76

Re: Danas El Clasico!

mislim da  mijenjaju politiku kupovanja igraca, jer  iako su ozil,di maria,khedira, alonso,arbeloa dobri igraci oni nisu zvijeze  jos.. oni tek to moraju postati, sto se tice  ronalda -da sam ja  tako dobar  nogomotas tak izgledam, imam tolko love  vjerojatno bi se  i ja tak ponasao tak da  ga  ne krivim, jako mlad je  lansiran medu zvijezde i cak u zadnje vrijeme  nema  toliko izjava  kakvih je  prije  znao imat,sad  se  trudi isticat  momcad ipak se  cini da  je  odrastao malo

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

77

Re: Danas El Clasico!

ma jebe me se za ronalda , njegovu kosu i gel, možda bi ja bija i gori da san na njegovon mistu (ma u biti nebi smile ), ali nogometno gledano daleko je on od jednog messija...ronaldo jest trenutno jedan od najboljih igrača na svijetu, ali messi je već sad sa svoje 23 jedan od najboljih svih vremena

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Danas El Clasico!

Ronaldo je trenutno jedan od najboljih igrača. Briga me dal je gey, briga me kak se oblači i kakvu zurku ima. Ne volim ga, antipatičan mi je, ali treba bit objektivan i realan što većina ljudi koja prati nogomet nije već su orijentirani isključivo na jedan rezultat.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

79

Re: Danas El Clasico!

eh da i zaboravih ova ekipa barcelona (u zadnjih nekoliko sezona s manjim izmjenama ali gro ekipe je tu) je zasigurno jedna od najboljih svih vremenea uz bok realovoj iz '50-60 20.st, ajaxovoj '70, milanovoj'90 a u današnjem nogometu gdje je većina(vrhunskih) ekipa zbilja podjednaka postići tako nešto i igrati na onakav način je zbilja fascinantno...i bili navijač reala, dugopolja, mesine a to ne priznati osim što nije sportski ukazuje i da ne poznajete osnovne sportske postulate

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Danas El Clasico!

kiklop napisao:

ali messi je već sad sa svoje 23 jedan od najboljih svih vremena

http://img.kyon.pl/static/img/remiq.net_923.jpg

00

81

Re: Danas El Clasico!

ako ti je potrebno objašnjavit zašto onda samo pravac youtube

When you got nothing, you got nothing to lose
00

82

Re: Danas El Clasico!

http://img832.imageshack.us/img832/6236/ronaldol.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

83

Re: Danas El Clasico!

ovo je za chillina koji se deklarirao ko najveci idiot u topicu

http://i56.tinypic.com/30lm735.jpg

GOT THE JAKEYS ON! WOTEVA!
00

84

Re: Danas El Clasico!

pay napisao:

ovo je za chillina koji se deklarirao ko najveci idiot u topicu

http://i56.tinypic.com/30lm735.jpg

cemu vrijeđanje?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Danas El Clasico!

kiklop napisao:

ali nogometno gledano daleko je on od jednog messija...ronaldo jest trenutno jedan od najboljih igrača na svijetu, ali messi je već sad sa svoje 23 jedan od najboljih svih vremena


djole, ne znam ja sta ti gledas kad je nogomet na TVu, al koliko je barca trenutno bolja od reala (kao momcad), toliko je ronaldo bolji od messia kao pojedinac.
ok, mozda sam malo pretjerao, al je sigurno bolji.
jedini problem je sto se to ne moze vidjeti dok se momcad reala ne uigra...

00

Re: Danas El Clasico!

pay napisao:

ovo je za chillina koji se deklarirao ko najveci idiot u topicu

aj neka, al veze zive nekuzin poruku sa ovom slikom ......

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

87

Re: Danas El Clasico!

rounder1984 napisao:
kiklop napisao:

ali nogometno gledano daleko je on od jednog messija...ronaldo jest trenutno jedan od najboljih igrača na svijetu, ali messi je već sad sa svoje 23 jedan od najboljih svih vremena


djole, ne znam ja sta ti gledas kad je nogomet na TVu, al koliko je barca trenutno bolja od reala (kao momcad), toliko je ronaldo bolji od messia kao pojedinac.
ok, mozda sam malo pretjerao, al je sigurno bolji.
jedini problem je sto se to ne moze vidjeti dok se momcad reala ne uigra...

a šta da ti kažen, ovdje se čak nemože govorit ni o ukusima, ronaldo bolji od messija lol lol lol lol...pitaj malo ozbiljnijeg nogometnog stručnjaka i dobit ćeš opet lol lol lol...to uopće nema veze s nikavim osobnim preferencijama spram barce ili messija...tako je i prije par god bila rasprava(a i sad je ponekad) mofrić ili kranjčar, meni kranjačr jest draži po mnogim stvarima, ali modrić je prosto bolji igrač od njega i točka

When you got nothing, you got nothing to lose
00

88

Re: Danas El Clasico!

pocnite pratit muške sportove pliz

00

Re: Danas El Clasico!

cristiano > messi. 

Svaki "nogometni stručnjak" ce ti to reć, eno ti googlaj i probaj nac di ce neko rec da je messi bolji.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Danas El Clasico!

chillin napisao:

vaki "nogometni stručnjak" ce ti to reć, eno ti googlaj i probaj nac di ce neko rec da je messi bolji.

lol pa još jednom lol...

svaki nogometni stručnjak ti ta 2 igrača neće ni uspoređivat...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Danas El Clasico!

kiklop napisao:
rounder1984 napisao:
kiklop napisao:

ali nogometno gledano daleko je on od jednog messija...ronaldo jest trenutno jedan od najboljih igrača na svijetu, ali messi je već sad sa svoje 23 jedan od najboljih svih vremena


djole, ne znam ja sta ti gledas kad je nogomet na TVu, al koliko je barca trenutno bolja od reala (kao momcad), toliko je ronaldo bolji od messia kao pojedinac.
ok, mozda sam malo pretjerao, al je sigurno bolji.
jedini problem je sto se to ne moze vidjeti dok se momcad reala ne uigra...

a šta da ti kažen, ovdje se čak nemože govorit ni o ukusima, ronaldo bolji od messija lol lol lol lol...pitaj malo ozbiljnijeg nogometnog stručnjaka i dobit ćeš opet lol lol lol...to uopće nema veze s nikavim osobnim preferencijama spram barce ili messija...tako je i prije par god bila rasprava(a i sad je ponekad) mofrić ili kranjčar, meni kranjačr jest draži po mnogim stvarima, ali modrić je prosto bolji igrač od njega i točka


u kojem aspektu igre smatras da je messi bolji?

00

Re: Danas El Clasico!

Tko moze biti toliko glup da kaze da je real bolji od barcelone ili ronaldo od messia?
To nema veze s ukusom ili bilo cim,tko ima oci,vidi.

00

93

Re: Danas El Clasico!

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs588.ash2/151076_1712667980259_1344944279_1766014_5718527_n.jpg

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Danas El Clasico!

Mislim da će početi petrarde pucati sa zadnja dva posta  big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Danas El Clasico!

chilinu i ostalim realovcima

UŽIVAJTE,,,, 11 komada u dvije tekme....pa to cibalija nebi dobila....

Zadnji popravljao drmarac (30-11-2010 21:28:57)

im all in
00

Re: Danas El Clasico!

i da jos samo dodam,ne mogu jebeno vjerovat da je gore netko napisao da je ronaldo bolji od mesija. niko ne osporava ronaldovu igru niti mu ZAVIDI kako je chilin napisao, ali jednostavno je real sramotan u odnosu na barcu....
Barcelona vec godinama gradi ovakav nacin igranja i ljudi uzivaju u tome, svatko ko imalo prati nogomet uziva u barcinim tekmama, bio on njen navijac ili ne, igraju najljepsi nogomet, messi je definitivno no.1 u svijetu i bit ce jos dugo dugo...a real moze kupit koga hoce nikad ali nikad nece biti kao barca...

ne znam chillin koliko si upoznat, ronaldinho je prvo i psga trebao u real ali nije dosao jer je "preruzan" tako su rekli celnici velikog kluba nije marketinski isplativ ipak je beckham bolji bolje izgleda u gacama.
Jednog od najboljih napadaca svijeta etta su se odrekli i poslali ga free u mallorcu..kasnije im je pokazao u dresu barce koliko je los...

to su neki od razloga zasto mi se gade i zasto ih ne mogu smislit....Jedini pravi real u kojem sam uzivao dok sam ga gledao je bio dok je zidane bio alfa i omega u veznom redu, ovo danas je k....od kraljevskog kluba...I dugo dugo ce oni jos gledat barci u leda...rekao si nakon jedne tekme se prica da je barca bolja...hallo 5 zadnjih el classica ih je barca dobila...6 komada im upo madrida spakira. o cemu vise da pricamo

im all in
00

97

Re: Danas El Clasico!

Real je još uvijek veći klub od Barce.

00

Re: Danas El Clasico!

Kako moze Ronaldo biti bolji od Messija? "Covjek vozi bicikl svaku tekmu i udara di stigne". Prenapuhan, precijenjen i preplacen igrac, nesto slicno kao Ribery. Samo Ribery nije atraktivan za marketing sto jejako bitno u Realu. Perez sad hoce rezultate vise od svega, dosta mu je cirkusa u Realu pa je uzeo Mourinha da uzme koji pehar. Samo sto i ove godine jako tesko.

p.s. citat sa jednog portala big_smile

Zadnji popravljao ajspingvin (01-12-2010 15:23:51)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

99

Re: Danas El Clasico!

zašto je messi bolji...pa zato što CR nemože ovo:

ronaldo ima dribling iz trka vrhunski ali messi osim što ima iz trka ima i s mista a ovaj video to dosta dobro prikazuje

ali neželim se više prepirat ko je bolji, ko je jači, jebe me se smile ljut san jer opet pušin AKvsQQ

When you got nothing, you got nothing to lose
00

100

Re: Danas El Clasico!

drmarac napisao:

i da jos samo dodam,ne mogu jebeno vjerovat da je gore netko napisao da je ronaldo bolji od mesija.

ne slazem se

drmarac napisao:

ali jednostavno je real sramotan u odnosu na barcu....

popuši mi kurac s poštovanjem


drmarac napisao:

ne znam chillin koliko si upoznat, ronaldinho je prvo i psga trebao u real ali nije dosao jer je "preruzan" tako su rekli celnici velikog kluba nije marketinski isplativ ipak je beckham bolji bolje izgleda u gacama.

Da, dobro sam te procijenio, bez uvrede (il suvredom ako nemoze proc bez) glup si. Tipičan si oni sta povjeruje u sve sta neka budala sa indexa napise.


drmarac napisao:

Jedini pravi real u kojem sam uzivao dok sam ga gledao je bio dok je zidane bio alfa i omega u veznom redu, ovo danas je k....od kraljevskog kluba..

NEZNAM JESI UPOZNAT, zidane je u to vrijeme bio najskuplji transfer od 72 M € . Kako li ti se to nije zgadilo....


drmarac napisao:

hallo 5 zadnjih el classica ih je barca dobila...6 komada im upo madrida spakira. o cemu vise da pricamo

helooo sweeteeeee. Hajduk je dinama dobijao redovito dvi-tri godine, pa niko nije nikad reka da je hajduk bolja momcad od dinama..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00