Tema: SNG hands

Pozdrav!

Igram regular sng 11$  9 igrača pa me zanima 2 ruke koje sam odigro dali je dobro, prihvatljivo il loše. Prepričat ću ruku samo ukratko.

1.
UTG 2300
D 2600 - ja Q10  herc
SB 4100
BB 4500

utg fold, ja rejz 500, SB fold, BB kol

flop 10 8 5, BB ček ja all in, on kola pokazuje A10.

Očito da sam naletio, ali me zanima općenito dali je s moje strane ta ruka odigrana jako loše ili je prihvatljivo s obzirom na stack, bubble itd.




2. Ovu neću tako u detalje više je hipotetska dešava se jako često. Znači početak je tight igra, nekad neće karta i sad BB je 100, ja imam recimo 1150, 6 igrača za stolom, 2 folda prije mene, ja na CO dali guram all in sa rukama tipa A6 i slično. Šta treba sagledati pri takvoj odluci. Ima li smisla rejzati s tim ili je to fold, ali me onda gaze blindovi i sljedeći krug imam samo 1000....


Ispričavam se zbog načina pisanja, kažem nemam HEM niti sam ikad posto ruke, objasnio sam približno pa ako ito ima da mi da kakav savjet bio bih zahvalan.

00

Re: SNG hands

za prvu ruku navedi koliko iznosi BB. tek onda je moguće dati odgovore.

za drugu ruku odgovor je ne, bez steala, previše vas je za stolom iako je stack relativno mali. toliko je mali da više nema 3bb steal raisea, već ulaziš u push/fold fazu.

postanje ruke je jednostavno copy/paste handa iz historyja

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: SNG hands

1. ruka BB je 200.

2. ruka, ok, to znam i sam, ali koji range ruku gurat. Sad to po filingu radim. Kad me kolaju 90% slucajeva imaju jači ruku ali opet je to najcesce 35-65.. hvala sense, btw igram 10+1 na starsu, ti si kolko vidim 5.50 trenutacno, mozda se sretnemo koji put.

00

Re: SNG hands

1. za QTo u ovoj poziciji QTo je EV +0,1 %, i za SB je očekivani CALL range 5% (99+, AQ+), a za BB je očekivani call range 7% (88+, AJo+, ATs+).

za ovakve treninge i preglede ruku možeš koristiti SNGEGT (freeware). ako ga ne možeš naći na netu javi se.

da, trenutno sam na $5, kao početku mojeg puta prema $50

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

5

Re: SNG hands

1. Mirise na pf fold, push jedino ako imas dobar read da su blindovi tight.

2. Tesko je rec bez statsa i stack distributiona, odokativno- protiv average protivnika bih gurao nesto tipa 77+,AJ,ATs

But they were suited...
00

Re: SNG hands

1. hand:
fold pf, plitko si, dakle, push fold na malo ipak viši range

2. hand:
push protiv rock tight villaina (želiš tag ribe imati iza sebe), fold protiv loose i solid vilalina, push range potpisujem od sokola

cool

bolje znati odigrati nego misliti da si dobar
00

7

Re: SNG hands

^^^TAGovi na low limit SNGovima nipošto nisu ribe; naprotiv..

00