Tema: info.....

-zanima me koliki broj ruku na sat se odigra na normalnim stolovima online i koliko na rushu:
6-max? i full ring?

-te koliko bi BB(big bet)/100ruku bi trebalo imati za smatrati se :
(ako igramo do max. 8 stolova)                                                        -solidnim
                                                                                                            - "super" igracem (opcenita neka brojka ne tipa 0.1+ i tome sl.)
pitam cisto radi procjene drugih igraca,te nekakvog svog cilja....

00

Re: info.....

mr. Air Jordan napisao:

-te koliko bi BB(big bet)/100ruku bi trebalo imati za smatrati se :
(ako igramo do max. 8 stolova)                                                        -solidnim
                                                                                                            - "super" igracem (opcenita neka brojka ne tipa 0.1+ i tome sl.)
pitam cisto radi procjene drugih igraca,te nekakvog svog cilja....

Ovisi o limitu na kojem se igra

00

Re: info.....

4 stola rusha ti je 1000handova /h, sa table ninjom mogo bi do 1200 dogurat... meni je slično i za 6max i fr...

00

4

Re: info.....

niveaformen napisao:

4 stola rusha ti je 1150handova /h, sa table ninjom mogo bi do 1400 dogurat... meni je slično i za 6max i fr...

fyp

00

5

Re: info.....

na 6 maxu ti pise na svakom stolu kolko se handova po satu odigra. prosjek je nekih 90ak

00

Re: info.....

Mene zanima na kojem se sampleu računa taj prosjek i za hands/h i za plrs/flop?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: info.....

-b3k's- napisao:

Mene zanima na kojem se sampleu računa taj prosjek i za hands/h i za plrs/flop?

Malo sam googlao i na večini sajtova piše da je zadnjih 50 handova sample.

00

Re: info.....

roba59 napisao:
mr. Air Jordan napisao:

-te koliko bi BB(big bet)/100ruku bi trebalo imati za smatrati se :
(ako igramo do max. 8 stolova)                                                        -solidnim
                                                                                                            - "super" igracem (opcenita neka brojka ne tipa 0.1+ i tome sl.)
pitam cisto radi procjene drugih igraca,te nekakvog svog cilja....

Ovisi o limitu na kojem se igra


do NL 100?
     NL-100-400?
     NL-400+???

00

Re: info.....

niveaformen napisao:

4 stola rusha ti je 1000handova /h, sa table ninjom mogo bi do 1200 dogurat... meni je slično i za 6max i fr...

znaci na rushu nekih 250-300ruku po 1stolu na sat bez obzira dal je 6-max ili full ring?
dok na normalnim stolovima 6-max 90tak,a full ring 60-70??

00