Tema: Hello!

Pozdrav!

Evo pratim forum već neko vrijeme i sve šta se dešava al nisam imo nekih pitanja ni problema pa se nisam ni rego na vašu stranicu, al sad evo imam par pitanja pa da ne duljim....

Zanima me konkretno SNG razlika između turba i regilarnog na duge staze. Ima li razlike u očekivanom ROI? Planiram počet recimo 3.25$ turbo 6 max na starsu 1 stol, pošto mi ni laptop nema nešto velak monitor a i ja baš nisam dobar u multitabeliranju recimo da igram 5 komada istovremeno koliko je to dovoljno? Imam vremena na bacanje znači kojih 8 sati, normalno radno vrijeme mi nije problem igrat. dali je realno očekivat 15% ROI-a na turbu 3.25? Volio bih da mi netko tko je igro i zna o čem priča da mi odgovori. Banka mi je trenutačno preko 1000$ pa taj 3.25 mi je zapravo samo odskočna daska za dalje, čim se počnem ugodno osjećat i vidim da na nekom većem uzorku imam željeni ROI prešao bih odma na 6$ buyinove.

Hvala!

00

Re: Hello!

wannabePRO napisao:

Ima li razlike u očekivanom ROI?

Da, na turbo sngovima je manji ROI, ali ih zato možeš i više odigrati jer brže završe...

00

Re: Hello!

Evo sad sam ih za test odigro 20, uloženo 65$ znači dobitak 101$, čistak 36$ znači to je više i od 50% ROI-a....  jesam li nerealan ako očekujem 20% roi-a na tim malim buyinovima na velikom uzorku od recimo 10 000+ odigranih?

00

Re: Hello!

da, nerealan si.

Zadnji popravljao chillin (30-10-2010 20:41:18)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hello!

nisam nikad  igrao sng-ove  al jos  nisam cuo da  neko ima 20 % na  velikom uzorku iako bi ti trebao imat  malo veci nego sto bi imo kada bi multitejblo..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Hello!

na turbo sng ti je roi manji od onog na regular turnirima.. od igranja jednog turbo turnira nema ti leba, zato sto pre pocni sa multitablanjem, i moja preporuka ti je da pocnes sa regular speed turnirima, pa se onda kasnije prebaci na turbo. Dakle, kreni da igras bar 4 turnira odjednom, pa kasnije povecavaj.. veruj mi navici ces se za par sessiona..

dalje, posto ti je banka 1000$, mozes da krenes da igras manje buy inove, recimo 1.20, 2.25.. ali da multitablas, da odigras recimo 500+ turnira za mesec dana, onda kad vidis kakav ti je roi, i kako stojis na tom nivou, bezi na vise..

dalje, roi preko 20 nije odrziv ni na turnirima od 1$ (mozda ako igras max 4 regular speed stola..), odlican roi na turbo 3.25 uz multitablanje je recimo 10%, i to bas odlican!

dakle, glavna poenta kod sng ti je volume.. nista od single tablanja, osim ako igras recimo turnire od $500+ (na primer Collin Moshman igra max 2 turnira u isto vreme.. ali zato je buyin oko 1000$ po turniru..)

00

Re: Hello!

Sam nadji omjer broja stolova gdje imas najbolju zaradu po satu, isto tako i to dal ces igrat turbo ili normal speed...
ROI pada kako povecavas broj stolova, ali to je nevazno, vazna je zarada po satu.

00

Re: Hello!

Ok ljudi, hvala svima na brzim odgovorima.

Al da ga j**** ne razumijem zašto samo 10% roia mogu očekivat. I to naravno uz pretpostavku da sam solidan igrač. Ti mali turbo sng-i nisu krcati regularima tako da ostvarivat samo 10% povrata uloženog mi je puno premalo. AL ok, vjerujuem da znate šta govorite i da vjerojatno je sve tako kako kažete. Neznam... Budem vidio, pametniji ću biti nakon bar 1000 odigranih to je valjda kojih 3 tjedna igre pa ću vidjet našta će to sve izać.

00

Re: Hello!

wannabePRO napisao:

Al da ga j**** ne razumijem zašto samo 10% roia mogu očekivat.

razumeces posle tih 1000 turnira wink

ps: na turnirima od $30+ ako imas roi preko 3-4%, to ti je da se sutas u dupe od srece..

00

Re: Hello!

wannabePRO napisao:

Ok ljudi, hvala svima na brzim odgovorima.

Al da ga j**** ne razumijem zašto samo 10% roia mogu očekivat. I to naravno uz pretpostavku da sam solidan igrač.

sve u svoje vrijeme, i razumit ces.   Imas heater trenutno sa takvim rio-em.  Da si ne solidan nego da si bogovski roi ti nemzoe toliki bit, pa taman da igras 1 stol.  Gl.  nije ni 7-8 % loš roi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hello!

Ok, ako je na turbu 10% plafon, koliki je na regular? Recimo na starsu 6max za 6.60$? I drugo ICM, dali je to nešto što se da samo računati na brzinu u igri ili treba neki software i ako da koji i dali ima gdje za džaba? smile ? Koliko sam skužio na dugi staž bitno je i takve push fold odluke donosit koliko je to moguće točno. Trenutačno to radim odoka i po filingu.

00

12

Re: Hello!

Imas od pokerstrategy neki program za trenirat push fold pogledaj malo...
A roi nemozes racunat samo igraj i to je to. Mislim da je 1k turnira malo za neki realan roi...
Sng wizard je program za analizu i te fore ...

00

Re: Hello!

netrebas se opterecivat roi-em, gledaj si zaradu po satu izracunaj. 

P/F faza, mislin da su videa sa pokerstaretgya za debile tongue .  Ima puno boljih stvari za citat, al malo logike i iskustva i sam ces svatit kad sta gurat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hello!

wannabePRO napisao:

Ok, ako je na turbu 10% plafon, koliki je na regular? Recimo na starsu 6max za 6.60$? I drugo ICM, dali je to nešto što se da samo računati na brzinu u igri ili treba neki software i ako da koji i dali ima gdje za džaba? smile ? Koliko sam skužio na dugi staž bitno je i takve push fold odluke donosit koliko je to moguće točno. Trenutačno to radim odoka i po filingu.

bez ICMa ti nema leba ni na turnirima od 1$, a kamoli vise.. pa, poenta sng-ova je u push/fold fazi, i icm je poenta sng turnira. Moze se i mora racunati tokom igre, ne postoje programi koji to rade umesto tebe, vec treba malo promuckati glavom, ali vremenom ti predje u rutinu, kao recimo racunanje pot odsa..

pogledaj od Vandwellera video Blackboard, da shvatis o cemu se tu radi, a obavezno nabavi i sng wizard, da bi posle sessiona mogao da analiziras ruke, i da vidis gde si gresio..

00