaci nema queued seed.Tu i tamo skidam neki film ili muziku a za to vrijeme mi se uploada BPT(znaci nema gluposti da moram ostavit po cijele dane upaljen uTorrent kako bi imao dovoljan ratio)

Zadnji popravljao xViP (02-09-2010 23:25:23)

00

15

Re: BPT kako seedati

kod freeleech torrenata ti se ne računa download al svejedno trebas uploadat pun kurac da držiš ratio. Najbolje ti je pomoću tog Ratio Mastera samo nemoj namjestit neki ogromni upload jer bi mogli skužit da varaš najbolje da staviš maksimalni upload koji tvoj internet provider omogućuje nemoj više od toga

00