Re: Danas El Clasico!

roba59 napisao:
Rear_Admiral napisao:

ovjek bi očekivao od takvog igrača da se zna nositi s tim. Pa nije on tu neki igrač iz Omladinca.

Pa... dalo bi se o tome raspravljati..

Ali očito da je naviknut pobjeđivati, a kad gube, gube tjesno. Zamisli sad da si ti naučen na male downswingove i da često završavaš sessione u plusu.
I onda te pukne gadan downswing. I po izgubljenoj lovi i po vremenskom trajanju. Da te vidim kak ne tiltaš.

Ne branim Ramosa, jer je to u sportu nedopustivo. Samo iznosim mišljenje i uspoređujem ga s pokerom. Jer i sam znam da kad sam na money tiltu, da tu nema zdravog razuma i da se poslije smijem sam sebi što sam radio.

Ovako sam identicno razmisljao po zavrsetku tekme, ali od rijeci do rijeci!

Medjutim onda sam se sjetio jednog drugog, boljeg primjera i od tebe i od mene i od bilo koga na forumu.

Zamisli da durr igra nosebleed game i radi tilta podonka par milijuna dolara. Decko koji igra i runna kao bog, naucen na male swingove down i velike (dugotrajne) up - odjednom radi tilta podonka pare. Bi li se on smijao poslije? Nije mu bilo do smijeha kad ga je isildur gazio, a kamoli da podonka roll zbog vlastite gluposti.

On je profesionalac u punom smislu te rijeci i mora imati emocionalnu i psihicku spremu i kontrolu da bi i dalje bio najbolji/jedan od najboljih. Odnosno da bi ostao u vrhu. Netko je rekao - to je samo jedna utakmica. Tako je, to je samo jedna utakmica, jedan session, jedan trenutak u karijeri. I zato si, ako si istinski profesionalac cije dresove nose djeca i odrasli u citavom svijetu, takve poteze ne dopustas - niti pomisljas na to da bi ih mogao realizirati.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Danas El Clasico!

zasto niko nije ni pomislio da je ramos jednostavno bio iznerviran ponasanjem barceloninih igraca, zamisli samo da igras i da se ponasaju ko oni cjelu utakmicu, svaki faul ti dolete tri kaupcina i potezu te za rukav i seru, pa bizi ca jebi mater u u pičku više, jos pet nula vodiš.

Cim bi srusilo nekog od njihovih igraca evo pet kapucina se pojavi da ti seru zato jer si jebeni faul napravia. (najvise san popizdia kod onog sa guardiolon, zasto je cristiano toliko kriv onde bio? pa nema njega sta jebat neko u mozak i provocirat ko malo djete ko sto je to guardiola napravio. Al ne odma doleti pet kapucina i povlace ga za rukav (tragikomicno ponasanje pedra nakon tog udesa kad mu pokusava doviknut odozdo nesto i konstantno ga ćeprka po ruakvu, te izlet onog glavonje sa gola sta se odmah pozelio tuč) Tako su se citavu utakmicu ponasali uz to su vodili 2-0 od 18 minute tamo, pa sta se imas blamirat, uzivaj u pobjedi a ne jebi zid tu.

Zadnji popravljao chillin (30-11-2010 02:34:49)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

Andre_787 napisao:

Ali tko umjesto Ikera?

Dobro je zamislio Mourinho kako igrati protiv ovakve Barcelone ali kad tad ce ta visoka obrana punknuti, drugi nacin je igrati bunker kao sto je igrao Inter prosle godine i npr United 2008 na Nou Campu, ali se bunker ne moze igrati sa ovoliko Portugalaca i Spanjolaca u ekpi kao i sa Ronaldom na krilu jer se od njega ne moze ocekivati nakakva pomoc u obrani i tu automatski Barcelona dobiva prostor i visak igraca i zavrsi ovako kako je zavrsilo.

Koga? Oliver Kahn, za mene osobno najbolji golman svih vremena je izjavio da je najbolji golman na svijetu trenutno ruski prvotimac Igor Akinfeev. Mlad, visok, u sjajnoj formi vec godinama i kako je Kahn objasnio - jedan od rijetkih golmana novije generacije koji pokusava ukrotiti sut umjesto da ga samo odbije. Kad imas takvu sigurnost iza ledja, automatski postajes bolji obrambeni igrac. To ce potvrditi svako ko je odigrao bar jednu nogometnu utakmicu u zivotu.

Od drugih mi na pamet padaju neka imena iz talijanske lige i na vrhu je naravno Julio Cesar. Sumnjam da bi on odbio Mourinhov poziv. Ima tu mnogo talenata poput onog iz Atletico Madrida (njega pak nikad nece dobit zbog gradskog rivalstva), pa Manuel Neuer kao golman njemacke repke itd itd.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

54

Re: Danas El Clasico!

a kelava ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

55

Re: Danas El Clasico!

boboman napisao:
xViP napisao:

Ovo je bio pokusaj nove taktike José Mourinho-a. Kako do pobjede bez posjeda lopte

@bobo
Sta je Casillas krivo napravio?

Smatram ga krivcem za drugi gol Barce. Kriv je Ramos (ako sam dobro pobrojao preko njegove strane su zabili 4 komada) do te mjere da ga je Villa izvrtio ko beba zvecku. Onda onaj niti ubacaj niti sut ravno u ruke Casillasa, on odbije loptu pola metra ispred sebe ravno u noge Barcinog napadaca. Golman za kojeg se tvrdi da vrijedi preko 25 milijuna eura te je legenda najtrofejnijeg svjetskog kluba se ne smije tako blamirati. I nije to prvi put ove sezone. Popio je 4 komada od Portugala, 4 od Argentine. Onda onaj gaf protiv Milana. Ne kazem da je Iker los vratar (bio bih idiot da takvo sto izjavim), ali ne smije se bjezati od cinjenice da je vec duze vrijeme daleko od idealne forme. Ako se sjetis proteklog SP-a svi su kao jedinu potencijalnu slabu kariku Spanjolske naveli upravo njega i to ne bez vraga.

Na pocetku sezone sam jos govorio da ce Mourinho vrlo brzo u kupovinu novog golmana. Mozemo sada raspravljati o tome da je Iker klupska legenda i kapetan, ali bio je i Raul i kapetan i najveca klupska legenda poslije Di Stefana. Pa vidimo gdje ce zavrsiti igracku karijeru. Misljenja sam da iduce godine mozemo ocekivati jedan od najvecih golmanskih transfera u povijesti i to upravo u pravcu Reala.

U potpunosti se slazem s ovime. Samo me zanimalo misljenje.

00

Re: Danas El Clasico!

chillin napisao:

zasto niko nije ni pomislio da je ramos jednostavno bio iznerviran ponasanjem barceloninih igraca, zamisli samo da igras i da se ponasaju ko oni cjelu utakmicu, svaki faul ti dolete tri kaupcina i potezu te za rukav i seru, pa bizi ca jebi mater u u pičku više, jos pet nula vodiš.

Cim bi srusilo nekog od njihovih igraca evo pet kapucina se pojavi da ti seru zato jer si jebeni faul napravia. (najvise san popizdia kod onog sa guardiolon, zasto je cristiano toliko kriv onde bio? pa nema njega sta jebat neko u mozak i provocirat ko malo djete ko sto je to guardiola napravio. Al ne odma doleti pet kapucina i povlace ga za rukav (tragikomicno ponasanje pedra nakon tog udesa kad mu pokusava doviknut odozdo nesto i konstantno ga ćeprka po ruakvu, te izlet onog glavonje sa gola sta se odmah pozelio tuč) Tako su se citavu utakmicu ponasali uz to su vodili 2-0 od 18 minute tamo, pa sta se imas blamirat, uzivaj u pobjedi a ne jebi zid tu.

Malosu ih i jebali koliko je real to zasluzio, uvjek su bili arogantni i prepotentni uvjek su omalovazavali druge a za razliku od njih barcelona te isprda an terenu a ne izvan njega, sjecam se mourinhove izjave nakon sto je inter dernio barcu "vidimo se u madridu ali ne ove godine" misleci na to da sad on ide u madrid na finale lpa pa se vide na godinu kad preuzme real...i evo vidjeli su se....

Pamtim jednu izjavu od messija i stvarno je na mjestu, real nikad nece moci kupiti najbolje igrace na svijetu, razlog je sto su najbolji igraci u barceloni, prodi u nazat kroz povijest barce, uvjek su najbolje igrace prodavali, rivaldo, i ronaldinho su zadnji primjeri pa i etto...znas zast, jer ni jedan igrac ne smije bit iznad kluba, a to se realu stalno dogada da kupuje zvijezde koje misle da su bogom dane, ronaldu je bolje da se manje seta u armanijevim gacama i po reklamama i uhvati se nogometa, danas je pokazao koliko je jadan kad naleti na jebacku momcad, koja ti dahce 90 minuta za vratom...sto ej najzalosnije, ubit ce ih barca i upo madrida kao onda kad je cijeli bernabeu pljeskao ronaldinhu.

A o retenu ramosu ne zelim ni razgovarat, ajd mesija je skrsio ali ide si na frenda iz repke...WTF zajedno su uzeli naslov svjetskog prvaka i on ide na njega i danas sutra opet moraju zajedno igrat to je ocito debil koji ima psihickih problema jer ni jedan PROFIC si to NESMIJE  dopustit.

Sve u svemu uzivao sam gledajuci tekmu jer sam barcin fan, a i da nisam bio bi mi gust gledat kako ovako prepotentna ekipa dobija lekciju...ovo su bile orgije...90 000 ljudi je uzivo gledalo kako 11 igraca je...drugih 11....Barca FTW

im all in
00

Re: Danas El Clasico!

dragi drmarac, ostavi se ti toga jel cristiano hoda u armanijevim hlacama ili ne, razlog zasto ti i ostatak vecine svijeta preferira malog messia i barčicu jest čista ljubomora prema cristianu, sto je logicno, lik je najzgodniji na svijetu, igra najbolje nogomet na svijetu i prepotenan je i umisljen i ima puno pravo na to. Averzija prema njemu od strane tebe i slicnih tebi je jasna. Ljubomora, mozda nisi uvjek moga imat curu koju zelis, mozda nisi bio najbolji u stvarima koje si radio te si uvjek osjeca zavist prema takvima .... tako da kompleksaši vide u messiu samog sebe, a cristiana (najveceg jebača od svih nogometaša   cool  ) potpuno hladno nazivaju pederom. PEDERČINA, naravno da je, pa sta se on tamo nesto slikaje u armanijevim gaćama,  i vidi mu jos frizuru kako mu stoji... IŠŠŠŠ DA MU SE FRIZURA NEBI POKVARILAAAAAAAAA ....  messi je muškarčina, on je ružan bas ko svi mi pravi muskarci. kristiano je pederčina.
Real ima puno para (barcelona nema) , on je tamo nekakav kraljevski klub, njima kralj daje puno para tako da oni mogu kupovat ove pedere sta neznaju igrat samo frizuru rade. Amo bit zavidni i navijat za barcelonu, oni uopce nemaju para, u njih su uvik igrala njihova djeca.... ibrahimovic, henry, villa i tako dalje.

i tako molimte drmarac odjebi sa takvim postovima u kojima izravno provociras navijače real madrida. BOLI ME KURAC sto je tebi ramos debil i sto si izdrka kad je bernabeu pljeska ronaldinho, to je mozda zato jer navijaci reala nisu toliko iskompleksirani.
I ODJEBI sa tim sto real kupuje zvjezde za koje misle da su bogom dane. 

Nasra li si ga nasra ko najveca seljacina sa zidica koja sve sto zna o nogometu je da je ronaldo peder jer ima dobru frizuru i da real trosi pare na zvjezde, a barcelona ima malog mesija i bice uvik bolji.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

drmarac napisao:
chillin napisao:

zasto niko nije ni pomislio da je ramos jednostavno bio iznerviran ponasanjem barceloninih igraca, zamisli samo da igras i da se ponasaju ko oni cjelu utakmicu, svaki faul ti dolete tri kaupcina i potezu te za rukav i seru, pa bizi ca jebi mater u u pičku više, jos pet nula vodiš.

Cim bi srusilo nekog od njihovih igraca evo pet kapucina se pojavi da ti seru zato jer si jebeni faul napravia. (najvise san popizdia kod onog sa guardiolon, zasto je cristiano toliko kriv onde bio? pa nema njega sta jebat neko u mozak i provocirat ko malo djete ko sto je to guardiola napravio. Al ne odma doleti pet kapucina i povlace ga za rukav (tragikomicno ponasanje pedra nakon tog udesa kad mu pokusava doviknut odozdo nesto i konstantno ga ćeprka po ruakvu, te izlet onog glavonje sa gola sta se odmah pozelio tuč) Tako su se citavu utakmicu ponasali uz to su vodili 2-0 od 18 minute tamo, pa sta se imas blamirat, uzivaj u pobjedi a ne jebi zid tu.

Malosu ih i jebali koliko je real to zasluzio, uvjek su bili arogantni i prepotentni uvjek su omalovazavali druge a za razliku od njih barcelona te isprda an terenu a ne izvan njega, sjecam se mourinhove izjave nakon sto je inter dernio barcu "vidimo se u madridu ali ne ove godine" misleci na to da sad on ide u madrid na finale lpa pa se vide na godinu kad preuzme real...i evo vidjeli su se....

Pamtim jednu izjavu od messija i stvarno je na mjestu, real nikad nece moci kupiti najbolje igrace na svijetu, razlog je sto su najbolji igraci u barceloni, prodi u nazat kroz povijest barce, uvjek su najbolje igrace prodavali, rivaldo, i ronaldinho su zadnji primjeri pa i etto...znas zast, jer ni jedan igrac ne smije bit iznad kluba, a to se realu stalno dogada da kupuje zvijezde koje misle da su bogom dane, ronaldu je bolje da se manje seta u armanijevim gacama i po reklamama i uhvati se nogometa, danas je pokazao koliko je jadan kad naleti na jebacku momcad, koja ti dahce 90 minuta za vratom...sto ej najzalosnije, ubit ce ih barca i upo madrida kao onda kad je cijeli bernabeu pljeskao ronaldinhu.

A o retenu ramosu ne zelim ni razgovarat, ajd mesija je skrsio ali ide si na frenda iz repke...WTF zajedno su uzeli naslov svjetskog prvaka i on ide na njega i danas sutra opet moraju zajedno igrat to je ocito debil koji ima psihickih problema jer ni jedan PROFIC si to NESMIJE  dopustit.

Sve u svemu uzivao sam gledajuci tekmu jer sam barcin fan, a i da nisam bio bi mi gust gledat kako ovako prepotentna ekipa dobija lekciju...ovo su bile orgije...90 000 ljudi je uzivo gledalo kako 11 igraca je...drugih 11....Barca FTW

Savrsen rezime najveceg svjetskog derbija. Palac gore!

Imam jednu primjedbu, a tice se Realove bahatosti koju si naveo. Da, istina je - to je oduvijek bio "hollier than thou" tip klub i regularno je dovodio takve igrace. I koji su bili iznad kluba. Ali ta vremena o kojima ti pricas su gotova, jer Real ima jednu potpuno novu politiku zadnjih nekoliko sezona. Konkretnije:

Real Madrid je najmladja momcad primere vec 3 godine za redom. To sigurno nesto znaci jelda? Oni kupuju skupo, ali za razliku od proslosti ne kupuje vec gotove i formirane igrace vec istinske talente koji tek trebaju postat zvijezde. Zlobnici bi nakon ove tekme rekli i momcad smile

Di Maria, Ozil, Khedira, Lassana Diarra, Marcelo, Higuain, Gago, Benzema - sve su to igraci top topova, vrhunska ekstra klasa, ali ne mozemo reci da su kompletni nogometasi. Niti imaju iskustva u nogama, niti godina u zivotu koliko su imale prijasnje Realove kupovine poput Zidanea, Figa, Ronalda (brazilskog naravno), Makelelea, Seedorfa itd. To je ogromna razlika. Jer da, Real je potrosio 200 i kusur milijuna u dvije godine na transfere - ali sumnjam da ce tako skoro opet potegnuti u kasicu prasicu lokalne banke - stvaraju momcad za sljedecih minimum 5, ako ne i 10 godina. Vrijeme ce pokazati da li sam na dobrom tragu. Nisam nikada bio simpatizer Reala, dapace gadila mi se takva politika poslovanja. Ali kad sam vidio prosle i ove sezone kakvu momcad slazu (i s kojim ciljevima), kakvog trenera su doveli - shvatio sam da to nema veze sa Realom kakav otprije znamo.

Takodjer (a to je i Mourinho izjavio nekoliko puta) u Realu od 23 clana momcadi barem njih 14-15 (ne racunajuci vratare) mogu u bilo koje doba konkurirati za prvi sastav bez da se trener lovi za glavu jer fali kljucni igrac. Kad Barceloni fali Messi ili barem Messi u idealnoj formi, redovito se dogodi da cijela momcad padne. Od nedavnih utakmica se sjetim one s Herculesom i Rubinom u gostima. Slicna stvar se Barci dogodi pri kraju svake sezone vec godinama - da pri kraju jednostavno padnu jer nemaju sirinu klupe. Messi je nezamjenjiv (ruku na srce je i Ronaldo u Realu), Iniesta nema zamjenu na klupi, kao ni Xavi, kao ni Villa. Kao sto nije imao ni Eto'o. I to ih je kostalo (i kostat ce ih) naslova, mozda ne ove ali iducih godina sigurno, kao sto ih je kostalo kad im je Cappelo u zadnjem kolu ukrao naslov prvaka s Realom. Ne tako davno.

Sirina klupe i mladost su ono sto mi se vise svidja kod Reala u odnosu na Barcu, ali ponavljam, Barceloni kapa do poda za vecerasnju predstavu jer ja ovakav nogomet nisam nikada gledao, a pratim ga otkad znam za sebe. Kakvi Pele, Maradona, Ronaldinho i ekipa - Messi je jedan i jedini bog nogometa i vodja je najbolje ekipe na planeti.

Bravo!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Danas El Clasico!

chillin napisao:

dragi drmarac, ostavi se ti toga jel cristiano hoda u armanijevim hlacama ili ne, razlog zasto ti i ostatak vecine svijeta preferira malog messia i barčicu jest čista ljubomora prema cristianu, sto je logicno, lik je najzgodniji na svijetu, igra najbolje nogomet na svijetu i prepotenan je i umisljen i ima puno pravo na to. Averzija prema njemu od strane tebe i slicnih tebi je jasna. Ljubomora, mozda nisi uvjek moga imat curu koju zelis, mozda nisi bio najbolji u stvarima koje si radio te si uvjek osjeca zavist prema takvima .... tako da kompleksaši vide u messiu samog sebe, a cristiana (najveceg jebača od svih nogometaša   cool  ) potpuno hladno nazivaju pederom. PEDERČINA, naravno da je, pa sta se on tamo nesto slikaje u armanijevim gaćama,  i vidi mu jos frizuru kako mu stoji... IŠŠŠŠ DA MU SE FRIZURA NEBI POKVARILAAAAAAAAA ....  messi je muškarčina, on je ružan bas ko svi mi pravi muskarci. kristiano je pederčina.
Real ima puno para (barcelona nema) , on je tamo nekakav kraljevski klub, njima kralj daje puno para tako da oni mogu kupovat ove pedere sta neznaju igrat samo frizuru rade. Amo bit zavidni i navijat za barcelonu, oni uopce nemaju para, u njih su uvik igrala njihova djeca.... ibrahimovic, henry, villa i tako dalje.

i tako molimte drmarac odjebi sa takvim postovima u kojima izravno provociras navijače real madrida. BOLI ME KURAC sto je tebi ramos debil i sto si izdrka kad je bernabeu pljeska ronaldinho, to je mozda zato jer navijaci reala nisu toliko iskompleksirani.
I ODJEBI sa tim sto real kupuje zvjezde za koje misle da su bogom dane. 

Nasra li si ga nasra ko najveca seljacina sa zidica koja sve sto zna o nogometu je da je ronaldo peder jer ima dobru frizuru i da real trosi pare na zvjezde, a barcelona ima malog mesija i bice uvik bolji.

Izazivam te da jos jednom procitas covjekov post od pocetka do kraja, ovog puta s razumjevanjem. Jer ja odbijam povjerovati da ti mislis ozbiljno.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Danas El Clasico!

lik sve sta zna o nogometu jest da je ronaldo peder i da real trosi pare na zvjezde, pa to je jebeno ono sta moja mater i sestra znaju o nogometu, to je sve.  U citavom postu se vidi gorčine spram real madrida i cristiana ronalda tako da nemam se sta opravdavat za gore napisano, i kad neko vrjedja real madrid vrjedja i mene, i boli me kurac za misljenje nekog ko je upravo napisa kako real trosi pare na zvjezde za koje misli da su bogom dane. Pa jebote nije vise 2000 kad su ljudi dobijali novinarski posa na racun takvih recenica,  jasno je vise svima sta je i ko je real madrid, pa je dovode zvjezde i imaju para . GG jebote. Nije bas da barcelona štedi al to se ne primjeti, jer budimo realni citav svijet ima nekakvu cudnu averziju prema real madridu, a da ne govorim prema cristianu ronaldu, ili beckhamu u njegovo vrijeme.
Jer mozda se cini glupo, al nas narod, pogotovo nas, ne trpi da je netko zgodan i uspješan i najbolji. Njega se jednostavno mora nazvat pederom.

Zato cu ponovit, iz drmarcevog posta mogu samo vidit gorčinu i uvrede spram reala ( citaj i njegovih navijaca) i istrošene fraze milijun puta napisane. Naravno da u 3 sata u noci nakon sta je klub za kojeg navijan izgubio 5:0 od najvecih rivala moran popizdit kad tako nesto procitam.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

HU4Rollz?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Danas El Clasico!

boboman napisao:

HU4Rollz?

oprosti sta?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

63

Re: Danas El Clasico!

slaven.bebek napisao:

Puno tu jos ima cinjenica, evo npr frizura..pa daj molim te odi u subotu na spicu i  prosetaj se malo i ja ti garantiram da neces nac tipa koji ima slicnu frizuru dotjeranu do zadnje dlake, i pol gela na glavi. Ne zavidi mu nitko na tome ali jednostavno to nije muski i gotovo.

ROFL

00

Re: Danas El Clasico!

slaven.bebek napisao:

Puno tu jos ima ostalih stvari zbog kojih je ljudima kojima je mrzak mrzak, a ne svodi se sve na njegovu feminiziranost i na ljubomoru na njega..

hahahahahahahahahahaha. Dobro, ali nijedan osim tih ti nisi naveo, bas nijedan. i svi su na racun njegove "feminiziranosti".

al ono "uredna frizura nije muski"  . respect.

Neznam zasto sam dojma da tipovi koji su uredni i sredjeni jebu bolje i vise od smrdljivih neurednih, na sta se postavlja pitanje zasto bi ovi bili vece muskarcine....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

slaven.bebek napisao:

Njegov famozni stav pred izvodjenje slobodnjaka, rasiri noge doslovno ko peder, pa sta nemoze normalno stat majku mu milu...

znas vec sto kazu za homofobe wink 

Al' neboj se, ja ne osudjujem ko tvoji prijatelji sa zidica   roll   smile   :card_diamond

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

slaven.bebek napisao:

  nije to uredna frizura nego vise pederska po meni smile

hopeless .....


slaven.bebek napisao:

I btw kakva ti je izjava to da ljudi opcenito navijaju za barcelonu zato sto su ljubomorni na real, njihove novce i igrace, pa to nema smisla nikakvog i nije ti to nimalo u redu da kazes..cak i  ako bi tko trebo bit ljubomoran onda bi to trebali bit realovi navijaci jer je barcelona trenutno za 5 klasa bolji tim od bilo kojeg drugog na svijetu sto su i danas pokazali

a drljaš li ga drljaš.... reka sam to jer 90% hrvata barem navija za barcelonu, a razloge navode uprave te koje i ti. U realu igraju pederi to je prvi i osnovni razlog. i kupuju zvjezde sram ih bilo gade se svima, nemaju to sta radit, vidi kako to barcelona lipo, imaju svoju skolu nogometa i nisu kupili nikoga vec desetljecima ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

67

Re: Danas El Clasico!

lol pa sve šta ti kazeš je ono šta pročitaš u 24 sata i vidiš na red carpetu i takvim sranjima... njega su mediji uništili...kao da je on ikad došao i rekao: e znate ja vam namještam frizuru 2 sata i volim brijat anus...pa to su oni sve samo da mogu srat po njemu i pisat nešto...tip je bahat i sve to stoji na terenu je ko gnjida nekad al ove pizdarije da jel on troši gel i jel on širi noge dok izvodi slobodnjak loool

00

Re: Danas El Clasico!

na osnovu jedne utakmice ti mozes rec koliko je barcelona bolja od reala..... real je primio dva rana gola i raspala se igra, zar se to nikad prije nije dogodilo !?

real je prije ove utakmice bio bod ispred barcelone, i par sati prije sam znaci moga trubit kako je real bolji od barcelone.....

ma daj molim te, pa valjda znas sto je varaince..

Dinamo je gubio redovito od  Hajduka par godina. Jel Hajduk bio bolja momcad od Dinama!?

slaven.bebek napisao:

I bilo tko tko zna ista o nogometu nece bit ljubomoran na real u smislu njihovih para i kupovanja zvijezda jer je to nesto normalno danas

iz kog razloga onda ti i svi ostali to uporno spominjete ?  ( " bas mi je drago sto su pokazali realu da se nemoze sve s novcem, blalblabalb" )

Zadnji popravljao chillin (30-11-2010 06:13:08)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

meni šathar igra najljepsi nogomet... jbg ukusi su razliciti.
I nisam reka da barcelona nije bolja momcad od reala, posljednjih godina da po rezultatima i po igri je. Al samo branim svoj voljeni real zbog toga sto me zivcira da svi seru protiv njega iz gore navedenih razloga.

Ono sto se meni čini jest da je barcelona jednostavno ovih dana u modi, jer vecina je postala luda za tim totalnim nogometom kojeg igra barcelona, isto ko sto su svi bili ludi za real madridom pocetkom stoljeca kad su oni igrali najljepsi nogomet i bili najbolja momčad, nikome nije smetalo razbacivanjem para i pederlukom na terenu.

da se (ne)daj boze ozlijedi messi i xavi ili iniesta i barcelona pocme gubit od herkulesa, konana i sličnih odjendom bi ljubav svijeta prema barceloni se srozala..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

pa dobro,misli da je i bilo za ocekivati da ce barcelona dobiti tu utakmicu,barca u zadnjih 100 utakmica kod kuce ima 80pobjeda,13 nerijesenih i ostalo porazi,real je pak dosta losiji u gostima gdje od 100 zadnjih utakmica ima 57 pobjeda 19  nerijesenih i ostalo porazi,u medusobnim utakmicama real je samo 3 puta od od 19 utakmica u gostima uspio pobjediti barcu,i primao je u prosjeku 2 gola po utakmici,a zabijao manje od gola....toliko od mene,nemojte misliti da filozofiram sad previse,ali to je moj sistem kod kladenja(uvijek sve provjeriti big_smile ),jer sam se prije kladio puno i dobivao pa eto....

00

Re: Danas El Clasico!

btw ako vas zanimaju neke ponude mogu predloziti nesto....

00

Re: Danas El Clasico!

Kako je hrvatsko drustvo tradicionalno katolicko sto uvjetuje zatvorenost, homofobnost, skromnost i ine katoličke vrijednosti, sklonije je vezati se uz klubove tipa Barcelone naspram Reala koji je sam po sebi suprotnost našim viđenjima nogometa.
Realova politika počiva na teškom mass marketingu koje manifesitraju kupnjom velikih zvijezda. To je ono sto ljudi ponajprije ne cijene. Cijeni se srce i dusa, a to je ono sto niti jedan Realovac nema niti ce imati (bar ne onaj kupljen).

Činjenica je da je Barcelona puno jači klub od Reala u svim segmentima osim novčanim (ipak nemaju niti jednu plaćenu reklmau na dresu), što govori jednu stvar- ljubav se ne moze kupiti novcem  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Danas El Clasico!

Ma jadni dobrocinitelji, uzeli su unicef samo zbog ljubavi prema svijetu i prema sportu a npr Ibrahimovic i Villa su kupljeni za sicu big_smile
Bez brige imaju oni dovoljno novaca sa markentingom da nemaju reklamu na dresu

00

Re: Danas El Clasico!

Andre_787 napisao:

Ma jadni dobrocinitelji, uzeli su unicef samo zbog ljubavi prema svijetu i prema sportu a npr Ibrahimovic i Villa su kupljeni za sicu big_smile
Bez brige imaju oni dovoljno novaca sa markentingom da nemaju reklamu na dresu

Promasio si bit sto se novca tice. A sto se tice lošeg sarkazma gore, oni ustvari i čine dobro  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Danas El Clasico!

Eee kad bi se ovakva rasprava potegla oko nekih hendova i strateških tema, gdje bi nam bio kraj? :DDDD

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00