Tema: koji pokersite?

pozdrav svima..evo namjeravam uplatit 100$ na neki od pokersiteova,pa bi me zanimalo mišljenje iskusnijih igrača gdje bi mi se najviše isplatilo počet kartat uzimajući u obzir rakeback i raznorazne bonuse...mislim početi s NL5 odnosno NL4,ovisno o tome kakva je struktura gdje...hvala unaprijed

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: koji pokersite?

...na pokerstars ti je mozda najbolje,nema rakeback,ali najmanji je rejk na microsima i mos multitejblat bez problema,i imas first deposit bonus....

00

Re: koji pokersite?

dubai0 napisao:

...na pokerstars ti je mozda najbolje,nema rakeback,ali najmanji je rejk na microsima i mos multitejblat bez problema,i imas first deposit bonus....


da ja sam isto mislio da su starsi najbolja opcija,ali isto tako sam čuo mišljenja da je najbolje počet kartat cash na nekom sajtu sa dobrim rakebackom pa kasnije na starsima na većim limitima zbog odličnih bonusa...u svakom slučaju hvala,vidjet ću još tokom dana i pregledat malo,pokušat dobit bolji uvid u svaki od sajta koji se nudi ovdje na forumu pa odlučit..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: koji pokersite?

nordica je bila odlicna prije nekoliko mjeseci kad sam pocinjao igrati NL4.. brdo fisheva koji neznaju ni pravila te stalno neki bonusevi.. imas i 35% rb-a s tim da na microsima to i nije takva prednost.. mybet isto ok sajt jer ima dobar valueback i bonus,  PS mali rejk i lagani multitabling... sve ima svoje pa ti izaberi  smile

00

Re: koji pokersite?

dubai0 napisao:

...na pokerstars ti je mozda najbolje,nema rakeback,ali najmanji je rejk na microsima i mos multitejblat bez problema,i imas first deposit bonus....

Neznam baš za ovo..
FR rake: http://www.pokertableratings.com/blog/2 … y-to-play/
6max i HU rake: http://www.pokertableratings.com/blog/2 … s-up-rake/

00

Re: koji pokersite?

Bebach napisao:

nordica je bila odlicna prije nekoliko mjeseci kad sam pocinjao igrati NL4.. brdo fisheva koji neznaju ni pravila te stalno neki bonusevi.. imas i 35% rb-a s tim da na microsima to i nije takva prednost.. mybet isto ok sajt jer ima dobar valueback i bonus,  PS mali rejk i lagani multitabling... sve ima svoje pa ti izaberi  smile



valueback=rakeback,jel tako?
da mislim da ću depositat na mybet,nekako mi se čini to sasvim pristojno za NL4 i za microlimite općenito naravno...zahvaljujem  smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: koji pokersite?

Baš kao što je Bebach rekao, sve ima svoje prednosti i mane.

Pokerstars nebi preporučio (ako ne misliš doći barem do supernove) jer ćeš jednom očistiti taj bonus i preći na srednje limite i onda gubiti puno na rejku.

00

Re: koji pokersite?

roba59 napisao:

Baš kao što je Bebach rekao, sve ima svoje prednosti i mane.

Pokerstars nebi preporučio (ako ne misliš doći barem do supernove) jer ćeš jednom očistiti taj bonus i preći na srednje limite i onda gubiti puno na rejku.


da,dijelom i zbog toga sam se opredijelio za mybet..zanima me još samo za valueback,dobiva se tjedno,mjesečno...??kako do njega uopće?
gledao sam i ne piše u "pokerpro ponudi" pa me zanima...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: koji pokersite?

bjezi od ipokera

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: koji pokersite?

zamorano11 napisao:

bjezi od ipokera


hehe..zašto?  big_smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

11

Re: koji pokersite?

RedDevil_7 napisao:

da,dijelom i zbog toga sam se opredijelio za mybet..zanima me još samo za valueback,dobiva se tjedno,mjesečno...??kako do njega uopće?
gledao sam i ne piše u "pokerpro ponudi" pa me zanima...

Poslat ću ti PM.

00

Re: koji pokersite?

roba59 napisao:
dubai0 napisao:

...na pokerstars ti je mozda najbolje,nema rakeback,ali najmanji je rejk na microsima i mos multitejblat bez problema,i imas first deposit bonus....

Neznam baš za ovo..
FR rake: http://www.pokertableratings.com/blog/2 … y-to-play/
6max i HU rake: http://www.pokertableratings.com/blog/2 … s-up-rake/

pa u ovim tablicama je stars najbolji ili u vrhu,tj. uzimaju najmanje

00

Re: koji pokersite?

RedDevil_7 napisao:
zamorano11 napisao:

bjezi od ipokera


hehe..zašto?  big_smile

a svatit ces smile

ipoker je rigged  neutral

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

14

Re: koji pokersite?

lol

00

Re: koji pokersite?

4ladX napisao:

lol

sta se ti smijes tongue

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

16

Re: koji pokersite?

antoniob napisao:

pa u ovim tablicama je stars najbolji ili u vrhu,tj. uzimaju najmanje

Ovisi koje limite gledaš...

00

17

Re: koji pokersite?

zamorano11 napisao:
4ladX napisao:

lol

sta se ti smijes tongue

ipoker je bog. najbolji site ikad igdje od kad imaju new soft.
oni klauni tamo su gori nego na live home gameu... tongue

00

Re: koji pokersite?

ipoker je bog od sajta, jedino da pocnem runnat ko normalan covjek pa cu mozda to i osjetit kako spada.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: koji pokersite?

ja bi ti osobno preporucio ongame mrezu, bwin, goalwin,bet24 i sl.ribetina kolko oćes također...

00

Re: koji pokersite?

pa gdje da upišem "bonus kod" potreban za rakeback??..nisam nigdje naišao na to pri registraciji na MyBet...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

21

Re: koji pokersite?

http://img573.imageshack.us/img573/5684/mybetpartnercode.png

00

Re: koji pokersite?

jel se može to naknadno negdje upisat? Jer sam izgleda napravio sve,samo to ne  roll

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

23

Re: koji pokersite?

RedDevil_7 napisao:

jel se može to naknadno negdje upisat? Jer sam izgleda napravio sve,samo to ne  roll

Pošalji mi nick na roba(a)pokerpro.com.hr. Ako si na kliknuo na link registracija preko pokerpro-a onda bi trebalo sve biti uredu.

00