126

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ako je MB teretio tvoju karticu u eurima,onda u banci moraju znati koliko je to...ali nemoj se bedirati ako ti ne uspije od prve - meni je prvo na netbankingu pisalo da su mi skinuli 0.02,sto je naravno bilo netocno,i tek nakon 3 dana mi se pojavio novi iznos 2.98 i taj je bio tocan...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ivan031 napisao:

Je mb je u kunama,ali kad me traze da napisem koliko su mi skinuli,moram napisat u eurima,sad neznam oce mi u banci znat rec koliko je to tocno u eurima uzeto

Znat ce jer u izvodu transakcija banka vidi u kojoj valuti i kolko je tocno skinuto. Poslije banka konvertira u drugu valutu po potrebi, prebacuje na vezani racun ili sl. Uglavnom, banka zna tocan iznos i valutu transakcije

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

128

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Hi .....,
Thank you for your query.
Unfortunately Moneybookers withdrawal is currently unavailable.
Please visit the Full Tilt Poker Cashier for available withdrawal methods.
We are working as a priority to restore all available Withdrawal methods to you. We apologise for any inconvenience caused.
Thank you for your patience in this matter.

ovo sam dobila danas od FTP, dakle još uvijek nije moguće stavit lovu na MB...ovo je stvarno previše.
molim kad netko uspije neka javi, ja dotad neću igrat jer sam već malo ljuta.  mad

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Svratio do ZG banke da bacim oko jesu stigli eurići sa moneybookersa govori meni tip da jesu.
Pitam ja njega od koga tebi stoji da mi je stiglo kao ja znam ali šta vama stoji u programu tko mi je uplatio a on meni Mirovina i okrene mi monitor i stvarno stoji Mirovina hahaha još sam posta i penzioner hahah. big_smile

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

130

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Dirk_Diger napisao:

Svratio do ZG banke da bacim oko jesu stigli eurići sa moneybookersa govori meni tip da jesu.
Pitam ja njega od koga tebi stoji da mi je stiglo kao ja znam ali šta vama stoji u programu tko mi je uplatio a on meni Mirovina i okrene mi monitor i stvarno stoji Mirovina hahaha još sam posta i penzioner hahah. big_smile

Vjerojatno si isplatio $100-150 pa su po iznosu zaključili  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

hahah 220€ lmao totalno si u pravu  big_smile

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

132

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Dirk_Diger napisao:

hahah 220€ lmao totalno si u pravu  big_smile

lol  lol  lol  lol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

133

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel proradio mb za Full Tilt? Ako nije, kako uopšte da cashoutam?

00

134

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

rademar napisao:

Jel proradio mb za Full Tilt? Ako nije, kako uopšte da cashoutam?

nije još hmm

probaj napravit Neteller account, s njega onda moraš depositat minimalno $10 na FTP i onda možeš cashout. samo tu ima dosta delaya ljudi dobiju lovu za dva tjedna ili više od datuma kad su zatražili cashout

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

135

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

rademar napisao:

Jel proradio mb za Full Tilt? Ako nije, kako uopšte da cashoutam?

Unfortunately due to processor restrictions at this time withdrawal via MoneyBookers  is temporarily suspended. Rest assured this is a temporary issue and we hope to restore this withdrawal method as soon as possible. Please check your Cashier window periodically for their return.

We can assure you that there is no issue in withdrawing your funds by other means and you should not be put off making a deposit as your funds are secure.

Thank you for your understanding. If you have any questions, please let us know.

kud baš ova sranja sad kad se H&M konačno otvorio u zg...  mad  sad

00

136

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Svizac napisao:
rademar napisao:

Jel proradio mb za Full Tilt? Ako nije, kako uopšte da cashoutam?

nije još hmm

probaj napravit Neteller account, s njega onda moraš depositat minimalno $10 na FTP i onda možeš cashout. samo tu ima dosta delaya ljudi dobiju lovu za dva tjedna ili više od datuma kad su zatražili cashout

ne mogu, kod nas u Srbiji ne radi neteller  hmm

Kako ide sa visa karticom? moram prvo da depositam ili mogu odmah, pošto sam deposit radio samo sa mb..

00

137

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mislim da mozes odmah...ja imam Visu u Erste banci,napravio sam ju iz nekog drugog razloga i nisam nikad s nje depozitao...i kad sam cashoutao nije bilo nikakvih problema...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

138

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

koliko treba da sjedne novac iz banke na ziroracun,ja sam prbao nakon 10 min.,a moneybokkers mi stalno kaze transcaction failed i nakon 3. puta su mi zabranili na 24 sata deposit preko ziroracuna

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel vam radi withdraw sa FTP-a na MB? Meni kaže da nemre procesirat at this moment...

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

frendu mi isto nesto dns nije htjelo withdrawat.. tak da morat ces pricekat smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

141

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kaj nije  da se  uopce vise nemoze povalcit  sa  tilta  na  MB samo na  karticu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Na karticu sam povukao prije nekih 3 tjedna kad MB nije radio, ali sam u međuvremenu načuo od par ljudi da su povukli na MB, al eto meni i dalje ista poruka.

00

143

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Prilicno sam siguran da jos uvijek nitko iz Hrvatske ne moze Tilt-->MB

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Kako onda povuc pare sad?

Jel moze direktno na vizu?

00

145

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Koliko vremenski traje prijenos sa MB-a na devizni (PBZ)?  hvala i pozz

00

146

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

3-4 radna dana.. Obicno isplacujem ponedjeljkom, i u cetvrtak navecer sjedne

00

147

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ja cekam vec 5 dana  da mi sjedne sad((
valjda vikendom ne rade

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

148

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

3 - 4 radna dana, vikend ne racunas obv

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

puki86 napisao:

valjda vikendom ne rade

this..vikende ne racunaj..najbolje je u pon zatrazit isplatu kak je tilt rekao i onda vec u cet sjeda..

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

150

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

prosli tjedan sam ispltio u srijedu popodne i tek je danas stiglo..

10