Tema: party poker - innactive account fee

pozdrav, trebam pomoć... prije sam igrala na party pokeru i više ne igram tamo dugo. upravo mi je došao mail da mi skidaju 0,02 dolara s accounta zbog 'innactive account fee'. s obzirom da vise ne mislim igrati tamo, kako da to ukinem? u obavijesti pise da ce mi skidati to mjesecno dok se ne ulogiram ponovo i uplatim..
hvala na odgovoru

00

2

Re: party poker - innactive account fee

Posalji na info@partypoker.com da zelis zatvoriti account . Pitat ce te zasto, reci da si nasla bolju sobu.

00

3

Re: party poker - innactive account fee

Samo pottrosi bodove ako nemas para na računu .... mislim da im turnira sa po 10 - 25 bodova ako imaš malo


eh da i provijeri si Bonus ponude znaju ponuditi 5 - 50$ no deposit bonus (ulogiraj se na njihovu stranicu i provijeri nemoras skidati software) prije nego zatvoris račun


...sad ne znam ako aktviras bonuse dali to utječe na zatvaranje računa ali obično traju 2-4 tjedna

Zadnji popravljao Vuco (19-09-2010 19:08:58)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: party poker - innactive account fee

joj nezaustavljivi su,  odgovorili mi (i to osobno, nije automatska poruka) za 15 minuta opisujuci kako da reactiviram account i kak ce mi odmah refundirati 0,02 dolara, da je proces vec pokrenut... hehe kad bi barem t com i tele2 sluzba za korisnike bila takva! big_smile

vuco, cesto sam gledala te bonuse, niakd nisam naisla ni na jedan no deposit .. ne znam
bodove sam sredila hehe, idem ugasiti to valda nebude komplikacija.

00

Re: party poker - innactive account fee

e da, ako ce nekoga ubuduce zanimati, zahtjev za zatvaranje accounta se salje na:  accountclosure@partyaccount.com

00