26

Re: Grinding 2nl

JabbaJinx napisao:

Ti si covjece sick na NL2. Nadam se da ce ti tako ici i na NL5,NL10,.....

pda pre bolesno mora da je zrtvovao neku djevicu  big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Grinding 2nl

na NL5 ce ga ic vjerojatno jos bolje, a na NL10 bi vec moglo bit drukcije, ako govorimo o starsu wink

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Grinding 2nl

svaka cast sick graf smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Grinding 2nl

Danas sam imao u planu odigrati 1-2k ruku na nl10, cisto radi polaganog privikavanja za iducu godinu ali postoji problem kojeg neuspijevam rjesiti, zapravo ne znam ni kako bi pokusao osim resetiranja racunala ili ponovnog pokretanja HM-a, ali to nije pomoglo!

Ovako, na nl2 i nl5 HUD radi normlano i nista ne steka no cim se na nl10 stolu pojavi HUD Starsi se kompletno zamrznu te prorade tek kada iskljucim HM...probao sam resetirati komp, ponovno pokretati HM prije sessiona...tokom sessiona ali uvijek isto...cim se pojavi HUD starsi se zamrznu!
Ima li tko slicna iskustva ili ideju kako rijesiti problem?

00

Re: Grinding 2nl

Cracked verzija? Ak imas original napravi update, ak nemas...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Grinding 2nl

Nije crack verzija, original je....hvala na info...idem probati!

00

Re: Grinding 2nl

Za sada radi uz update! Jos jednom hvala na pomoci!  smile

Zadnji popravljao Renatto888 (19-12-2010 19:20:03)

00

Re: Grinding 2nl

Je li ovo zadnja verzija HM-a 1.11.05d?
Nakon update-a rijesio se problem zamrzavanja starsa ali se pojavio novi, a to je da HM imorta handove, HUD radi normalno i pokazuje promjene u brojkama ali na karticama REPORTS, SESSIONS, GRAPHS i ostalim koje se nalaze u "cash games" nepokazuje promjene, stanje sessiona, broj ruku, nista...kao da neigram! Sve je dobro podeseno, filteri, vrijeme...ali nista ne pomaze!

00

Re: Grinding 2nl

Možda je duplirao tvoj screen name pa postoje dva ista igrača koja se zovu xy a oba dva si ti. Tako je meni bilo u PT3 jedanput problem a to sam riješio tako da sam mergo ta 2 igrača u jedan pa je spojio sve.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Grinding 2nl

-b3k's- napisao:

Možda je duplirao tvoj screen name pa postoje dva ista igrača koja se zovu xy a oba dva si ti. Tako je meni bilo u PT3 jedanput problem a to sam riješio tako da sam mergo ta 2 igrača u jedan pa je spojio sve.

Na zalost nije takav problem...u njegovoj bazi postojim samo jedan ja smile

Jesam li uopce dobar update napravio? 1.11.05d

00

Re: Grinding 2nl

Da , to ti je zadnji update. Probaj pogledat po njihovom forumu možda je netko imao sličan problem..

club  heart  diamond  spade
00

Re: Grinding 2nl

Sad vec postaje frustirajuce! Imam jako puno posla, a  HM zaj....probao sam i reinstalaciju programa...ne pomaze!
Jos jednom molim za ljude koji se razumiju da probaju razmisliti u cemu bi mogao biti problem!
Nakon update-a HM importa hendove, uredno pokazuje HUD, refresa ga kao i inace ali u svim karticama pod "cash games" od trenutka update-anja nepokazuje nikakve informacije! Filteri su u redu, sve je ok postimano...kao sto je uvijek i bilo tako da nije problem u tome jednostavno neprikazuje nikakve nove info. od trenutka update-anja... mad

00

Re: Grinding 2nl

Doslo je vrijeme da se krene u ozbiljnije pohode...te ovaj projekt smatram uspjesno zavrsenim!  smile
Cilj mi je prvenstveno bio napraviti roll i u tome sam uspio iako sam imao neke planove da se na nl2 zadrzim par mjeseci i pokusam odrzavati neku konstaknu mjesecnu zaradu ali smatram da u tom slucaju nema mjesta nikakvom napretku u mojoj igri!

Zadnjih tjedan dana sam si uzeo slobodno da malo odmorim i odlucim sto i kako dalje, za oko su mi zapeli nl25 te nl50 limiti ali 50bb max jer vrve ribicama te cu se uskoro posvetiti grindanju istoga...medutim ne zelim se predugo zadrzavati na 50bb max stolovima jer kao i na nl2, tu nema mjesta nikakvom ozbiljnijem napretku u igri ali godina je duga i vremena ce biti, a zarada je nazalost jos uvijek na 1. mjestu

Mjenjao sam windowse i jos nisam importao sve handove u HM pa cu ovako odokativno: kroz protekla dva mjeseca odigrano je oko 250k ruku te ostvarena zarada na svim limitima koje sam igrao (nl2, nl5, nl10 te nl25 i nl50 ali 50bb max stolovi) te je roll uz isplacenih 250$ na za mene solidnih 900$ s kojima krecem u ovu godinu. VIP status je PlatinumStar pa ce fpp-ova biti malo vise smile

To je onako u grubo, a detaljnije ce biti kada krenem s novim projektom za par dana...Hvala svima na podrsci smile

00

Re: Grinding 2nl

sretno u nastavku

00

Re: Grinding 2nl

svaka ti cast na broju odigranih ruku, zbilja treba imati zivaca igrati sa tim igracima na nl2 bez tiltanja i nekakvih velikih swingova, mislim da ces nl25 beatati, jer se vidi da kuzis igru!
Sve najblje ti zelim u iducim projektima!

00

41

Re: Grinding 2nl

Preporucam ti da odustanes od ideje za 50bb maxom jer ako i uspiješ beatati rake, winrate će ti biti minimalan. Drži se 100bb stolova, bez brige, vrve i oni ribicama.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00