101

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

roba59 napisao:
kriss napisao:

i ja imam jedno pitanje u vezi MB i devizne kartice u PBZ-u... naime otvorio sam svoj devizni racun i sad cekam da mi dodje kartica... tu sam karticu mislio koristiti i za poker, ali mi to nije prvotni razlog... razlog iz kojeg sam otvorio (to sam i rekao u banci) jest da mi stari moze uplacivat lovu na tu karticu iz njemacke... e sad dali ce mene banka jebavat ako ja tu karticu dodam na MB i ako ju budem koristio za poker jer im nisam rekao da cu je koristiti za to???

U banci su te pitali jer im sigurno često dolaze klijenti koji se nimalo ne informiraju i idu recimo otvarat devizni račun, a trebaju račun na koji će im plača sjedat. Tak da ti što su te pitali je bilo čisto informativno, a ne da bi ti morao račun koristiti iskuljučivo za to.

hvala...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

102

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ja vise ne znam sta da radim...kod verifikacije kartice sam jucer dosao do onog dijela kad ce mi skinuti neki random iznos 0.01-2.99 i danas vidim na netbankingu da mi je skinuto 1.02,odem na MB,upisem taj iznos i kaze MB da sam upisao netocan iznos...i sad moram cekati 24h za novi pokusaj...

MB mi je u €,devizni isto,tako da bi to trebao biti tocan iznos...???

Poludit cu... mad  mad  mad

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

103

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

to ti je bilo već 100 puta objašnjavano, moraš pričekat bar 3 dana, dok oni to sve ne provedu, znači sad ti je 1.02, sutra pogledaš bit će možda 1.04, zato velim pričekaj bar tri dana i onda ćeš imat točan iznos. I nemaš se kaj brinut ima i alternativa u slučaju da ne uspiješ ni nakon ta 3 dana...

00

104

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ima jos netko problema s prebacivanjem s MB racuna na deviznu RBA karticu? Verificirana mi je adresa i bank account, ali debitna kartica jos nije. Ipak, s verificiranom adresom dopusteno je prebacivanje 1000 eura. Prebacio sam prvo 10 eura za probu na RBA devizni racun. Međutim, banka je vratila novac na racun i javili su mi slijedece:

Following up on your enquiry we would like to inform you that although you have made withdrawals to your bank account it has not been verified yet. However, your address is verified and it authorizes your account for withdrawals for up to 1000 EUR annually. We also would like to confirm that according to our system your credit card deposit attempts have been declined by your bank. We suggest that you first contact your bank, provide them with the failed transactions details (date, amount and Moneybookers as debtor) and asked them for further assistance. Once the issue with your bank is resolved you could try to start the credit card verification procedure again.

Je li se ovo jos kome dogodilo i u cemu ju problem?

Hvala

00

105

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Odes u banku, objasnis da ti treba devizni za placanje putem neta i toe to..

00

106

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

hicpra napisao:

Odes u banku, objasnis da ti treba devizni za placanje putem neta i toe to..


Imam RBA visa electron deviznu karticu ali su mi vratili novce natrag na MB racun. Kaj devizna kartica ne podrazumijeva placanje preko neta ili to moram posebno naglasiti u banci? Ili ima to kakve veze s gaming opcijom na MB? Tj. je li moguce da su zato vratili novac?

00

107

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ako je do banke,zasto ne probas nazvati njihovu info sluzbu? Imas broj na pozadini kartice...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

108

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jel mogu poništiti transakciju na moneybookersu? Pošto sam poslao $ na Ladbrokes koji kaže da nije primio lovu, a moneybookers kaže da je lova poslana išao sam provjeriti history na MB i kaže da je poslana to moneybookersusd@ladbrokes što bi pretpostavljam značilo da ladbrokes prima sve uplate sa moneybookersa na svoj moneybookers account. Našao sam na MB opciju da želim vratiti $ gdje sam trebao upisati slučaj i gdje kažu da će provesti istragu, pa me zanima jel mogu oni vratiti s njihovog računa na moj.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

109

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Danas sam imao prvo iskustvo sa primanjem novca na MB, dakle primio sam uplatu od 120 $ (MB mi je postavljen u EUR) i sada mi stoji stanje od 78.89 €. Otišao sam na stranicu Centralne europske banke i pogledao tečaj koji na današnji dan iznosi 1.46, što ispada da sam terbao dobiti 82.19 €.

Sada me zanima dali MB uzima neku proviziju kod transakcija između accounta ili je ova neka razlika u tečaju ??

00

110

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

To ti je zato jer ti je MB u €,a prebacujes $...

Ja sam za 300$ bio dobio 202€,a da sam prvo na pokerstarsu pretvorio $ u € dobio bi 207€...pa ako si na pokerstarsu ili ako imaš mogućnost to napraviti tamo di igras obavezno napravi prije prebacivanja na MB...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

111

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Svaka banka ima kupovni i prodajni tečaj. Oni kupuju po manjem tečaju, a prodaju po većem. Kako bi inače zaradili?

To što si ti vidio je vjerojatno srednji tečaj.

00

112

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Dal netko zna, kaj je full tilt počeo isplaćivat pare na MB?

00

113

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

meni i dalje piše kad oću isplatit na MB "Trenutno nismo u mogućnosti obraditi vašu transakciju. Kasnije pokušajte ponovno."
jest da mi ni MB još ne radi pa mi i tam stoje neke pare dok mi ne verificiraju adresu, al ovo stvarno već dugo traje...
katastrofa  roll

00

114

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Bile napisao:

To ti je zato jer ti je MB u €,a prebacujes $...

Ja sam za 300$ bio dobio 202€,a da sam prvo na pokerstarsu pretvorio $ u € dobio bi 207€...pa ako si na pokerstarsu ili ako imaš mogućnost to napraviti tamo di igras obavezno napravi prije prebacivanja na MB...

Trenutno igram na Full tiltu ali uskoro se planiram seliti na Pokerstars, znači preporuka je da kada budem stavljao novac na poker stars da ga probam uplodati u EUR??

I koliko sam uspio viditi na ovoj temi jednom kada se podesi account na MoneyBokersu na EUR ne moze se vise promjeniti u dolare ??

00

115

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Preporuka je upravo suprotno,znači ako oćeš igrat na starsima uploadaj u dolarima jer se na starsima igra u dolarima na večini stolova
a na mb ako nisi napravia transakciju možeš prominit  valutu

Zadnji popravljao Leon (28-04-2011 18:40:26)

00

116

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

@MS_PAINT
da, najbolje ti je da uplačuješ na starse u EUR i tako isplačuješ.

00

117

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

novac se ne uploada, ducy?

00

118

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mogao si promijeniti valutu na MB prije nego si obavio prvu transakciju,a nakon toga je gotovo...
Ja sa preko MB uplacivao na Nordicu i iako mi je MB u € na Nordici mi je uplata išla u $,pa sam i tu malo popusio...:/
Pokerstars vjerovatno nudi mogućnost uplate u €,pa te neće zakinuti,ali onda kad budeš sa PS prebacivao na MB obavezno prvo u PS konvertiraj $ u €...I ako budeš ubuduće sa PS prelazio na neku drugu stranicu bit će ti isplativije preko kartice nego preko MB,ali trajat će koji dan...

EDIT:kad malo bolje razmislim na Nordici sam dobio 20$ jer sam uplatio preko MB,ne znam da li i ostale stranice nude nešto slično...uglavnom,bilo bi nam bolje da smo u startu odabrali $ kao defaultnu valutu,ovako ćemo uvijek malo pušiti...:(

Zadnji popravljao Bile (28-04-2011 19:59:21)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mogu li ja napraviti depozit sa MB koji ne glasi na moje ime? Znaci account na poker kuci glasi na mene, a MB acc na npr. kolegu i onda kasnije i cash out na isti taj MB?

00

120

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Bitno je samo da ti je primary mail adresa ista na MB i poker kući.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

121

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

MB trazi od mene da potvrdim koliki su random amount uzeli s mog računa,sad jel ja to mogu negdje na mb provjerit koliko je to jer nemam internet bankarstvo ukljuceno?

00

122

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Samo u banci,ako nemas netbanking nazovi njihovu sluzbu (br.tel je na pozadini kartice) i mislim da ti oni mogu reci...ili pitaj u banci...
Ali prvo ce ti se pojaviti jedan iznos koji ce ti stajati par dana i tek za 2-3 dana ce ti se pojaviti pravi iznos...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

123

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Znači da mogu to odmah provjeriti ili bi trebo sacekat par danas
i jeli problem ako je kartica i moneybookers račun u kunama?a starsi u eurima

00

124

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ako si jucer to radio,onda tokom danasnjeg dana bi ti trebalo to biti vidljivo na racunu. Nema ti ta verifikacija veze sa starsima. Bitno je da ako ti je MB u kn da onda saznas koliko su ti skinuli u kn.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

125

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Je mb je u kunama,ali kad me traze da napisem koliko su mi skinuli,moram napisat u eurima,sad neznam oce mi u banci znat rec koliko je to tocno u eurima uzeto

00