Tema: nanonoko and leatherass can kiss my ass

http://img264.imageshack.us/img264/1964/nanonoko.jpg

[x] busto soon

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

2

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

rigged

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

Adži napisao:

rigged

mos mislit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

4

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

zašto ne prestaneš igrati jednostavno na tjedan-dva , kasnije će ti biti žao

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

koste napisao:

zašto ne prestaneš igrati jednostavno na tjedan-dva , kasnije će ti biti žao

+1, vjerojatno misliš ispeglat će se, al ak si upo onaj bed run kak sam ja bio, može trajat jaaaako dugo.
znam da ti nije do savijeta, al baš ak hoćeš nastavit igrat probaj malo se prešaltat, npr. igraj micro turnire jedno mj. dana, al ne ono 30stolova, nek jedan dva na dan i udubiš se u taj jedan stol, poslije još jedan i to ti je to. Max na dan itgubiš 5-10$ a možda i nešto osvojiš.

Kolko god to glupo, ja sam tak napravil, jer me je već želudac peko od sranja i bad beatova, na turnirima sam se skroz smiril, osvojil jedan, vratil izgubljeno, i puno sam smireniji opčenito. Ovih dana mi je opet konstanta set protiv overseta i sl. sranja, nije da se ne živciram, al max traje 5min, a prije bi po tri dana bil u cu.

00

6

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

koji bzvz savjet, prestani igrat na tjedan-dva, a na 90k ruku total iznosi -100bi

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

7

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

milac napisao:

koji bzvz savjet, prestani igrat na tjedan-dva, a na 90k ruku total iznosi -100bi

mislis -10 BI a ne -100

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

8

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

ne neg 100

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

Ne želim pametovat il neš slično jer smatram da nisam kompetentan, ali mislim da bi stvarno trebo promjenit neke stvari, ovo je 90k hendova i -100BI. I kolko se vidi po grafu uopce nisi movedownao kad je trebalo (možda griješim). Ako je ovo sve isti level onda je ovo katastrofa.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

10

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

ja neznam kolko je u minusu, al činjenica je da 99% ljudi nemože kroz takav run kontantno držat A igru, te druga bitna stvar vezana imo je ta da BR nije bitan samo da ne bustaš, već i za to da kad poslije kiše dođe sunce, on može nastavit na istom levelu di je i gubio.

Kaj mislim pod time: pa i da si wining igrač ako loš period tj bad run provedeš na npr nl200 i onda se moraš spustit na nl 100 i onda te tam ide dobro kaj ti to znači ak duplo sporije dižeš roll nego ga spuštaš.

Tu ne mislim na shootove od 5 BI - mislim na igru opčenito, a takvi runovi mogu bit i preko 60BI znači zavisi od strategije al moguće da se moraš spuštat i za dva levela. A to nije ubitačno samo za đep već kaj je gore uništava psihu, motivaciju itd.

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

-b3k's- napisao:

Ne želim pametovat il neš slično jer smatram da nisam kompetentan, ali mislim da bi stvarno trebo promjenit neke stvari, ovo je 90k hendova i -100BI. I kolko se vidi po grafu uopce nisi movedownao kad je trebalo (možda griješim). Ako je ovo sve isti level onda je ovo katastrofa.

ne znam kako si zakljucio da je sve isti level.
zato je i postao graf u bb, jer je movedownao

00

12

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

Ne znam mislim da zamoranao nije postao graf zbog savijeta - kontam da bi onda posato na drugo mijesto

Uglavnom napokon da netko posta graf kad ode i u minus - obično se (najčešće) postaju grafovi samo kada idu gore

Sretno u budučnosti

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

rounder1984 napisao:

ne znam kako si zakljucio da je sve isti level.

pa zato sam i napisao da možda griješim jer nisam bio siguran dal je isti level ili ne... uglavnom moje mišljenje je da je ovo prevlik broj hendova i da je 1/3 toga ako ne i pola uzrokovana psihom koja te natjerala na lošu igru... ne znam, možda opet griješim, možda si svaki hend odigro savršeno i ovo je fkt bolestan downswing, ali opet mislim da si imao krivi pristup igri u barem 45k hendova.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

14

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

@vuco ovo u biti niti nisu savijeti već malo podrške, nema tu nekog savijeta, kad te nejde te nejde i moš ga hebat, to zna i on i ti i ja i svi

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

@zamorano, kako ti izgleda EV linija na ovom grafu?

00

16

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

prestani igrat i uci na koji god nacin znas... nema druge...

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

zasto je ovo u big blindovima ?

Buni totalno.

tipičan graf loosing igraca.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

Ma na 100k handova nemoze bit takav bad run ak igra oko 10 stolova regularno... treba detektirat problem i radit na njemu (videa, knjige, igra - moving down...) npr ja sam od pocetka najmanje vodio racuna o psihologiji (tiltu) tak da sad najvise radim na tome... Nikom nista nije palo s neba  smile

00

19

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

http://img718.imageshack.us/img718/1964/nanonoko.jpg

10

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

4ladX napisao:

http://img718.imageshack.us/img718/1964/nanonoko.jpg


gg

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

rounder1984 napisao:

ne znam kako si zakljucio da je sve isti level.
zato je i postao graf u bb, jer je movedownao

ovo



chillin napisao:

zasto je ovo u big blindovima ?


zato sta san movedowna kad bi zdonka na nekom levelu. rounder ti je povise napisa

chillin napisao:

Buni totalno.

pa

chillin napisao:

tipičan graf loosing igraca.

no shit
*fyp  "losing"

Bebach napisao:

Ma na 100k handova nemoze bit takav bad run ak igra oko 10 stolova regularno... treba detektirat problem i radit na njemu (videa, knjige, igra - moving down...) npr ja sam od pocetka najmanje vodio racuna o psihologiji (tiltu) tak da sad najvise radim na tome... Nikom nista nije palo s neba  smile

yep


rounder1984 napisao:

@zamorano, kako ti izgleda EV linija na ovom grafu?

EV je oko 43BI iznad


Vuco napisao:

Sretno u budučnosti

hvala

Zadnji popravljao zamorano11 (14-11-2010 21:35:05)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

4ladX napisao:

http://img718.imageshack.us/img718/1964/nanonoko.jpg


nanonoko and leatherass can kiss my ass big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

4ladX napisao:

http://img718.imageshack.us/img718/1964/nanonoko.jpg

lol  lol  lol  lol

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

Ne znam dal ti je stalo do ikakvih savjeta,al preporucio bih ti da prestanes igrat jer mozes i sebe i bliznje uvalit u sranja s ovakvom igrom.

ILI

Pocni sve ispocetka,zajebi ego ili sta vec i pocni s najmanjih levela i nemoj moveupat ako ih ne mozes beatat na vecem sampleu pa makar dozivotno ostao na NL2. Ocito imas previse leakova i trebas ucit jaaaako puno i pocni igrat max  4 stola tako da mozes razmisljat o tome sta radis.

Kazem,ne znam jel te briga za savjete,al ovo je samo moje dobronamjerno misljenje jer ocito imas veliki problem s pokerom.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (14-11-2010 21:44:16)

00

Re: nanonoko and leatherass can kiss my ass

radi sa braton u pocetku, on ti to easy beata wink  . ne zajebajen te govorin ozbiljno.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00