Tema: AK vs. shorty

Kako vi igrate u tim situacijama!? Drzite AK u ruci, rejzate i shorty poslije vas sa recimo 35bb rirejza...guramo ga u allin ili samo kolamo ili pak foldamo???

00

Re: AK vs. shorty

...uglavnom all in ides,nemos callat to,mos foldat  ako imas  neki read, ...i nije bas shorty sa 35bb...tako ja radin

00

3

Re: AK vs. shorty

a neg sta je neg je shorty? ja uvjek shipnem

00

Re: AK vs. shorty

uglavnom...ship it...easy game...nekad je flip, nekad dominiraš

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: AK vs. shorty

Shipenzi....

00

Re: AK vs. shorty

ja tu shipam sa rangeom 99+ i AQ+ moze i nizi asevi ovisno o readu jer ima također raznih shortova od fisheva do profija pa se treba prilagoditi, ali generalno gledajuci to je taj range... uglavnom ima i dosta shortova koji 3betaju pa foldaju na shove... isto tak primjetio sam da ako ih 3betam sa ovim ili nekim bluff rangeom da puno foldaju... dakle vjerojatno je profitabilo makar nemam neki sample...

00

Re: AK vs. shorty

Ovisno o readovima kakve imas na shortyu, shipas razliciti range. Pocesto shortstackeri shipaju i samo blockere (tipa KT, QJ, JT itd.) i slabe aseve. U zadnjih godinu dana igranja, poceo sam callati shorty allinove sa 77+ i AJ+ i mislim da HEM pokazuje itekakav profit sa efektivnim stackom 20-35bb.

Zapitaj se sljedece: da li bi callao 100bb shove sa AK na takav line? Da li bi callao 50bb shove? Ako su odgovori da i da, onda sa 35bb je no brainer.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: AK vs. shorty

AK guraš 100bb deep tako da je to kod 35bb move smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: AK vs. shorty

Brky napisao:

a neg sta je neg je shorty? ja uvjek shipnem

i meni je to easy ship...pa 35bb moze bit avg na nekin mtt-ovima big_smile

00

10

Re: AK vs. shorty

ja ih uvijek s tim guram u allin, samo me zanimalo drugo misljenje...inace neznam jel greska ili ne ali ja sa AK ne shipam sa 100bb bas precesto...samo ako imam neki read na protivniku! nisam ni napomenuo da je to vezano za full ring...

00

11

Re: AK vs. shorty

neznam za fullring, al na 6max se bez beda zastackam s AK

00

Re: AK vs. shorty

gi85 napisao:

Kako vi igrate u tim situacijama!? Drzite AK u ruci, rejzate i shorty poslije vas sa recimo 35bb rirejza...guramo ga u allin ili samo kolamo ili pak foldamo???

Do 70bb uvijek showe.

00

Re: AK vs. shorty

dubai0 napisao:
Brky napisao:

a neg sta je neg je shorty? ja uvjek shipnem

i meni je to easy ship...pa 35bb moze bit avg na nekin mtt-ovima big_smile

a mislim da misli na cash.

Ship. obv.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00