Tema: Dizanje sa Tilta

problem je sljedeci: poslao sam prijatelju na njegov account 100$ da mi podigne jer on ima karticu i vec je uplacivao, on je probao te dobio

"Zdravo Marko,

Ovim e-mejlom Vas želimo obavijestiti da je Vaš zahtjev za isplatu odbijen.

Provjerili smo Vaš Full Tilt Poker račun i uočili smo da Vi pokušavate povući novčana sredstva za drugog igrača, a koji su prethodno prenijeti na Vas.

Za sigurnost našeg web-sajta i naših igrača, Full Tilt Poker ne dopušta te djelatnosti. Mi nudimo naše usluge iželimo da pružaju sigurnost za igru online"

sad me zanima da li ja mogu igrati malo sa tim novcima na njegovom accountu pa onda to dići? koliko treba igrat, skupiti određeni broj FTPa ili? svaka pomoć je dobrodošla!
Hvala

00

Re: Dizanje sa Tilta

Pa nek ti posalje pare natrag i onda igraj na svojem accountu. U meduvremenu si otvori MB i devizni i to je to, pa na svoju karticu isplati

00

Re: Dizanje sa Tilta

skoro ista stvar..samo sto je 200$ u pitanju i poslani su meni..vjerujem da je potrebno skupiti odredeni broj bodova ili napraviti odredeni rejk..pitao sam ih na email upravo to i za odgovor u kojem ne pise apsolutno nista im je trebalo jedno 5 dana..mislim napraviti jedno 20-30$ rejka i onda probati isplatiti

00

Re: Dizanje sa Tilta

bokte koda je lako napravit 30$ rejka

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dizanje sa Tilta

ista stvar kao i na starsima, nemožeš isplatiti one pare koje ti neko pošalje s drugog accounta, već samo koje ti zaradiš igrajući s prenesenim  parama

00

Re: Dizanje sa Tilta

kako bilo tko zna koje su cije pare?imam 255$ na acc,200 prenesenih 55 mojih..ako sjednem za NL5 stol s punim buyinom,cija je to lova?recimo da je prenesena,i ja igram 15ak minuta,padnem na 2$ i  dignem se na 10$..znaci da sam izgubio 3 prenesena dolara a zaradio 8 i sad je tih 8 mojih?mislim,glupost..

00

Re: Dizanje sa Tilta

antoniob napisao:

kako bilo tko zna koje su cije pare?imam 255$ na acc,200 prenesenih 55 mojih..ako sjednem za NL5 stol s punim buyinom,cija je to lova?recimo da je prenesena,i ja igram 15ak minuta,padnem na 2$ i  dignem se na 10$..znaci da sam izgubio 3 prenesena dolara a zaradio 8 i sad je tih 8 mojih?mislim,glupost..

Nije glupost, iz par razloga. Nisi se učlanio na site kao blagajnik ili posrednik u transakcijama nego kao igrač. Site izlazi u susret tj. pomaže igračima s transakcijama između igrača i ne rade probleme s normalnim staking ili p2p transakcijama koje su napravljene zbog igranja.
Ovako, dok ti na račun na kojem je 50$ primiš 200 i odmah ih probaš isplatiti na svoj račun, cijela situacija postaje sumnjiva... tko zna, npr. možda si na ulici prodao par jointa i dogovorio plaćanje preko sajta. Uglavnom, sumnjivo je iz istog razloga kao i chip dumping.
Poker site nije banka ili sredstvo za plaćanje da bi imao mogućnost neograničenog i bezuvjetnog primanja/slanja love između igrača. Opcija isplate je tamo za isplatu svojeg uloga i svojih dobitaka.
Uostalom, nitko te ne bi ništa pitao da si imao na računu 1000$, primio od nekog 800$ i probao isplatiti 800$ u istom momentu. Ovako, dok primiš X puta više love od trenutnog bankrolla i odmah to probaš isplatiti, i nepismenom je jasno da transakcija nije napravljena zbog igre nego nečeg drugog, bez obzira na razlog.

00

Re: Dizanje sa Tilta

da sam imao 1000$i dobio 200$ onda bi htio isplatiti 1200$,simple as that..glavni razlog je sto nemam rejkbek..svejedno nitko ne zeli reci koliko moram igrati(koliko FTP ili rejka) da bih isplatio tu lovu i zbog tog mi idu na neku stvar,osim sto su spori u odgovoru na email..

00

Re: Dizanje sa Tilta

antoniob napisao:

.svejedno nitko ne zeli reci koliko moram igrati(koliko FTP ili rejka) da bih isplatio tu lovu i zbog tog mi idu na neku stvar,osim sto su spori u odgovoru na email..

Jako je lako zaključiti koliko moraš igrati da bi mogao isplatiti svu lovu van, a to nema veze s FTP bodovima ili rejkom - 55$ imaš od prije na rollu (ako i oni nisu transferirani od drugog igrača), znači moraš potrošiti 200$, tj uložiti ih u ulaske u turnire ili u potove na cash, npr. odigrati 20 10$ SNG ili 4 pota na cashu u koje si ti uložio 50$ (bez obzira na veličinu pota, računa se samo tvoj udio u potu). Poslije toga, sve što je u tom trenutku na računu možeš isplatiti.

00

Re: Dizanje sa Tilta

znaci,par K ruku na NL5 bi trebalo biti dovoljno

00