Tema: super ponuda

bok svima
i razloga sto vec duze vrijeme unistavam internet poker, ali sam primoran trositi na zivot,zanima me dal je neko zainteresiran da me stejka za limite vece od nl 100 jer te i sam igram na goalwin sajtu, znaci od nl200 do nl1000 ..naravno 50:50 stejk sa obavezom od 100k ruku

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

2

Re: super ponuda

koji ti je sn

00

Re: super ponuda

NisiPazio napisao:

i razloga sto vec duze vrijeme unistavam internet poker

I da ti vjerujemo na riječ?

00

Re: super ponuda

account mi je fp1412, onaj ko igra hu te limite na ongame bi me trebao znati ne koristim nikakve alate

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: super ponuda

wtf?  roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll

00

Re: super ponuda

hendrixjimmi napisao:

wtf?  roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll

sa ovakiv klaunima poput tebe moze i hu neki...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: super ponuda

preloš sam za tebe moze u playmoney?

00

Re: super ponuda

ovo je  predobro ima  30 postova i trazi stejk  za  nl200-1000 i nema  grafove

Zadnji popravljao puki86 (17-11-2010 20:36:37)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: super ponuda

koliko se ja sjecam seaman nije trazio stake, jedino HU akciju...

00

10

Re: super ponuda

Ma sta ste tako sumnjičavi ? LOL... pa lijepo u naslovu piše SUPER PONUDA

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: super ponuda

ako vec toliko jebeno ubijas na nl100 zasto sam ne predes na nl200, nebi morao davat pola stejkeru...
rcimo da na nl 200 imas 100% vecu zaradu, kad das stejkeru njegov dio, opet ispada kao da sam igras nl100.
Ne kuzim potrebu za stejkom...
Drugo je da ja napisem dakao najbolji igrac u hr trazim stejk i znam da bi se na forumu potukli ko bi me stejko jer bi svi htjeli yikes  yikes  yikes
Ali opet to sam ipak ja :: lol  lol  lol  lol

im all in
00

12

Re: super ponuda

da zbriso sam sad.... seaman sam napisao zato kaj je  igrao HU...
ali svejedno , prihvatili su mu slovenci challange  i nakraju se nije  igralo..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: super ponuda

NisiPazio napisao:

account mi je fp1412, onaj ko igra hu te limite na ongame bi me trebao znati ne koristim nikakve alate

odabran GoalWin i tvoj username... khm, khm...

No data found for that username. Did you select the correct poker network?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: super ponuda

iAcesHigh napisao:
NisiPazio napisao:

account mi je fp1412, onaj ko igra hu te limite na ongame bi me trebao znati ne koristim nikakve alate

odabran GoalWin i tvoj username... khm, khm...

No data found for that username. Did you select the correct poker network?

On je toliko dobar da ga tracker ne moze pratit, kako ne kontas big_smile

im all in
00

Re: super ponuda

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=508

Nemojte tako momak je pokrenuo itekako zanimljivu temu na forumu!
On je na nekom vise levelu!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (18-11-2010 09:25:47)

00

16

Re: super ponuda

hendrixjimmi napisao:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=508

Nemojte tako momak je pokrenuo itekako zanimljivu temu na forumu!
On je na nekom vise levelu!

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  predobro,  kaj ima natjecanje za najvećeg bisera na forumu ??  lol

00

Re: super ponuda

hahha, ako prođe prođe....

FAIL !

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: super ponuda

ako prodje bice, nisi pazio! big_smile

00

19

Re: super ponuda

hendrixjimmi napisao:

ako prodje bice, nisi pazio! big_smile

lol

00

Re: super ponuda

ok ako je netko zainteresiran za ponudu ozbiljno nek se javi na PM dobit ce i vise nego dovoljno informacija i jamstvo od nekih uglednih  lica nase poker scene da ce sve biti korektno...a sad vi no liferi kaj pisete iako nemate veze sa stakeom, tim limitime i rollom uopce tipa  hendrix itd, konkretno za tebe h., moze hu play money ali da side bet bude tvoj roll,poslat ces screan shot  cashiera novac cemo dat prije nekom odigrat pak k handova i jos ces poslat svoju sliku kada ti uzmem roll (ponuda samo za roll sa 3 znamenke vece od 0 prije zareza)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

21

Re: super ponuda

stvarno si smješan, stvarno misliš da su svi tako naivni? da uništavaš level nl100-nl1k ne da bi imal za životne troškove 1 osobe u hr i nego za životne troškove 10 ljudi i to luksuzne, tu samo spamaš forum i misliš da si sad frajer jer se mi tu zamaramo s tobom ali samo gubiš vrijeme i ništ nebudeš postigel i nikad ništ nebudeš u pokeru napravil  tongue

Zadnji popravljao Rodman (18-11-2010 14:42:04)

00

22

Re: super ponuda

Rodman napisao:

stvarno si smješan, stvarno misliš da su svi tako naivni? da uništavaš level nl100-nl1k ne da bi imal za životne troškove 1 osobe u hr i nego za životne troškove 10 ljudi i to luksuzne, tu samo spamaš forum i misliš da si sad frajer jer se mi tu zamaramo s tobom ali samo gubiš vrijeme i ništ nebudeš postigel i nikad ništ nebudeš u pokeru napravil  tongue

+1

00

Re: super ponuda

unistavam nl100 ne nl1k rekoh a da si ikad i ti isto unistavao onda bi znao da se i ti novci daju potositi,osim na zivot tako i na neke zivotne situacije koje ne mozemo predvidjeti tako i na neke izlete na vece limite, i da malo sam se preracunao i tak ostlo mi je nezavidan roll i puno iskustva.sad se molim vas vratite na nl 5 komentatori

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: super ponuda

Trebali bi razmisliti da ga uzmete za PokerPro clana kad je tako dobar, osim ako ga nije vec netko drugi ugrabio

00

Re: super ponuda

jbga. mi smo svi no liferi i microstakes igraci. neznan zasto dolazis na ovaj forum onda trazit stake za te limite ako vec znas da smo svi no liferi i microstakes igraci. bolje bi bilo da pitas ta ugledna imena hrvatske poker scene. oni sigurno imaju vise novaca, a i znaju tvoj talent, pa im nece biti ni najmanji problem stejkati te

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00