Tema: NL5 - što s AA ?

Dakle, kako je najbolje odigrati AA, npr., na ranoj poziciji ?

Problem je u tome što na bilo kakav jači raise (recimo 6BB) ovdje svi odustaju. A ako se samo call-a, vjerojatnost da ćete izgubiti od fisha je vrlo velika smile

Kako vi igrate AA?

00

Re: NL5 - što s AA ?

Kruno napisao:

Dakle, kako je najbolje odigrati AA, npr., na ranoj poziciji ?

Problem je u tome što na bilo kakav jači raise (recimo 6BB) ovdje svi odustaju. A ako se samo call-a, vjerojatnost da ćete izgubiti od fisha je vrlo velika smile

Kako vi igrate AA?

zasto ne standardan raise od 3-4bb kao i sa bilo kojim drugim handom?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

3

Re: NL5 - što s AA ?

ja foldam za value

00

Re: NL5 - što s AA ?

ja sam kruno dolazim iz... imam toliko i toliko godina... poker igram vec/tek ....

kako odigrati AA. ?

open na 3bb, 4bet na 3bet, push na 4bet.  Ako te klasicno dobijes kojeg callera trebas znas kako odgirat postflop, a svaki hand je drugaciji protiv svakog villiana. Tako da nema pravila posebnog.
Ako zelis odigrat bezgresno guraj prije flopa i kad neko ima KK-JJ platit ce. Ako nema nitko bacit ce i nece te natkupit . Eto.  To mozes i sa KK, samo onda ce te callat i kad imaju AA .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: NL5 - što s AA ?

chillin napisao:

ja sam kruno dolazim iz... imam toliko i toliko godina... poker igram vec/tek ....

Eh da, sorry:

Zovem se Kruno, 33 g., VŽ,  igram online na Titan-u i Starsima oko 2 godine sa prekidima

Počeo sam pred 2 godine, i u 4-5 mjeseci spušio oko 900$. Bio sam ultra donk, zaletavao se na velike limite i redovito gubio. Kad me išlo znao bih biti u plusu i preko 500$, ali sve se to istopilo i izgubilo. VPIP u ono vrijeme od 35% govori sve  tongue  , iako sam za statse saznao tek nakon što sam sve izgubio smile

Nakon toga 6 mjeseci nisam uopće igrao. Onda sam malo proučavao how to beat small stakes, i tek tada sam shvatio koliki sam bio donk. To me koštalo dakle 900$ big_smile

Trenutno igram zbog nedostatka vremena samo 7-8h tjedno. Igram 8-12 stolova na 0.02 ili 5-6 stolova na 0.05.
Sve to skupa ide vrlo sporo (u 6 mjeseci +100$ big_smile ), no meni je trenutno najbitnije da godinu dana nisam radio deposit big_smile

Dakle, igram više radi zabave i da ubijem slobodno vrijeme, nego zbog neke zarade.

00

Re: NL5 - što s AA ?

dobrodosao.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

7

Re: NL5 - što s AA ?

vpip od 35% je jako jako dobar ako znas sto radis smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: NL5 - što s AA ?

chillin napisao:

ja sam kruno dolazim iz... imam toliko i toliko godina... poker igram vec/tek ....

kako odigrati AA. ?

open na 3bb, 4bet na 3bet, push na 4bet.  Ako te klasicno dobijes kojeg callera trebas znas kako odgirat postflop, a svaki hand je drugaciji protiv svakog villiana. Tako da nema pravila posebnog.
Ako zelis odigrat bezgresno guraj prije flopa i kad neko ima KK-JJ platit ce. Ako nema nitko bacit ce i nece te natkupit . Eto.  To mozes i sa KK, samo onda ce te callat i kad imaju AA .

Eto bas tako sam ucinio sada, na prvoj ruci cim sam sjeo i poduplao buy-in, lol. Lik je imao KK ja AA...

00

Re: NL5 - što s AA ?

e pa to, tako ti je najbolje.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: NL5 - što s AA ?

Tilt napisao:

ja foldam za value

+1
/thread

00