Tema: 10 BI + , D prođekt

evo ljudi, pošto već jedno vrijeme take-am shotove na nl20 , i svaki put se nešto sj., obično, kao i ovaj mjesec EV daleko u +, ja winingsi 0 ili - ,, sada da sam sebe prislim da budem bolji i dođem što prije na nl20, od danas hoću vidjet koliko će mi trebati da budem 10 BI +, dakle 100$ (koliko mi treba da ponovno probam nl20) ,,
ovdje ću stavljat handove oko kojih mi možda možete pomoći, te kako da što prije i bolje poboljšam igru, tj. gdje griješim itd. itd.

evo upravo završio sešn na nl10 , -33 , EV -15 što je sasvim normalno već par dana zaredom, pa me to navelo da otvorim ovaj projekt, tako da ovu činjenicu ignoriramo i krećemo ispočetka

evo jedan hand koji me zanima kako bi vi odigrali:
lik igra 18/18 na kojih 20-ak i nešt handova tako da evo:
http://img295.imageshack.us/img295/4573/handd.png

jel je dobro to callat, ili njegov raise ukazuje na neki set pošto je callao 3bet, ali all in pokazuje slabost ??? ili ? kako vi razmišljate dok donosite ovakve odluke ??

Zadnji popravljao MMmystery (31-10-2010 20:19:54)

00

Re: 10 BI + , D prođekt

mislin da si ti tu, s obzirom na njegove statse i razvoj akcije rijetko kad dobar... al opet... mozda je on tu rejza sa nekin handom tipa AQs ili KQs. s obzirom da ste 100bb deep, mislin da je call ok

Zadnji popravljao zamorano11 (31-10-2010 20:30:16)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: 10 BI + , D prođekt

ok je odigrano
on bice tu ima QK
bice da te je natkupilo kad si posta hand

Pain is temporary, pride is forever
00

Re: 10 BI + , D prođekt

Dobro odigrano. 3betani pot bez puno historia, call.
On tu može imati jaki hand, draw i one pair handove pa će tako odigrati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 10 BI + , D prođekt

zamorano11 napisao:

mislin da si ti tu, s obzirom na njegove statse i razvoj akcije rijetko kad dobar... al opet... mozda je on tu rejza sa nekin handom tipa AQs ili KQs. s obzirom da ste 100bb deep, mislin da je call ok

kako mislis da je rjetko dobar, pa kakav flop mora doc da bude dobar sa asevima a da se zastacka.  U ovom slucaju si gotovo uvik dobar  tongue .  Jedina dva handa koja ovaj igrac moze imat da ga beataju ovde je QJ i JJ,  QQ 4beta prf. Odnosno QQ, jer QJ cesto folda.


Vale tudo napisao:

ok je odigrano
on bice tu ima QK
bice da te je natkupilo kad si posta hand

yap  +1

Zadnji popravljao chillin (01-11-2010 01:14:28)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 10 BI + , D prođekt

Vale tudo napisao:

ok je odigrano
on bice tu ima QK
bice da te je natkupilo kad si posta hand

jep, imao je KQ

00

Re: 10 BI + , D prođekt

MMmystery napisao:
Vale tudo napisao:

ok je odigrano
on bice tu ima QK
bice da te je natkupilo kad si posta hand

jep, imao je KQ

sick, koji thinking proces

00