Tema: Kako sa MB dic novac

Imam na moneybookersima sad nesto novca sto bih htio dic.

Nemam u banci racun uopce,neznam sta trebam pravit nista.

Na MB su mi novci u $ ne u kn.
Sad kad bi dizo taj novac na banku dali moram kod njih promjeniti $ u kn ili mogu dic $ i otici u mjenjacnicu promjenit gdje je bolji tecaj?

Cuo sam da trebam napraviti tekuci racun u $ u nekoj banci i to je to?

Gledao sam da mb uzima 2.5$(1.8€) na withdraw,dali banka uzima sta i koliko?
Dali je najbolje napraviti tekuci u Raiffaisen banci jer mb u njoj ima racun(ovo nisam siguran sad al mislim da sam vidio negdje na mb stranici da imaju u raifaisenu racun) zbog sto manjih naknada.


Nije mi vazno da bude sto brza isplata sa mb na banku vec sto manje naknade da platim,a iz banke na mb necu nikad uplacivat jedino prvi puta jer se mora uplatiti nesto sitno zbog provjere neke kako sam cuo.

00

2

Re: Kako sa MB dic novac

prebaci nekom na mb, on tebi na tekuci (valjda njega imas?) il na ruke...

Zadnji popravljao 4ladX (06-10-2010 17:03:10)

00

Re: Kako sa MB dic novac

Nemam tekuci nemam nista u banci,hocu bas na svoj racun u banci slat pare.

00

4

Re: Kako sa MB dic novac

pa onda moras napravit svoj racun u banci.

zajebi raiffaisen i napravi racun u PBZ

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Kako sa MB dic novac

Znam i ja da moram u banci napravit racun big_smile,zanima me kontretno ovo sto sam pitao.

Kako sam ja shvatio trebam napraviti tekuci racun u $ u nekoj banci i to je to valjda.

Zasto je PBZ bolja od raiffaisena,jel bude problem kod raiffaisena nekih?

00

Re: Kako sa MB dic novac

AcesFull napisao:

Kako sam ja shvatio trebam napraviti tekuci racun u $ u nekoj banci i to je to valjda.

Tekući račun postoji samo u kunama. U $ je devizni.

00

Re: Kako sa MB dic novac

moras otvoriti DEVIZNI racun,a ne obican tekuci..i odmah uzmi netbanking jer ces tako najlakse verificirati MB racun..PBZ i erste banka provjereno daju visu electron s onim kodom otraga kojom mozes apsolutno sve

00