Tema: MB verifikacija

Dakle, nedavno mi je istekla stara kartica deviznog računa, pa sam dobio novu i morao sam ponvno proći onaj proces verifikacije na moneybookersu. Devizni sam verificirao i sad još moram ponovno verificirati adresu. Dobio sam onu poruku od njih da su mi poslali pismo s kodom 14.09., ali to pismo još nije stiglo. Možda se zagubilo negdje ? Šta onda ? Poslao sam im mail prije tjedan dana ali još nitko ne odgovara. Da li je netko imao ovakvu situaciju i šta je napravio ?
Da li mogu nekako drugačije isplatiti pare, putem nekog drugog e-wallleta, a da je sigurno ?

00

Re: MB verifikacija

treba to stic u roku od 3-4 dana.

Meni je bas jutros postar zvonio i ja bija zakljucan iznutra bez kljuca i spavalo mi se. Pitam za koga je, kaze dino doljanin, ja kazem Neman kljuca big_smile   .

Zar to pismo treba da bi ti pare sile na karticu il to ima veze sa ebayom ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: MB verifikacija

treba mi to pismo jer drugačije ne mogu isplatiti. Traži me onaj kod koji dobiješ u zadnjem koraku prilikom isplaćivanja para...

00

4

Re: MB verifikacija

adresu možeš verificirati tako da im pošalješ kvalitetnu fotografiju obe strane  osobne i nekog računa ili izvješća iz banke ... bar su meni tako dopustili pošto mi to pismo isto nije stiglo ... mejlaj im da ti nije pismo stiglo i da li možeš to rješit drugačije

00

Re: MB verifikacija

isto se i meni desilo prije par dana
možeš to riješit u par minuta

znači imaš one 3 opcije kod isplate ti ponude ... 1. redemption fee,, 2. neš s brojem, bla bla,, 3. adresa

samo odaberi taj redemtpion fee, i   oni će s nove kartice uzet 1 il 2 $ i prebacit na moneybookers ili možda i uzet, nezz točno sad
al nakon toga to je to, kartica nova ti je potvrđena , dakle vrijedi  i možeš nastavit normalno sve dalje ko i prije

znači samo taj redemption fee odaberi i slijedi upute

00

Re: MB verifikacija

ma kakvi...kod isplate imam ponuđeno samo bank account ( koji nemam ) i visa card, koju imam verificiranu, ali me svejedno traži taj kod iz pisma kad hoću napraviti withdrawal. Ili ja krivo vidim ?
Ako mi se može netko od pokerpro članova javiti na PM, pa da prebacim pare na njegov moneybookers acc, on isplati na svoj acc u  banci, pa meni prebaci na žiro. Naravno, voljan sam platiti naknadu za tu uslugu.

00

Re: MB verifikacija

trazi te cvv code uvik kad ides radit nesto s karticom. mozda si na to mislia?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: MB verifikacija

zamorano11 napisao:

trazi te cvv code uvik kad ides radit nesto s karticom. mozda si na to mislia?

zamorano11 napisao:

trazi te cvv code uvik kad ides radit nesto s karticom. mozda si na to mislia?

ma nee....to prođem i još korak - dva kasnije me traži taj kod kad nisam verificirao adresu

00