Tema: Bok svima

Pozdrav

Evo već jedno 2 mjeseca čitam ovaj forum i tek sad sam se odlučio registrirati.
Apsolvent sam na FERu i dolazim iz Zagreba. Sa NL holdemom sam se prvi put upoznao dok su emitirali WSOP na RTL televiziji prije godinu i pol dana.
Ukratko - zainteresiralo me, pogledao sam youtube tutoriale i igrao na Facebooku prvih 4 mjeseca.
Igrom slučaja nakon ta 4 mjeseca našao sam se u Westinu i odigrao svoj prvi 20 + 5 EUR freeze out. Odmah u prvom pokušaju sam završio na 2 mjestu. Sljedeći put 7, a prije pol godine sam i pobijedio.
Uglavnom da ne duljim - odlučio sam se okušati i u online igri. Sve to skupa dovelo me do ovog foruma.

Totalni sam noob šta se tiče online igre i tek sam se jučer upoznao sa Full Tilt softwareom i Holdem managerom. Naravno prije nego uplatim deposit želim sve to nabrzinu istestirati. Prosao sam onaj kviz na Pokerstrategyu i sad mi nude tih 50 EUR.

Moja pitanja su sljedeća:

1. Moram upisati onaj referral code PS150 ukoliko želim primiti te pare. Stvar je u tome da sam zaboravio to napraviti kod sign upa i ostavio sam prazno polje tamo. Da li se to može naknadno upisati ili se moram ponovo registrirati sa drugim nickom?

2. Može li se Holdem manager testirati na play moneyu?? Pokušavam, ali mi neće HUD učitati ...


Svi savjeti su dobrodošli ...

00

Re: Bok svima

Pozz.

1. ako nisi napisao PS150 kad si se regao na ftp prepostavljam onda ti tu nece stic pare, ali isto tako mislim da mozes na neki drugi site isto izabrat kad ti je vec ftp propao i prilikom rega na neki drugi site upises ps150 u referral code. 
A ukoliko si to ispustio napisat prilikom registracije na full tilt a na pokerstartegy si stavio vec svoj nick sa kojim si se reg na ftp i  za koji si racuna da ti valja, i stisnio "save data" (ako se dobro sjecam to pise doslovce na kraju) onda mislim da si zajeba stvar.


Sretno    !

2. neznam, milsim da ne.

Zadnji popravljao chillin (10-09-2010 20:16:54)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

3

Re: Bok svima

Pozdrav!

Nije se na RTL-u emitirao samo WPT ?

Ne možeš sa play money imati hud (koliko znam)

I šteta ti je uplatiti free 50 $ na Full tilt. Rađe uplati na neki malo manje atraktivan site sa više riba gdje češ se uhodati.
Čuvaj Full tilt kada imas neki malo veče pare jer imaš first deposit bonus od 600$ i  Racke back, što je jako dobro pogotovo za nekoga tko počinje

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Bok svima

da PPT i WPT , nesicam se ni ja wsop-a .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Bok svima

wsop je  isao na  Z1 kolko se  sjecam

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Bok svima

Hvala na odgovorima .....

I da tocno ... WPT je bio na RTLu a WSOP na Z1 ... moja greska ...

poslusat cu savjet i stavit pare sa PokerStrategya na neki drugi sajt ....

00