Tema: Full ring 50bb stolovi

U nedostatku ribe i dobrih stolova na 40-100bb Nl10 stolovima odigrao sam jedan session na 50bb max stolovima, full ring.
Dojmovi su odlični, +40$, najbolji session dosada na NL10, sve ribe su tu iako sam očekivao malo drugačije stvari za stolovima, malo vise akcije preflop ali ribe su i dalje pasivne a možda sam i ja predobro runnao cool

Kolko vidim nema tema o 50bb stolovima na forumu i zapravo me zanima ako ima tko kakav koristan link ili savjete za ovaj limit, nekakve promjene u odnosu na 100b i sl.
odigrati cu jos koji session da steknem malo bolji dojam igre na ovim stolovima

00

Re: Full ring 50bb stolovi

Vjerojatno si bio na heateru...

Promjene koje bi trebalo primjeniti su: smanjiti preflop rejz i smanjiti veličinu beta na flopu, turnu i riveru.

Problem kod tih stolova je što ti se smanjuje edge nad ribama pošto je manji stack.
Dugi problem je što ovdje ima pro shortstackera koji će te često stealati i restealati i trebao bi znati kako igrati protiv njih.
Treći problem je TILT. Ovdje ćeš često biti all in (puno puta na flip) i kad 10 takvih all ina izgubiš (recimo 6 flipova i 4 natkupa) teško je ne tiltati. A kad počneš tiltati onda se i onaj mali edge koji imaš nad ribama istopi.

00