Tema: Evo, evo...

chillin napisao:
NickVercetti napisao:

Dobrodošao, evo, i ja sam novi i ja sam iz Splita.  big_smile

otvori i ti svoj topic, sta se sramiš  roll

Evo topic smile

U par kratkih crta, iz Splita sam, iskreno uzivam u pokeru iako nisam igrao vec duze, al sad sam nasao ponovno vremena i lagano grindam prema gore (trenutno na NL 0.10/0.25 @ PokerStars)

Radio sam i jedno ljeto kao croupier u Hotelu Lav, jako poucno iskustvo ali nikad vise smile

I eto, na Markovu (MMmystery) preporuku dosao sam i na ovaj forum, cini mi se da imate odlicnu ekipu ovdje, nadam se da cu i pokupiti puno korisnih savjeta od vas.

To je to, ako vas sto zanima pitajte i citamo se big_smile

Nikola

00

Re: Evo, evo...

Dobrodošao smile
Zašto nikad više croupier?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

3

Re: Evo, evo...

pozdrav. daj mi plz reci, dal ono kaj ostavim za osoblje fakat ide osoblju il ne? to ovisi od casina do casina il kak?

00

Re: Evo, evo...

welcome kolega smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Evo, evo...

Hvala na dobrodoslici smile

@Brky: stvarno ovisi od casina do casina, u Lava doduse nist ne ide croupieru.
Kolegi je jedan lik (neznam koliko je dobio bio) bacio 5k eura na stol, kao: "evo ti malo, meni dosta za veceras" .... fak ono...

@Rear_Admiral: Nemam nist protiv tog posla nego protiv mjesta gdje sam radio (problemi s placanjem), iako i posao kao posao ti skracuje zivot poprilicno smile

00

Re: Evo, evo...

Pa u čemu je toliki problem? Pitam jer mi se ne čini stresan.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Evo, evo...

e evo i tebe  big_smile  Pozdrav i welcome  wink   :card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart  cool

00

Re: Evo, evo...

Rear_Admiral napisao:

Pa u čemu je toliki problem? Pitam jer mi se ne čini stresan.

Kak nije? Kad ti svako malo netko počne pizditi na tebe, kak si mu mogao tak podjeliti karte, a ti ništa kriv..

00

Re: Evo, evo...

roba59 napisao:
Rear_Admiral napisao:

Pa u čemu je toliki problem? Pitam jer mi se ne čini stresan.

Kak nije? Kad ti svako malo netko počne pizditi na tebe, kak si mu mogao tak podjeliti karte, a ti ništa kriv..

Ja sam radio u casinu, doduse tada jos nije zazivio texas, nego rulet, blackjack i caribian poker. Ali mogu ti reci da je uzasno stresno. Previse te ljudi vrijedaju, posebno na ruletu. Cak sam imao situaciju da me je lik napao u tramvaju jer sam mu kao ja uzeo novce za zivot i namjestio di cu baciti kuglicu...

Dobro dosao na forum!!

Zadnji popravljao robo000 (17-09-2010 00:18:30)

00

Re: Evo, evo...

Dobrodosao.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Evo, evo...

robo000 napisao:
roba59 napisao:
Rear_Admiral napisao:

Pa u čemu je toliki problem? Pitam jer mi se ne čini stresan.

Kak nije? Kad ti svako malo netko počne pizditi na tebe, kak si mu mogao tak podjeliti karte, a ti ništa kriv..

Ja sam radio u casinu, doduse tada jos nije zazivio texas, nego rulet, blackjack i caribian poker. Ali mogu ti reci da je uzasno stresno. Previse te ljudi vrijedaju, posebno na ruletu. Cak sam imao situaciju da me je lik napao u tramvaju jer sam mu kao ja uzeo novce za zivot i namjestio di cu baciti kuglicu...

Dobro dosao na forum!!

Da... totalno ista stvar ovdje

00